Метелики на душі• 02 июня 2024
Бісять родичі
Я люблю своїх родичів, але дуже часто вони мене бісять. Моя мама практично ніколи не працювала, хіба, що до одруження, але всіх сусідів повчає, що як це зараз не працювати. Її забезпечував тато, але він помер. Зараз кожна робота їй якась не така, запропонувала знайома їй варіант по 12 годин 2/2, але їй це багато годин (вона живе у селі, там малий вибір робіт), вона надає перевагу стдінню в інтернеті та тік-тоці. Каже, що в місті так добре жити (я живу в місті) хоча б робота є. Хоча я щоб орендувати житло та нормально жити маю роботу та ще підробіток, вільного часу немає взагалі, було, що працювала на кухні змінами по 14 годин. Від вчора не можу заспокоїтись. Що порадите?
Ответ дляБезпринципова
Ну тоді в чому питАння
Хай не працює
Почитала Автора у неї заздрість до матері. Та зуміла вибрати чоловіка і прожити з ним так щоб після його смерті їй вистачило на старість без роботи, а дочка працює по 14 годин.
Тепер чадо біситься, що вона такого кавалера знайти не може, і намагається затягнути матір в робоче ярмо.
Метелики на душі
• 02 июня 2024
Ответ дляБойцовская
Співчуваю. Так і кажіть, від твого ниття в тебе грошей не буде.
Мама просто інфантильна і звикла, що за неї все вирішують
Так і є((
Бойцовская• 02 июня 2024
Ответ дляМетелики на душі
Брат, що позичає гроші, дядько, що просить оформити йому постійно кредити.
їх послати...далеко...показуйте зубки, бо на голову сядуть до кінця життя.
Кажіть що немає у вас лишніх грошей і крапка. І не бійтесь когось образити або бути незручною
Шалена невинність• 02 июня 2024
Ответ дляМетелики на душі
Совсем молодая, странно, в селе хозяйство может есть, огород. Я понимаю вашу маму, по 12 часов это тяжело работать, да ещё и доехать до села туда и обратно.
Пліткарка• 02 июня 2024
Ответ дляШеллар
Ну яка заздрість як чоловік помер і тепер грошей нема а працювати вона не звикла? Зима в стрекози настала
Метелики на душі
• 02 июня 2024
Ответ дляШеллар
У мене заздрості немає точно, в мене є на неї образа через те, що вона мене постійно била в дитинстві та ніколи ні вчоому не допомогла. А грошей їй не вистачає, постійно жаліється, що брат мало дає.
Метелики на душі
• 02 июня 2024
Ответ дляШалена невинність
Город маленький, господарства немає.
ЦібаФу• 02 июня 2024
Ответ дляМетелики на душі
Ну постійно жаліється, що немає грошей.
От такі бісять — не працюють та ниють. Або працюй, або не ний.
Реально дратують ледарі, які не хочуть змінювати своє життя.
Автор, розумію Вас.
Метелики на душі
• 02 июня 2024
Ответ дляШеллар
Ви пропустили повідомлення Автора, що матір у неї грошей не бере.
Якщо не бере грошей, то це не означає, що я нічого додому не купляю. Купила мамі два телефони, пилосос, мультиварку, фен. Як приїздить до мене в гості то купляю одяг, нещодавно куртку та штани купила.
Голубец• 02 июня 2024
Ответ дляMs. Iphone
Не засуджувати маму і жити своїм життям.
А для того, щоб утримувати мати- неробу піти ще й на третю роботу і просрати своє життя. Зато не засуджує, ага.
Метелики на душі
• 02 июня 2024
Ответ дляЦібаФу
Автор, розумію Вас.
Дякую за розуміння, мене так само.
Пліткарка• 02 июня 2024
Ответ дляШеллар
Так це тільки початок. Підзакінчаться заощадження і буде брати. А зараз іде схема де автор має вмовляти, а мати така ні,ні...
Пліткарка• 02 июня 2024
Ответ дляМетелики на душі
Автор, а ви точно не мама своєї мами? Бо зазвичай це дітей вдягають, купляють телефони, тощо
Голубец• 02 июня 2024
Ответ дляМетелики на душі
Тільки не кажіть, що робите це все
Метелики на душі
• 02 июня 2024
Ответ дляПліткарка
Та знаю, але виходить, що ніби вона моя дитина, а не навпаки.
Блакитне небо• 02 июня 2024
Що ви пишите, це проблема не автора, а ледачої і хитроопоі мами, автор вам просто нужно не принимать близко к сердцу все
Маме скажите, пусть работают где хочет и сколько хочет, хоть вообще не работают, главное чтоб ее на жизнь хватало своих денег
А вы работаете, чтоб вам хватало на свою жизнь
У каждого свои планы, мечты и приоритеты. Вы ей точно ничего не должны
Меньше слушайте это нытье …
Пліткарка• 02 июня 2024
Ответ дляМетелики на душі
Ну то може вам трошки крантік прикрити?
Шалена невинність• 02 июня 2024
Ответ дляМетелики на душі
Город маленький, господарства немає.
Я бы на её месте уехала бы из села к вам в город, снимали бы жильё, дешевле было бы на двоих. Молодая женщина, закопала что-то рано себя, депрессия видать у неё, или скорее всего не может выйти из зоны комфорта. Ну и климакс, гормоны тоже дают апатия.
Метелики на душі
• 02 июня 2024
Ответ дляГолубец
Тільки не кажіть, що робите це все
Спочатку робила(( це почплось ще десь 3 20 років
Голубец• 02 июня 2024
Ответ дляШеллар
А ниє, що грошей не вистачає мати просто так.
Голубец• 02 июня 2024
Ответ дляШеллар
У брата бере...
Метелики на душі
• 02 июня 2024
Ответ дляШалена невинність
Я пропонувала їй це ще декілька років тому, але вона не хоче виходити з зони комфорту. Ще коли мій брат закінчував школу, то я пропонувала, щоб вони у двох переїхали, а брат пішов вчитись, я б оплатила йому навчання, вона не погодилась((
Володарка мрій• 02 июня 2024
Успокоится. Вы обязательно будете в возрасте Вашей мамы и тогда точно сможете сравнить как оно работать 12 часов 2/2 с воспинаниями о тяжести работ в своей юности
Блакитне небо• 02 июня 2024
Ответ дляМетелики на душі
Так мама еще молодая и здоровая как конь, как говорится да на тебе падать надо ))
В 47 это лентяйка и бездельница, если так живет
Оставьте ее в покое, ей не нужна ваша работа, ей хочется только указывать людям и сидеть в интернете. Пусть так и живет, без вашей помощи. Она не старая, больная и немощная
Метелики на душі
• 02 июня 2024
Ответ дляВолодарка мрій
В універі я працювала по 10 годин навчаючись, спала по 3-4 години. Зараз працюю по 10 годин без вихідних. Мене в нічим не можна налякати.
Метелики на душі
• 02 июня 2024
Ответ дляБлакитне небо
Дякую, Ви маєте рацію))
Борисфенка• 02 июня 2024
Ответ дляМетелики на душі
Навчіться спокійно вести такі діалоги:
’Ой, грошей нема’ - ’Шукай роботу’.
Без емоційно.
’Ой, грошей нема’ - ’Шукай роботу’.
Без емоційно.
Ms. Iphone• 02 июня 2024
Ответ дляГолубец
Хто просить її утримувати?
Чи силою заставляють?
Не придумуєте те, чого нема
Чи силою заставляють?
Не придумуєте те, чого нема
Метелики на душі
• 02 июня 2024
Ответ дляMs. Iphone
Хто просить її утримувати?
Чи силою заставляють?
Не придумуєте те, чого нема
Чи силою заставляють?
Не придумуєте те, чого нема
А за що вона тоді має жити? Щось з дорожчого для дому чи неї куплю я, дрібниці, продукти брат. Мама постійо наводить приклад на сусідці, що міг їй б син допомогти. Ще коли мені було 20, а брату 18, то вона влаштовувала істерики, що вона сама, а ми егоїсти (хоча ми по суті ще дітьми були).