ТигрЛьвович• 02 июня 2024
Подскажите пожалуйста по орхидеям
Проблема на фото. Нету тугора листьев, они мягкие стали и некоторые сморщенные. Удобряю 1р/2недели, поливаю 1р/неделю проливом. Прямого солнца нет, стоят на западном окне. Что нужно сделать чтобы листья были упругие? Месяцев 4-5 назад пересаживала, так как было много гнили на корнях
Море Щастя• 02 июня 2024
На мою думку, ви їх заливаєте. Їм потрібно пару місяців підсушуватись. Це полив 1 раз на місяць. Але це коли не цвітуть
Борисфенка• 02 июня 2024
Перестаньте поливати. І у моїх орхідей коріння стирчить з горщиків. Листя як камінці. Поливаю раз в пару тижнів.
Обнемашечка• 02 июня 2024
Покажіть фото горщика.
На мою думку там згнило коріння і зараз рослині нема чим живити листя.
Треба поливати по необхідності.
Вероятненько• 02 июня 2024
У меня тоже сморщились листья. Но как раз наоборот, на дочкином окне стояли и она за ними не следила, очень редко поливала. Я забрала, поливаю раз в неделю и стали чуть лучше.
Баба на горошині• 02 июня 2024
доставайте з горщіка, дивіться коріння.
скоріш за все пропало коріння і його дуже мало залишились у горщику. зараз жара. не хватає коріння. щоб засвоювати ту вологу. а можливо дуже швидко сохне субстрат .
Люблю пиво• 02 июня 2024
Проблемы с корнями, сморщенные листья уже такими и останутся, растут новые корни, новые листья будут нормальными, старые сморщенные растение использует для питания. Поливайте по мере необходимости, когда веламен на корнях станет серебристого цвета.
ТигрЛьвович
• 02 июня 2024
Ответ дляОбнемашечка
Покажіть фото горщика.
Треба поливати по необхідності.
По необходимости это сколько раз в месяц? Корней нет в горшке, я когда пересаживала то гнилые корни все срезала и то что осталось то их не видно в горшке
Баба на горошині• 02 июня 2024
ще забула дописати... поробіть в горщиках отвори збоку. буде більше повітря і рівномірніше субстрат буде просихати . ( це дозволить скорегувати полив).
ТигрЛьвович
• 02 июня 2024
Ответ дляМоре Щастя
Мои не цветут, но после пересадки и удобрения выкинули цветоносы. То сейчас как их поливать?
Оле Лукойе• 02 июня 2024
Поливать надо когда горшок стал лёгким, на стенках горшка полностью пропал конденсат, и корни стали серыми.
Рассказница• 02 июня 2024
Ответ дляБорисфенка
Вы в Германии так обжились, что даже орхидеи завели?
Обнемашечка• 02 июня 2024
Ответ дляТигрЛьвович
От і причина втрати тургору. Видаліть ті нижні листки. Прдовжуйте те, що робите. Буде все добре, якщо вони в таких умовах пішли в ріст і викинули квітонос.
Борисфенка• 02 июня 2024
Ответ дляРассказница
Так, син подарував на якесь свято, вони живуть собі на підвіконні і квітнуть цілий рік, поливаю, коли згадаю. Ідеальні квіти.
Обнемашечка• 02 июня 2024
Ответ дляБорисфенка
Це при умові, що вони здорові. В орх автора нема коріння. Що ви радите?
Рассказница• 02 июня 2024
Ответ дляБорисфенка
А я думала ви Київ захищаєте, ворогів голими руками душите . Так в вас вірила, в приклад ставила. Ну що ж ти будеш робити?. Ну як так? Всі захисниці-патріотки і на соціалі? Ви хоч в вишиванці там?
Борисфенка• 02 июня 2024
Ответ дляОбнемашечка
Витрусити всю мокру землю і вставити в прозорий горщик, коріння має підсохнути і подихати.
Обнемашечка• 02 июня 2024
Ответ дляБорисфенка
Моя орхідея:
Пил для фото витирали? 😂
Пересушена, видно що втратила листки, залишки яких ви не почистили.
І ще поради роздаєте
Борисфенка• 02 июня 2024
Ответ дляОбнемашечка
Пил для фото витирали? 😂
І ще поради роздаєте
Ні, воду виливала з блюдця, на підвіконня натікло трохи. Бо давненько не поливала, заодно і полила, і протерла.
Нічого вона не пересушена, листя зелене, безліч пуп´янків, знову скоро зацвіте. Коріння назовні стирчить і дихає.
Борисфенка• 02 июня 2024
А нащо залишки листків чистити? Менше чіпати - здоровіша буде. Півроку тому пару старих листків зрізала.
Борисфенка• 02 июня 2024
Ответ дляРассказница
Ось якраз наступну вишиванку дошиваю. Скоро вся Німеччина буде вишиванки носити, бо я ж недаремно приїхала
Рассказница• 02 июня 2024
Ответ дляБорисфенка
Ну все. Пофіг на той Київ, головне, що у вас є час на соціалі і ви його витрачаєте на вишиванки! Гарно беруть? Ціна? Це точно важливіше за захист вашого міста
Рассказница• 02 июня 2024
Ответ дляБорисфенка
І ваша вишиванка з канви не дуже. Тренуйтеся
Борисфенка• 02 июня 2024
Ответ дляРассказница
Не продаю, дарую. Для захисту Києва головне, що мій чоловік під Харковом на кордоні воює і наступальна зброя вже потроху надходить.
Борисфенка• 02 июня 2024
Ответ дляРассказница
Така задумка, під грубе полотно. Мені подобається.
Рассказница• 02 июня 2024
Ответ дляБорисфенка
А ви? Я ж вам так вірила! Ви ж такі пости писали! Думала йтиме в перших рядах і надихатимете своїм прикладом! А вы в перших рядах бігли, аж спотикання.Ну як так?!
Рассказница• 02 июня 2024
Ответ дляБорисфенка
Фальшивка. Як і все що від вас виходить.
Борисфенка• 02 июня 2024
Ответ дляРассказница
Чоловік сказав, що хромоногі бабусі на фронті не треба, випхав у біженство. Можете його прикладом надихатися, поїдете підможете під Вовчанськом ?
Борисфенка• 02 июня 2024
Ответ дляРассказница
Ваша думка для мене дуже цінна.