Вообще не факт• 01 июня 2024

Ви переживаєте за що жити на пенсії?

Пенсії не буде в нас вже?
Плануєте якийсь пасивний дохід, чи жити на заощадження?
Альфасамка• 01 июня 2024
Удалено администрацией...
Жена миллионера• 01 июня 2024
Еще б дожить до той пенсии
автор Вообще не факт • 01 июня 2024
Ответ дляАльфасамка
Удалено администрацией...
Непогано...тобто зараз у вас їх 4, а буде п´ять?Чи ви де живете?
ЛолитаНеРазлита• 01 июня 2024
Купила акції. Буду за них жити
liss• 01 июня 2024
Ответ дляАльфасамка
Удалено администрацией...
Как оптимистично .. а вдруг родители меценатам квартирку передадут 😹
Треба підробіток• 01 июня 2024
Я точно поняла, что платить налоги это самое неправильное и не нужное дело.
Впредь , свои подачки государству, минимизирую по максимум.
Альфасамка• 01 июня 2024
Ответ дляliss
вони не свідки єгови
Альфасамка• 01 июня 2024
Ответ дляТреба підробіток
пізно зрозуміла
Щас ухожу• 01 июня 2024
Чоловік вже заробив пенсію, військовий. В мене 20 років вислуги, можу виходити вже теж. Так і зроблю після закінчення війни.
Треба підробіток• 01 июня 2024
Ответ дляliss
Это же троль розовая пони. За столько лет сидения на советчице, вы все еще отвечаете этому недорозумению? Это ее 4 или 5 аккаунт тут.
liss• 01 июня 2024
Ответ дляТреба підробіток
Да всех не упомнишь))
Я не маньяк со скринами на всех :))
Щас ухожу• 01 июня 2024
Я когось тут заділа за живе, що в мене є вже зароблена пенсія?
Просто, той хто поставив антілайк, може пояснить, що я поганого написала вище? Чи хоробрості вистачило тільки на палець тикнути?)))
Невгамовна Бу• 01 июня 2024
нет, не переживаю. Есть недвижимость, есть относительно работающее ТОВ, крупную спец.технику сдаю в аренду и откладываю неприкосновенную нычку. есть правильно воспитанные взрослые дети. Главное чтобы все были живы....
60 метрів сметани• 01 июня 2024
Ничего не планирую, это бессмысленно.
За 10 лет поняла одно - государству на меня и мою семью начхать, поэтому все эти годы мы с государством живем параллельно, не пересекаясь. И пока это было лучшим решением.
Пока существует доллар, пока можно зарабатывать, вкладывать, откладывать.
фан L.O.S.T.• 01 июня 2024
Ответ дляЩас ухожу
А вас треба боятися? Вибішують військові 40річні пенсіонери з пузами. отримують військову пенсію й дотації, і пороху не нюхали. А дітей забирають на війну
Гарнюнька• 01 июня 2024
Ответ дляЩас ухожу
Лишається питання хто вам її платитиме, якщо всі нинішні 30+, які ще тут пакують дітей і валізи, хто не може виїхати зараз готується поїхати, щойно кордон відкриють
Фрекен бок• 01 июня 2024
Ответ дляфан L.O.S.T.
Да, бісять. Але закон на них не розповсюджуєтьсч, можуть піти хіба що добровільно
Щас ухожу• 01 июня 2024
Ответ дляфан L.O.S.T.
В якому сенсі боятися? Хіба я когось злякала, що в мене є пенсія. Чоловіку 53, не пузатий і не 40 років)))) він був і ато і півтори року війни , яка зараз. Просто поранення не дає йому воювати вже. Чи що не так?
фан L.O.S.T.• 01 июня 2024
Ответ дляФрекен бок
Тому і бісять
фан L.O.S.T.• 02 июня 2024
Ответ дляЩас ухожу
Чи хоробрості вистачило тільки на палець тикнути?))) - ваша цитата.
в 53 ще призивний вік

мого в 59 з 2 ю групою інвалідності (рак підшлункової) і то по комісіям тягають. А він вже ледве ноги пересуває.
тому не лякайте. Не страшно вже
Щас ухожу• 02 июня 2024
Ответ дляГарнюнька
я не можу знати , як буде далі. Виходить буду жити з інших прибутків. Це ж не тільки мою пенсію не зможуть платити, а і всіх інших. Поживем , побачим.
Гуру троллинга• 02 июня 2024
Не переживаю, мне в пятницу письмо из Джоб центра пришло, что за меня пенсионные взносы в апреле были уплачены из зарплаты, что в дальнейшем может пригодиться при начислении мне пенсии. Просили сохранить их письмо )))
Буду продолжать работать, щас ищу вайтабилдунг или умшулюнг, чтобы дальше работать по профессии и зарабатывать пенсию.
Но пенсионные баллы начнут начисляться после 5 лет уплаты пенсионных взносов. У меня пока второй месяц пошёл ))))
фан L.O.S.T.• 02 июня 2024
Ответ дляГуру троллинга
хай все у вас вийде!
Щас ухожу• 02 июня 2024
Ответ дляфан L.O.S.T.
в 53 ще призивний вік

тому не лякайте. Не страшно вже
Так він і так військовий, отримав поранення, з яким не возьмуть воювати вже. Чим вас я так лякаю?))) У вас реакція дивна на те, що я пишу.
До чого ваш чоловік, чого ви завелися? Мого не тягали, сам їхати збирався після шпиталю, відмовили.
Гуру троллинга• 02 июня 2024
Ответ дляфан L.O.S.T.
хай все у вас вийде!
Спасибо, я стараюсь. Взаимно.
Пусть у всех всё выйдет, и у всех будет достойная пенсия!
Мурзилка• 02 июня 2024
Тут бы понять, где я вообще буду жить на той пенсии😢
Что за страна будет там, где сейчас мой дом и какое будущее у нее вообще.
А уж о пассивном доходе на старости я думаю при любом раскладе событий(
Мурзилка• 02 июня 2024
Ответ дляЩас ухожу
Я думаю, то просто люди поставили, потому что на пенсию жить невозможно.
Вы же не судья верхового суда с пенсией 100 штук))
Щас ухожу• 02 июня 2024
Ответ дляМурзилка
Ну , що заробили, те і отримаємо. Не судді і не генерали. Здивувалася такій злості. Вже почали звинувачувати по професіям))
фан L.O.S.T.• 02 июня 2024
Ответ дляЩас ухожу
Вы не мене лякаєте. А пишете так, ніби вас повинні боятися. Я так зрозуміла, що ви лержслужбовець. Тоді ваша манера спілкування зрозуміла
фан L.O.S.T.• 02 июня 2024
Ответ дляЩас ухожу