На паровозе• 03 июня 2024
Як в Польщі здати на права, якщо я маю карту побуту Німеччини?
Мені потрібен мельдунек, що я перебуваю в Польщі не менше 185 дні.
Прописатись є де, але проблема в тому, що в уженді мяста у відділі, де мельдують сказали, що на якій підставі я перебуваю в Польщі і дали лише на 3 місяці мельдунек. Сказали, що треба візу зробити. Пані була дуже немила до нас і мені здається, що можливо якось можна було би інакшим шляхом зробити?
Можливо є тут хтось, хто робив право язди, не маючи карти побиту в Польщі? Яким чином це можливо?
Дякую за будь-які підказки🙏🏼
На паровозе
• 03 июня 2024
Ответ дляБулькаю
Карта побуту Німеччини :))))
Я не вимовлю це слово))) а таким чином то люди одразу зрозуміють про що мова))
На паровозе
• 03 июня 2024
Ответ дляМавка
Робіть візу робочу або на навчання, але віза наразі робиться тільки в Україні
Робочу не можу.. я працюю в Німеччині... Лише ці два види візи?
Мавка• 03 июня 2024
Ответ дляНа паровозе
На жаль, ні
Може вам легше буде українські отримати, а потім просто переробити на німецькі/польскі, бо польські не так просто отримати
На паровозе
• 03 июня 2024
Ответ дляМавка
Теж не можу в Україні на жаль, тому що не маю змоги бути в Україні 3-4 міс, щоб відучитись=(
Коленная ложечка• 03 июня 2024
Ответ дляНа паровозе
Ну в Україні можна купить, але ж в Польщі теж навчатися потрібно
Мавка• 03 июня 2024
Ответ дляНа паровозе
Тю, в Україні все можна купити, було б бажання) і взяти інструктора навчитись то можна будь де
Я_не_аноним_100%• 03 июня 2024
Ответ дляМавка
Без проблем можна отримати польські.
Чому ні?
Мавка• 03 июня 2024
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Без проблем можна отримати польські.
Чому ні?
Ну хочаб тому що треба знати добре польську)
Королева ганделику• 03 июня 2024
Только учтите,что на польские с первого раза никогда не сдадите. А почему не в Германии учиться?
Рожайтретьего• 03 июня 2024
Ответ дляКоролева ганделику
Мабуть, через мінімум 3 тис.євро + необхідність німецької
На паровозе
• 03 июня 2024
Ответ дляКоленная ложечка
А чому ви в Німеччині не хочете отримати права?
Тому що не знаю німецької...
На паровозе
• 03 июня 2024
Ответ дляРожайтретьего
Так - саме тому
На паровозе
• 03 июня 2024
Щойно була в окуліста, це капец, я нічого не бачила в їхній машині для перевірки зору... Я в суботу була в окуліста, мені півгодини робили баданіє взору, підібрали контактні лінзи, як мені здавалось, що ідеально в них бачу... А виявилось, що нічого не бачу... Не бачити мені права язди😔
Янка-угомонись• 03 июня 2024
Племянница недавно получила права. Тест сдала со второго раза, а практику - с первого.
Первый тест приняли, но недобрала баллов, а на второй несколько раз голову морочили: документы не такие, видите ли. В итоге пришлось устанавливать mobywatel и там diia.pl
А это два раза отклоняли, при чем не возвращали оплаченную сумму за прохождение теста, который по факту не давали пройти.
Янка-угомонись• 03 июня 2024
Ответ дляНа паровозе
Так - саме тому
А там точно подойдут польские права? А то есть знакомый поляк, переехал в Германию и пока не может там водить машину, не имея каких-то документов, которые со временем получит. Хотя, гражданин ЕС же.
Анти-анонім• 03 июня 2024
Ответ дляМавка
Они будут недействительны в Германии. Вернее - действительны, если вы получили их до въезда в Германию.
А то так бы все хитропопые делали - получая европейские зп или пособия ехали бы в Украину и за 200 евро получали бы права.
Янка-угомонись• 03 июня 2024
Ответ дляНа паровозе
Ну теорию можно в онлайн школе уже давно. Другое дело,будут ли они действительны?