А я с Рио-де-Житомира!• 01 июня 2024
Чи потрібно писати заяву на 800+ (Польща) щороку і коли саме?
Чи вона пишеться один раз тільки ? Пишуть що період виплат з червня по травень, тобто потрібно її кожного року продовжувати в червні?
А я с Рио-де-Житомира!
• 01 июня 2024
Ответ для1983_lily
’Для того, щоб зберегти безперервність виплат допомоги на дитину у розмірі 800 злотих потрібно до 30 квітня 2024 року подати заявку на наступний період’.
Так,кожного року подаємо нову заявку.
Дякую!
Отчебучкина• 01 июня 2024
За Червень вам уже не заплатять . Якщо зараз оформите то з липня отримуватимете
А я с Рио-де-Житомира!
• 01 июня 2024
Ответ дляОтчебучкина
А як довго вони будуть розглядати заяву взагалі ?
Отчебучкина• 01 июня 2024
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
До місяця