Метелики на душі• 02 июня 2024
Бісять родичі
Я люблю своїх родичів, але дуже часто вони мене бісять. Моя мама практично ніколи не працювала, хіба, що до одруження, але всіх сусідів повчає, що як це зараз не працювати. Її забезпечував тато, але він помер. Зараз кожна робота їй якась не така, запропонувала знайома їй варіант по 12 годин 2/2, але їй це багато годин (вона живе у селі, там малий вибір робіт), вона надає перевагу стдінню в інтернеті та тік-тоці. Каже, що в місті так добре жити (я живу в місті) хоча б робота є. Хоча я щоб орендувати житло та нормально жити маю роботу та ще підробіток, вільного часу немає взагалі, було, що працювала на кухні змінами по 14 годин. Від вчора не можу заспокоїтись. Що порадите?
Белоснежко• 02 июня 2024
Ответ дляМетелики на душі
Ну постійно жаліється, що немає грошей.
Тогда спокойно отвечайте, что для того, чтобы они были, надо их заработать на работе, а с неба они не упадут.
Ms. Iphone• 02 июня 2024
Ответ дляМетелики на душі
А за що вона тоді має жити? Щось з дорожчого для дому чи неї куплю я, дрібниці, продукти брат. Мама постійо наводить приклад на сусідці, що міг їй б син допомогти. Ще коли мені було 20, а брату 18, то вона влаштовувала істерики, що вона сама, а ми егоїсти (хоча ми по суті ще дітьми були).
Вас силою заставляють це робити?
Не хочете - не утримуйте.
Хочете спадку - утримуйте.
Як ви хотіли?
Не хочете - не утримуйте.
Хочете спадку - утримуйте.
Як ви хотіли?
Я вся ваша• 02 июня 2024
Ответ дляМетелики на душі
Я їй неодноразово це пропонувала, вона не хоче переїзджати
То просто облиште її у спокої. Хай сидить голодна у нетопленій хаті, висновки зробить сама
Регионщица• 02 июня 2024
Ответ дляМетелики на душі
ну не хочет и не надо,мама сама разберется
Метелики на душі
• 02 июня 2024
Ответ дляMs. Iphone
Вас силою заставляють це робити?
Не хочете - не утримуйте.
Хочете спадку - утримуйте.
Як ви хотіли?
Не хочете - не утримуйте.
Хочете спадку - утримуйте.
Як ви хотіли?
Якого спадку? Ви про що взагалі? Лише будинок в селі, де живе мама та брат. На нього не претендую.
Борисфенка• 02 июня 2024
Ответ дляМетелики на душі
В 47 років вона сама здатна розібратися, за що вона має жити. Їй не 75 років.
Тому вам треба трошки заспокоїтися. Свій дочірній інстинкт реалізуєте років через 20-30.
Я вся ваша• 02 июня 2024
Ответ дляМетелики на душі
Вона каже, що хоче піти працювати, тому пропоную їй різні варіанти
Хто хоче працювати,не чекає щоб йому пропонували,а шукає сам
Я вся ваша• 02 июня 2024
Ответ дляМетелики на душі
Ну постійно жаліється, що немає грошей.
Поспівчувайте йдіть собі далі
Ms. Iphone• 02 июня 2024
Ответ дляМетелики на душі
То живіть своє життя.
Для чого ви тоді її утримуєйте?
’Їдуть на тих, хто везе’.
Для чого ви тоді її утримуєйте?
’Їдуть на тих, хто везе’.
Регионщица• 02 июня 2024
Ответ дляМетелики на душі
Ну постійно жаліється, що немає грошей.
А вы говорите,да, ни у кого нет,всем тяжело
Метелики на душі
• 02 июня 2024
Ответ дляMs. Iphone
То живіть своє життя.
Для чого ви тоді її утримуєйте?
’Їдуть на тих, хто везе’.
Для чого ви тоді її утримуєйте?
’Їдуть на тих, хто везе’.
Мене мучає через те, що вона постійно жаліється совість, що я маю допомогти мамі.
Регионщица• 02 июня 2024
Ответ дляМетелики на душі
Она видит в вас мужика,станьте девочкой в отношении с мамой
Божий одуванчик• 02 июня 2024
Ответ дляМетелики на душі
Ну постійно жаліється, що немає грошей.
За какие деньги мама живет ?
Метелики на душі
• 02 июня 2024
Ответ дляБожий одуванчик
За какие деньги мама живет ?
Брат трохи купляє, у бабусі є господарство. Вперше за роки два тижні мама підробляла, біржа.
Безпринципова• 02 июня 2024
Ответ дляМетелики на душі
Якщо не бере грошей, то це не означає, що я нічого додому не купляю. Купила мамі два телефони, пилосос, мультиварку, фен. Як приїздить до мене в гості то купляю одяг, нещодавно куртку та штани купила.
Навіщо??
Ответ дляМетелики на душі
А чего вы об этом думаете ?
Love_Love_Love_• 02 июня 2024
Ответ дляМетелики на душі
Брат, що позичає гроші, дядько, що просить оформити йому постійно кредити.
Не позичайте брату, не оформляйте дядькові і не шукайте мамі роботу, дивіть своїм життям
Закуйовджена життям• 02 июня 2024
Ответ дляМетелики на душі
Йперный театр, мне столько. Пашу на 2 работах.
Не, ну если есть ща что сидеть, то пусть сидит, вам то что, ну жалеется, что нет денег и что?
Я и имея работу, жалелась, что денег нет. Вторую работу нашла, и все равно мало тех денег
Закуйовджена життям• 02 июня 2024
Аа дочитала, что брат продукты покупает.
Бросайте это дело, ей всего 47 лет!!!
Я тоже сама воспитываю сына и что? На старость собираю деньги.
Моей маме 70 и она МНЕ старается помочь, сил нет уде ей тыкать деньги.
Вон поехала с внуком( моим сыном) в село, дала деньги на проезд, вон только что увидела, кинула мне их на шкаф обратно
Бросайте это дело, ей всего 47 лет!!!
Кашка-маняшка• 02 июня 2024
Читаю та ніби бачу свою родичку, правда їй 40, працювала тільки до одруження звичайна робоча соціальність на фабриці, тобто 20 років назад. У людини аналітичного мислення та інтелекту зараз нуль. Завжди ’не могла’ працювати, то дитина появилась, то корона на голові, хоча сама 0 без палички, потім кожен місяць нова болячка, завжди якась відмазка. Хоча ніхто не заставляв її працювати, чоловік все сам. Інколи подумаю а якщо з чоловіком щось станеться, хто має її ’кружити’.
Божий одуванчик• 02 июня 2024
Ответ дляМетелики на душі
У мене заздрості немає точно, в мене є на неї образа через те, що вона мене постійно била в дитинстві та ніколи ні вчоому не допомогла. А грошей їй не вистачає, постійно жаліється, що брат мало дає.
Брат дает маме деньги и при этом одалживает у вас ?