Пополняю_Карму• Изменено 03 июня 2024
Свекруха напрягає своїм городом. Щоб їздили допомагали
Вона при роботі, гарна ЗП, постійно їздить на моря
Я до того що купити їжу є можливість, не бідні
Але блін кожного року має бути той город
Маємо їздити і стрибати біля нього, а потім лікувати спини. Зробили високі грядки, зробили бетонні дорожки між тим грядками, зробили навіс щоб в жару сильно сонце не шпарило
Ну реально.. стільки грошей вже вклали щоб було красиво
Так тепер треба полоти їздити, збирати урожай і тд
В нас сімʼя з 3 чоловік, я собі куплю ті 3 кг помідорів.. нащо мені ще та плантація картоплі і кавунів
Вона каже шо вирощене на городі точно можна їсти. А інше не можна і точка
В чоловіка важка робота, у вихідні відпочиває. Вже ігнорує її.. а я не знаю як мені бути.. вона жаліється що ми не допомагаємо .. Мені її жалко
...аяприкольная• 03 июня 2024
Ответ дляНепонятно
Например вы пойдете ишачить за небольшую сумму целое лето?
А семья сына для этого предназначена, да?
Есть рядом живущие дачники и крестьяне, которых можно нанять под конкретную задачу. Все друг друга там знают, без проблем находили.
Херсон це Україна• 03 июня 2024
Ну раз вам її більш шкода, ніж себе, то тоді їздить. Якщо все ж таки більш шкода себе, то ні.
СережкинаЯ• 03 июня 2024
Ответ дляПополняю_Карму
Чоловік каже- поки ми допомагаємо - до того часу буде город
Він дає їй кошти на продукти. Постійно щось веземо, пакети ті
Намагаємось за вихідні, ноги волочить
Туди дорога 100 км (не далеко) але все рівно чого ми маємо там сидіти
Краще з друзями зустрітись і в кіно піти
Намагаємось за вихідні, ноги волочить
Муж прав. У мамы было 40 соток огорода, как только мы с братом один раз не приехали копать картошку, огород уменьшился до 12 соток))
ХвилювАллочка• 03 июня 2024
Ответ дляПополняю_Карму
Вона потім кричить що все пропадає і треба щось закривати
І псіхує чого ми мало їмо
Клас, бо їй так хочеться. Я колись перла електричкою помідори і кабачки від свекрухи, бо ’свої ж’.. зірвала спину, лікування коштувало рази в 3 більше того всього.
Ответ дляХочу барабульки
Нанять помощницу. Это недорого в селе.
Вже не одна така тема була і ще будуть. Там важливо ж, щоб саме свої порались для себе, щоб всі сусіди бачили. А якщо це виросте з допомогою чужих, то «ви собі навіть помідор не можете виростити». Це агрошиза)
Каяспер• 03 июня 2024
Ответ дляПополняю_Карму
Намагаємось за вихідні, ноги волочить
Ого недалеко, у нас 50 км дача и то это 1-1,5 езды + бензина сколько. Раньше ездили часто, сейчас с такими ценами, раза 3-4 за всё лето
Попельшка• 03 июня 2024
Зізнавайтесь, на етапі зустрічань з чоловіком намагалися показати себе гарною помічницею? Я у свекрів жодного разу інструмент в руки не взяла, їздила тільки на гриль зі своїми продуктами. В результаті їм навіть в голову не приходить мене просити. А потім, коли вони зрозуміли, що ми точно не будемо їздити, засадили все травкою, зараз тільки маленька грядка під зелень. Один сезон їх перековбасило, що тепер будуть картоплю та овочі купувати, на тому і все. Вже забула, коли це було.
Лгин• 03 июня 2024
Ответ для...аяприкольная
Урожай берите. Это можно пару раз за сезон напрячься.
Вы же понимаете, что она так удерживает свою значимость для вас. Да, это навязчивое поведение, но на то мы и родные люди, чтоб поддерживать своих.
я думаю, було б краще якби вона свою значущість не за рахунок автора підтримувала, а вже стала самодостатньою в цьому віці. а то всі їй винні: то працювати, то їсти .
Пополняю_Карму
• 03 июня 2024
Ответ дляПопельшка
В мене вени на ногах
Лікар сказав нічого не піднімати
Берегти себе
Операція 40000 грн якщо повторно вилізуть вени на ногах
Маю погану спадковість, треба берегтися
По зору теж лікар сказав довго нахиленому не сидіти
Лікар сказав нічого не піднімати
Берегти себе
Маю погану спадковість, треба берегтися
ХвилювАллочка• 03 июня 2024
Ответ дляНепонятно
Ага, теж не пам´ятаю, як ми хотіли когось знайти, щоб черга була з робітників. Навіть на один день, корів пасти, за гарну оплату.
КохайтесьЧорнобровi• 03 июня 2024
О, це моя історія, нашій було в Києві влітку скучно, а перед сусідами на стидно що земля гуляє, а ми на вихідних, зі слів свекрухи нічого не робимо, я через 7 років плюнула на ці поїздки, у нас на бензин більше виходило, а чоловік кожну неділю іздив до війни, зараз також плюнув, слухаємо що ми ліниві
, але без нас на електричці не їздить, раз в місяць мозок виносить щоб її звозили.
Це реально хвороба якась і не повага до часу і зусиль інших
, але без нас на електричці не їздить, раз в місяць мозок виносить щоб її звозили. Це реально хвороба якась і не повага до часу і зусиль інших
Попельшка• 03 июня 2024
Ответ дляПополняю_Карму
В мене вени на ногах
Лікар сказав нічого не піднімати
Берегти себе
Маю погану спадковість, треба берегтися
Лікар сказав нічого не піднімати
Берегти себе
Маю погану спадковість, треба берегтися
То хто дурний, вибачте?
Рекламама• 03 июня 2024
Ответ дляПополняю_Карму
Намагаємось за вихідні, ноги волочить
Ага, конечно - кино, с друзьями. Она хочет видимость дружной семьи, вместе впахивающей на огороде. Моя свекровь и на своей даче и на даче сестры, и от нас того же хочет.
Пополняю_Карму
• 03 июня 2024
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Теж не розумію того городу, якщо все можна купити
Можна вибрати яке красиве і насолодитись
Ми їй казали шоб все по мінімуму садила
Так в цьому році додались гарбузи, кавуни, дині і кабачки😂
Ми їй казали шоб все по мінімуму садила
Тра Ля Ля• 03 июня 2024
Ответ дляПополняю_Карму
Намагаємось за вихідні, ноги волочить
Так нельзя это маме сказать?
Лгин• 03 июня 2024
Ответ дляПополняю_Карму
В мене вени на ногах
Лікар сказав нічого не піднімати
Берегти себе
Маю погану спадковість, треба берегтися
Лікар сказав нічого не піднімати
Берегти себе
Маю погану спадковість, треба берегтися
і ви ще сумніваєтесь ? сказали жорстке ні , і все. навіщо ризикувати своїм здоров’ям, ваші жертви ніхто не оцінить.
Попельшка• 03 июня 2024
Ответ дляПополняю_Карму
Ми їй казали шоб все по мінімуму садила
Якби ви не розуміли, то б не їздили. Я уявити не можу собі, як мені б хтось сапку в руки дав.
из желе я• 03 июня 2024
Ответ дляПополняю_Карму
Намагаємось за вихідні, ноги волочить
Я 17 років так іздила, ще й машини не було, електричкою кожні вихідні. З квітня по жовтень. За все життя 1 раз тільки на море з´їздили через ті довбані городи. Вихідні раком, електричкою 2 години їзди в тамбурі, сумки в руках. Ще й в будні після роботи до ранку все те пораєш і консервуєш. Я літо ненавиділа, бо знала що це час коли твій відпочинок після роботи - це село і город. А 3 роки назад забила на все це і мені пофігу, хто що каже і думає. Сказала чоловікові - як хоче, хай сам їздить. Я тільки тепер приїжаю 1 раз - коли в його мами ДР.
Хочу барабульки• 03 июня 2024
Ответ дляZelenkа
Не знаю. Бабушку вполне устраивает помощница ,там к огороду ещё и козы в довесок. Все счастливы.
Сама вумна тутички• 03 июня 2024
а мені от цікаво, чим ви там упахіваєтесь7-високі грядки зробили, бетон покалали, що ви там сапаєте? в цьому році теж зробила високі, то ж небо і земля...якщо шо, то невістка приїзжає тільки шашлик жарити, бо я не люблю...
Сколько_мне_лет?• 03 июня 2024
Ответ дляПополняю_Карму
Намагаємось за вихідні, ноги волочить
у нас на днях в реанімації жінка померла. поїла редьки . виявилося там поряд покропили гербіцидом і попало..
Ви впевнені,що оті купувані овочі витримані чисті? вирощені супер-екологічні?? Та ну нафіг, краще 2 сотки самі посадимо, і точно значимемо,що ніякої хімії.
Попельшка• 03 июня 2024
Ответ дляZelenkа
Це супер! Бо тут були теми, де «а шо люди скажуть шо чужі на городі»😁
Я ще бачила в дитинстві таких, хто змагається за те, хто раніше засіє город. Це взагалі треш.
Дама с собачкой• 03 июня 2024
Прочитавши назву теми подумала, що свекруха - жінка з села і у неї там гектар полів. Але якщо ваш город - це високі грядки, бетонні доріжки, ще і навіс над ним, то швидше за все просто розвага для душі. Скільки там тх грядок?
из желе я• 03 июня 2024
Ответ дляХвилювАллочка
Вони того не розуміють.
Цибулька зла• 03 июня 2024
Ответ дляСережкинаЯ
От и я хочу соток сорок)))
Только не огород, а не пойми шо) хай хоч бурьяном поросте,лишь бы не нюхать пердеж соседей на 3-х сотках)))
Ответ дляПопельшка
Ну да, картошка-’скороспєлка’, садять як потепліє і щоб першими викопати пару кущів на початку літа, а ще краще - в кінці травня. ’А ми вже свою картошку варимо’ - і гордо дивитись на сусідок)))
Хочу барабульки• 03 июня 2024
Ответ дляZelenkа
Не знаю. Многим соседям дети нанимают помощника на огород. Вот этого ’ашо люди скажуть’ нет. Есть ’ смотри ,маня, я теперь барыня, мне помощь организовали, заботятся!’. Мне 200км в одну сторону, нанять человека намного дешевле, чем кататься.