Привіт з ботойбіччя• 02 июня 2024
Чи погоджуєтесь з тим, що народжувати краще до 30 років?
І чому?
Сама не знаю• 02 июня 2024
Ответ дляЦаревна_несушка
Капец, а кому те палатки надо
мне бы платили , я не поехала. А на безлюдные острова зачем ехать? Что активный отдых в Вашем понимании я не знаю, но после палаток, в общем-то разговаривать не о чем
Не безлюдные, даже если про Мальдивы говорить, нет смысла с ребенком ехать.
Кто-то любит палатки, и ребенок в этом ограничивает, вы будете спорить с этим?
Царевна_несушка• 02 июня 2024
Ответ дляСама не знаю
На Мальдивы тоже друзья летали, с няней, те кто любят палатки для меня закрытая тема
Сама не знаю• 02 июня 2024
Ответ дляЦаревна_несушка
Ну, я бы не поехала, там даже больниц нет, это бред
Сама не знаю• 02 июня 2024
Ответ дляЦаревна_несушка
Ну и любой активный отдых с ребенком лет до 10 мимо
Царевна_несушка• 02 июня 2024
Ответ дляСама не знаю
То есть вы наперед программирует, ребенок заболел, надо будет больница, аа спасите памагите, ужас, так только моя бабуля, которой 85 лет себя ведёт и сестра которая родила поздно, жесть
Пишу_граммотно!• 02 июня 2024
Ответ дляНе за Будка
Золотой возраст биологически - с началом месячных, в таком случае!
До чого тут початок місячних?Почитайте висновки лікарів , репродуктологів, досліджень, впливу ранніх чи пізніх пологів на здоров´я матері і дитини. Це повністю відкрита інформація.
Просто наберіть в інтернеті. Не треба навіть лізти в медичну літературу для цього.
Привіт з ботойбіччя
• 02 июня 2024
Ответ дляСама не знаю
С биологической в 17-20 оптимально
Так це ж підлітковий вік (до 19)
Сама не знаю• 02 июня 2024
Ответ дляЦаревна_несушка
Нет, это банально предосторожность
Привіт з ботойбіччя
• 02 июня 2024
Ответ дляЖінка з перцем
Погоджуюся, бо після 30 багато шансів стати свідомим чайлдфрі
Чому? Навпаки, після 30 жінки вже більш відповідально мають ставитись до народження дітей
месяцкие• 02 июня 2024
Погоджуюсь. Своїй доньці кажу: всіх своїх запланованих дітей намагайся народити до 30 років. Я народила її в 39. Виносити, народити - не важко було, я туда дуже здорова, без хронічних захворювань. Але потім, з роками, дуже відчувається накопичення втоми. Дитячі болячки, гратися/гуляти з дитиною, школа/гуртки - все це потребує енергії, якої вже не так багато в 40+. Вже хочеться спокою, а не бігати як сайгак по колу. Причому, спокою - це не значить, сидіти в кріслі і книжку читати (хоча і цього іноді хочеться). А просто в спокійному темпі і без форс-мажорів займатись звичними справами, нормально спати вночі, не хапати вірусняки, що дитина зі школи носить і тд і тп.
Швабристка• 02 июня 2024
Да, здоровья и энергии больше, ребенок раньше вырастет и станет самостоятельным, будет время для себя, а не ребенок в универ, мама на пенсию. Я родила в 24, по молодости было жалко подруг, родивших в 20, после 40 стало жалко себя, потому что у них дети уже были взрослые. Сейчас 46, так рада что у меня нет несовершеннолетнего ребенка. Кто рожает в 40 и старше, да ещё второго или третьего, героини в моих глазах.
Носки на подтяжках• 02 июня 2024
Парадокс: физически лучше до 30 (посмотрите спортивные возрастные допуски), а финансово и морально после)))
Был у нас институт бабушек в Украине и потом немного в совке, но не, теперь все капец с моральными нормами, финансами и пенсией в 65…
Lesik_2013• 02 июня 2024
До 30 треба робити карєру для того, щоб реалізуватися і мати за що утримувати дітей і сидіти в декреті.
Анонім Завгосп• 02 июня 2024
Ответ дляНе за Будка
Спать? Вы серьёзно?
Да, серьезно. Мне сейчас 43, дочери старшей 17, то если б я ее сейчас родила и ночами с ней не спала, как в 27 лет, то я бы умерла.
Та_шо_ж_таке• 02 июня 2024
Ответ дляБанан-барабан
Якщо є житло, фінанси, то чого б і ні!? Не всі гарцують, щоб купити житло
Ясно що не всі, такого взагалі не буває, щоб в усіх однаково. Про те і мова, що в такому віці мало хто взмозі усе це забезпечити, і зачасту це або життя на зйомі/з батьками, або наявність житла і фінансів - заслуга батьків. Само собою, не в 100%.
Небалувана Галя• 05 июня 2024
Мне врач гинеколог говорил , что до 25 лет лучше рожать т,к. кости еще мягкие.
Я родила в 30. Не совсем гладко, были проблемы у ребенка.
И ребенок очень непростой по характеру - ’крокодильчик’. Хотела родить второго, беременела, но около 4-5 беременностей было неудачных. Сказались проблемы, которые были еще в 30 лет, но тогда я проскочила их на волне неплохого общего здоровья.
А потом мне стало очень страшно снова родить раньше срока больного ребенка и обречь себя на уход за ним.
Возможно, я просто эгоистка. А может с первым ребенком недополучила помощь от мужа. И страшно не хотелось повторения.
Работать надо• 07 июня 2024
Народжувати треба коли є бажання та можливість. Я народила в 26, 31 та 38. Найважче було з першим,та і до цих пір з ним важко. Має СДВГ та непростий характер. З ним було зберігання вагітності, важкі пологи та післяпологова депресія. В 31 легше давались безсонні ночі та прив´язаність. В 38 з малечею я кайфую, мені не в напряг це все. Я розумію,що з віком вже не буде стільки сил та енергії,але в мене є стимул дбати про себе та своє здоров´я, щоб через кілька років не ’розсипатись’.
Несу добро людям• 07 июня 2024
Краще в сорок коли маєш бажання та можливості чим в 25, коли не маєш ніц