Доброго ранку!
Замовила через нову пошту з Іспанії сукню. Склад її прийняв, але не зареєстрував. Вже пройшло 16 днів і вона досі не зареєстрована складом.
Я тричі зв´язувалась з підтримкою, останній раз сказали, що її шукають на складі та відпишуть на електронну пошту протягом 2 днів, пройшло вже 6. Писала, дзвонила, кажуть, що коли буде інформація для мене, то мені повідомлять, терміни не повідомляють та морозяться. Оформила скаргу розгляд якої 30 днів.
Хтось з таким зіштовхувався? Як закінчилась ситуація?
Ответ дляГарачий Чокалад
И в чем проблема?
В тому, що за 16 днів посилку на складі не зареєстрували та не відправили далі і повідомили, що шукають довго
Можливо для когось це не проблема, хто любе чекати по три місяці)
Дама с заначкой• 02 июня 2024
У нп все очень быстро с Америкой и грустно с Европой.
У меня так сумку в Италии купила 2 месяца, уже думала все, а она дорогая, но приехала.
месяцкие• 02 июня 2024
Ответ дляdulenok
Или найдут, или не найдут. Неприятная случайность , которая иногда происходит
Точно, цілі валізи багажу губляться. А тут платтячко
Гарачий Чокалад• 02 июня 2024
Ответ дляKarinka3445
Ну вернут деньги
ХаДиДиШь• 02 июня 2024
Повернуть кошти - оціночну вартість, як вибачення дадуть знижку на наступне відправлення для вас. 16 днів не термін, в них є ще 14.
Люблю Украину• 02 июня 2024
Було, саме з Іспанії не одноразово. Через два-три тижні зазвичай приходило повідомлення, що на моє ім´я є незареєстрована посилка і просять до оформити замовлення. Часто-густо або неповний трек надавався від перевізника (наприклад, у кінці якісь 0005 недописані) або дали один трек, а посилку двома пакунками під зовсім іншими доставили і т.п. Потім ви дооформлюєте, потім воно зі складу невизначених посилок на їх відправний склад їде ще тиждень мінімум...короче не замовляю я більше з Іспанії.
Ответ дляХаДиДиШь
В сенсі ще 14? В них є термін місяць, за який мають доставити? Бо я не знала цього
Ответ дляЛюблю Украину
Оце ж вона і є, дооформила і далі всьо
ХаДиДиШь• 02 июня 2024
Ответ дляKarinka3445
В них є 30 днів для вирішення ситуації, вони ж пояснили вам.
Люблю Украину• 02 июня 2024
Ответ дляKarinka3445
Оце ж вона і є, дооформила і далі всьо
То так довго зі складу невизначених передають. Реально в Іспанії капець з цим. А як зайшла глянула графік роботи, то зрозуміла чому так. Працюють пн-пт лише кілька годин зранку, потім сієста стоп´ятсот годин і пару годин ввечері...не до роботи їм
В Іспанії з 9:30 - 14:00 / 17:00 – 19:00
Яжемать Мне можно• 02 июня 2024
Ответ дляЛюблю Украину
Тільки хотіла написати, що улюблене слово іспанців ’маньяна’, тобто, завтра))
Люблю Украину• 02 июня 2024
Ответ дляЯжемать Мне можно
Та реально, греки і іспанці самі ’працьовиті’ у Європі, здається. Хочу в Іспанію 😂
Пишущаяся• 02 июня 2024
Або знайдуть, або не знайдуть - тоді компенсують згідно оціночної вартості. Якщо відправник оцінив по мінімалці, то влетить на гроші. Промокод за ваші нерви в будь-якому разі мають видати. Зазвичай нова пошта швидко реагує. Напишіть їм в фейсбуці
Ответ дляПишущаяся
Пропонували на 200 грн на наступне замовлення в обмін, щоб я скаргу не оформила, я відмовилась 😄
В Тік тоці запитали номер ТТН та зникли теж 😂
Пишущаяся• 02 июня 2024
Ответ дляKarinka3445
а оцінка посилки яка стоїть?
Ответ дляПишущаяся
а оцінка посилки яка стоїть?
Оцінка вірна
Просто цікаво скільки часу я маю чекати, поки вони вирішать її вже не шукати та вернуть гроші