Сплюшка• Изменено 31 мая 2024

Чому батькам шкода декілька сотень оплатити дитині свято?

В класі є хлопчик, який ні в чому не приймає участі. Мати не здала ані гривні за чотири роки. В цьому році випуск 4 класу. Я ще розумію, як немає/шкода на альбом коштів. Але ж емоції. Було частування в кафе та аніматори, екскурсія на честь випуску. Мати не знайшла більш ніякого виходу, як взагалі не вести дитину навіть до школи у цей день на лінійку!
Дитина змалечку відчуває себе ізгоєм, яку власна мати обезцінює.
Невже ти збіднієш від того, що даси пару сотень на свято для ВЛАСНОЇ дитини? Я чула про такі випадки і не розуміла, хто ці жінки. А тепер особисто «познайомилась» з таким випадком.
Начебто не пʼяниця і не особа, яка вживає заборонені речовини, що всі гроші витрачає на це. Та й навіть у таких сімʼях на солодкий подарунок та здадуть.
А тут… Ну як так ?😧
Тріль підпільний• 31 мая 2024
Ответ дляСплюшка
Ви читали тему? Вони ніколи ні на що не здавали, на подарунок до нового року, коли усіх дітей вітали у класі. Чи свято хлопчиків, те ж саме, та жінка ніколи не приймає участі в обговоренні, але додана в групу і вичитує, коли що буде відбуватись і в той день пише у класний чат, що дитина не прийде на навчання, тому що «погано себе почуває», «за сімейними обставинами».
Це адекватна поведінка ? Не з точки зору нас, батьків. А поведінка до власної дитини
Автор, ну епрст, вам пишут пишут, а у вас как будто пустота в голове. Нет у неё денег на это. Поэтому и не ведёт ребёнка в этот день, чтобы ему не было обидно, когда другим дарят конфеты, а ему нет.

Володарка мрій• 31 мая 2024
Ответ дляШмоточницаца
И выпускной у ребенка не каждый день. Можно было бы заранее отложить. Радостные эмоции для детей зачастую важнее, чем новые штаны.
о, що мені в місцевій спільноті найбільше подобається, так це поради про ’це не кожний день - треба було заздалегіть відкласти’.
Застосовується з будь якого приводу: ДР дитини, юбілей родички, весілля подруги, ДР похресників, відпустка, Новий рік, Свято Миколая і т.п.
Типу люди, що від зп до зп ледь дотягують можуть ще щось відкладати.
Ноу коммент• 31 мая 2024
У мене був такий однокласник, його мати ходила в якусь ’церкву’ і розказувала, що все це розбещення від сатани і треба бути скромним.
Хлопець той - алкаш/наркоша на районі тепер.
Тріль підпільний• 31 мая 2024
Ответ дляиз желе я
У нас выпускной +подарки учителям обошлись около 8000 грн( 4 кл). Мы не пошли. На подарки сдали деньги. Тратить на аниматора и пожрать 6500 считаю в сегодняшней ситуации верхом идиотизма. Купила подарок сыну за 2500 и сходили с ним в кино и кафе.
Вы считаете, что я тоже странная?
Мля, эт с человека 8к?
Ждун с Нибиру• 31 мая 2024
Ответ дляЯ таке знаю
У них нормальная жизнь. Никто не льет слезы, а гордится родителем.
В чем ваша ценность разложить по партам сок и конфеты, о да...это деЦтво 🤣🤣
Цінність - спілкування з однолітками, а не сидіння вдома
Khmelnichanka• 31 мая 2024
А Ви говорили з цією мамою?
В неї може бути безліч вагомих причин чинити саме так.

1. Родина просто не має коштів на витребеньки (тоді абсолютно нормальним було би допомогти в оплаті витрат на цього хлопчика).
2. Родина принципово з тих чи інших міркувань не визнає подібних святкувань: вони можуть б ти тими ж Свідками Єгови, до прикладу ( Тоді просто відчепитись від них і не пхати носа в те, що Вас не стосується).
3. В дитини може бути алергія на ті чи інші продукти (і їм простіше відмовитись від усіх смаколиків, ніж пояснювати кожному, чому дитині не можна цитрусові чи солодощі).

В будь-якому випадку, це право родини - брати участь в подібних заходах чи ні.
І не потрібно засуджувати маму чи жаліти дитину.
Потрібно просто поважати позицію і вибір інших.
Все.
Весела пiсенька• 31 мая 2024
Ответ дляmango_mango
А если зп всего 17000 грн на месяц? Что делать?
Это хорошая ЗП ещё, а вот если 8000, то проблема

Хвігура мічти• 31 мая 2024
Ответ дляСплюшка
Хоча б на солодощі, які видали усім дітям після лінійки, можна було здати. Невже це непідйомна сума ?
Мати просто вирішила не вести дитину до школи
в нас солодощі купили на всіх дітей з фонду, навіть не знаю хто там що здавав. Це ж не тисяча гривень, щоб одну дитину обділити цукерками. А от вже у розважальний центр їхали за бажанням і окремо здавали 1400 грн, поїхали не всі.
из желе я• 31 мая 2024
Ответ дляТріль підпільний
Мля, эт с человека 8к?
Это за ребенка и 1 родителя. В ресторане. Ну и плюс из этих 8000 -1500 на подарки. На подарки мы сдали
bibizyana• 31 мая 2024
Ответ дляСплюшка
А вы представляете если у этой мамы нет возможности. Вы вместо сдать деньги на мальчика решаете его наказать.
Шумелка Мышь• 31 мая 2024
У нас была такая девочка в классе, мы сбросились и ребенок был на празднике.
Весела моль• 31 мая 2024
Ответ дляЦветов Мне срочно
знаєте, нещодавно читала, мамочка гордо написала, що ніколи ні на що в школі не здає гроші
пишається цим
Правильно робе
Коварная Зая• 31 мая 2024
Ответ дляСтрекозей
вы молодец
аж сердце сжалось от радости за ваш поступок
Дякую,мені приємнр самій було допомогти. Хлопець хороший, але в нього є ще брат і він дуже хотів, але казав шо дуже йому дорого.
Весела пiсенька• 31 мая 2024
Ответ дляШмоточницаца
Это 4 класс, моя даже не помнит его, хотя был весь набор как у автора
...аяприкольная• 31 мая 2024
Ответ дляЯ таке знаю
Какая вы душная автор, какое вам дело до их альбома, нужен он им или нет. Не сдают значит так захотели..🤦‍♂️
А зачем в 4 классе альбом? Тоже не понимаю.
Я тут Живу• 31 мая 2024
Ответ дляСплюшка
Голова батьківського комітету надає усі звіти. Це ж не на «штори» побори. Це кошти для власної дитини, яка навчається в дитячому колективі.
Вони ні в одному святі не приймали участі.
Головне, щоб ви не висловлювались дома з цього приводу і ваша дитина нічого не чула. Бо зараз тільки ви вважаєте, що дитина ізгой, а потім може доєднатись весь клас. Я дитина, чия мати ні на що не здавала. Здогадаєтесь, що їй було на дітей пофіг? Відсутність поїздок і заходів з класом – це не найстрашніше, що зазвичай доводиться переживати таким дітям. То ж не погіршуйте їх життя
Стрекозей• 31 мая 2024
Ответ для...аяприкольная
надо... 1000 гривен кто то с вас должен заработать
Я таке знаю• 31 мая 2024
А ещё есть те, кто из за войны остался без дома, как вариант Но для отчета автора, кровь из носа надо, чтоб сдавали деньги. Хочешь ты или нет.
Читаю и поражаюсь, у некоторых праздник и детство детей это ограничение одной школой?...
Володарка мрій• 31 мая 2024
Ответ дляСплюшка
це вас не стосується.

Рву и мечу• 31 мая 2024
Ответ дляШмоточницаца
Выпускной в 4 классе?))
Тріль підпільний• 31 мая 2024
Ответ дляиз желе я
Хех, кажется я не готова к выпускному ребенка
МЧСница• 31 мая 2024
Ответ дляСплюшка
Не судите, да не судимы будете.... Надеюсь вселенная вас проучит за эту тему и осуждение мамы того ребенка, тогда сразу вспомните свой осуждающий гонор
из желе я• 31 мая 2024
Ответ дляТріль підпільний
Ну след год выпускается старший. Уже озвучили сумму в 800€. Чтобы мы начинали откладывать
автор Сплюшка • 31 мая 2024
Ответ дляВолодарка мрій
це вас не стосується.
Так, це стосується дитини, яку змалечку привчають до того, що вона не така. Ви думаєте, однокласники на наступний день не обговорюють подарунки, свято, яке їм влаштували в той день, коли мати того хлопчика заявила йому, що він «погано почувався» і тому не пішов до школи?
Це називається «психологічне насильство».
Oksana0612• 31 мая 2024
Ответ дляШумелка Мышь
Тільки хотіла написати, в нас є така дівчинка. Мама з села і взагалі на контакт не йде. Дитина завжди приймає участь у всіх святах - морозиво і кусень піци для неї завжди знайдеться.
Хвігура мічти• 31 мая 2024
Ответ дляСплюшка
може вони свідки ієгови і не відмічають свята
Рву и мечу• 31 мая 2024
Ответ дляЖдун с Нибиру
У мене така мама. Зато у нас дві квартири в Києві🥲.

Так, я відчувала себе ізгоєм. І зараз не можу нормально спілкуватися з людьми, бо відчуваю себе гірше за них.
Праздники на это не влияют
Весела пiсенька• 31 мая 2024
Ответ дляЖдун с Нибиру
Якщо батько на фронті, то дитині тим більше треба показувати нормальне звичайне життя. А не замотуватись в простиню і ридати цілими днями. Дитинство не вічне!
Во первых нет, а во вторых, в таких семьях мамам ой как не просто финансово самой все тянуть
Рву и мечу• 31 мая 2024
Ответ дляСплюшка
Может ей не нравится, что ребенка сладким кормят
Я тут Живу• 31 мая 2024
Ответ дляВолодарка мрій
Грошей на себе не має, а ти такий зробив десять конвертів на тіток, дядько і не їси, але відкладаєш в них копієчку