ЖенаАйтишнеГа• 02 июня 2024

Купальник в рубчик

Дитина 13 років хоче такий купальник, цікавить як веде себе тканина після того як настане, чи не буде спадати. Дякую
Брюльтик• 02 июня 2024
Купальники в рубчик є в H&M. Купувала в пʼятницю своїм дітям в Дрімтауні за 550 грн. Якість хороша там

автор ЖенаАйтишнеГа • 02 июня 2024
Ответ дляБрюльтик
Я не з Києва, у нас немає магазину, а якщо замовити то довго чекати, потрібно на вчора)
Летюча помилка• 02 июня 2024
Все зависит от качества. По фото сложно судить. Любой в рубчик или нет, если ткань не очень, то может растягиваться при намокании. Поэтому лучше модель с завязками, если есть..
Злюка-закусюка• 02 июня 2024
Норм, Только ньюйоркер не берите, там качество дикое говнище, у меня от их купа прокрашена вся одежда, которая рядом оказалась просто сухой в сумке!!! Про батареи, на которых сушилось-молчу
автор ЖенаАйтишнеГа • 02 июня 2024
Ответ дляЛетюча помилка
Цей з зав´язками, але не розумію чи буде як стягнути, бо розміри дорослі, але дитині щось пояснити чи доказати в цьому віці не можливо.
Летюча помилка• 02 июня 2024
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Это не подскажу...А где завязки? Есть еще модели на плавках завязки.. Как вариант, купить этот, но иметь план Б. Если вдруг что будет другой вариант.
автор ЖенаАйтишнеГа • 02 июня 2024
Ответ дляЛетюча помилка
Запасний варіант замовила на Алі, але вже днів 10 в Україні а до відділення не дійшов(

Вумна вутка• 02 июня 2024
Не спадає. У мене всі купальники бандо
Масяня Я• 02 июня 2024
Як же я терпіти не можу труси с такими вирізами! Такі високі. І прямо всі такі роблять! Куди ділись нормальні бріфи та сліпи.
Летюча помилка• 02 июня 2024
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Может еще приедет, бывает, не сразу почта сканирует..
Редисочка• 02 июня 2024
Моя донечка замовила на Алі. Прийшов за два тижні. Якість хороша. Шукайте, зараз якраз тиждень розпродаж.
автор ЖенаАйтишнеГа • 02 июня 2024
Ответ дляРедисочка
Моя теж ще один замовила на Алі, але вже днів 10 в Україні, але до відділення не дійшла посилка
Редисочка• 02 июня 2024
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
То мабуть Укрпошта. Щось у них затримки. Те, що було на Міст і Нову приходить за два тижні.