Кавуся• 03 июня 2024

О котрій годині обідаєте ви і ваші діти, яким до 10 років?

Я знаю, питання мабуть трохи дивне) я звикла що обід приблизно о 2, може 13:30.
Але помітила, що в школі і взагалі багато знайомих їдять самі і дітей годують о 12 годині обід. І як воно правильно? Дитина ж наприклад якщо пообідає в 12 буде до вечері дуже голодна якщо вечеря наприклад о 6?
Кумася• 03 июня 2024
смотря во сколько встаёте.
У нас обед и ужин тогда, когда все проголодались. Завтрак через пол часа после пробуждения.

вАлнуюся сильнА• 03 июня 2024
Є родини, які встають о 6 ранку. А є такі, у яких ранок починається в 11. Як можна порівнювати.
Плету корзинки• 03 июня 2024
Між 13 і 14ю обід, але до обіду зазвичай якийсь йогурт з печивом чи фрукти,у мене кава з солодким.
OlenaMriya• 03 июня 2024
Приходят после уроков и обедают
В часов 14
Дама_с_караваем• 03 июня 2024
Господи правильно когда ребенок хочет есть, тогда и обедает, что значит поавильно
Одні думки• 03 июня 2024
Тут ще треба врахувати апетит, харчові звички в родині. Хтось може зʼїсти один тост і до обіду бути ситим, а в обід легкий супчик. А комусь потрібно на сніданок «перше, друге…».
В нас зараз пізні підйоми, тому сніданок перетікає в обід. Потім перед виходом з дому наступний прийом їжі (до прикладу, «сніданок» об 11, обід близько 14-15). Можемо піти з дому на пів дня і повернутись о 20-21. Тоді й сідаємо вечеряти.
Директор Пляжу• 03 июня 2024
Если дома, то в 15. В школе в 13.

Мрію про космос• 03 июня 2024
Какая разница?

9 лет. Приходит из школы голодный в 12.40 и обедает.
Хотя ещё недавно не хотел есть до 15.00.

Тут нет правильного времени. Голодный - ешь.
Бабуся Бетман• 03 июня 2024
Подъем в 6, завтрак в 7, обед в 12-14, как кто захочет, чаще в 13. К школе привязки у детей нет. Если во 2 половине дня плотно кружки, то с собой ланчбокс и ужин в 20 - 20-30. Если загрузки нет, то ужин в 18, в 21-30 полный отбой.
Говорю відверто• 03 июня 2024
У нас всі їдять тоді, коли зручно, коли голодний, або коли є час. Інколи в різний час всі.
Графіка немає жодного
Синиця у спідниці• 03 июня 2024
В 13 обед. До школы был в 12. Но встаём в 6.