Пополняю_Карму• Изменено 03 июня 2024
Свекруха напрягає своїм городом. Щоб їздили допомагали
Вона при роботі, гарна ЗП, постійно їздить на моря
Я до того що купити їжу є можливість, не бідні
Але блін кожного року має бути той город
Маємо їздити і стрибати біля нього, а потім лікувати спини. Зробили високі грядки, зробили бетонні дорожки між тим грядками, зробили навіс щоб в жару сильно сонце не шпарило
Ну реально.. стільки грошей вже вклали щоб було красиво
Так тепер треба полоти їздити, збирати урожай і тд
В нас сімʼя з 3 чоловік, я собі куплю ті 3 кг помідорів.. нащо мені ще та плантація картоплі і кавунів
Вона каже шо вирощене на городі точно можна їсти. А інше не можна і точка
В чоловіка важка робота, у вихідні відпочиває. Вже ігнорує її.. а я не знаю як мені бути.. вона жаліється що ми не допомагаємо .. Мені її жалко
Пополняю_Карму
• 03 июня 2024
Ответ дляДама с собачкой
Прочитавши назву теми подумала, що свекруха - жінка з села і у неї там гектар полів. Але якщо ваш город - це високі грядки, бетонні доріжки, ще і навіс над ним, то швидше за все просто розвага для душі. Скільки там тх грядок?
Та ні
Десь 8 соток городу
Пампушечка• 03 июня 2024
Нужно говорить. Спокойно, без скандалов, но настойчиво - что вы этого не хотите и вам этого не надо. У моей мамы небольшая дача, и ей в принципе нравится там что-то выращивать, но иногда, когда жалуется что не успевает без помощи делать то-то и то-то, приходится напоминать, что я не люблю, не хочу и не буду ездить на дачу и заниматься сельским хозяйством. Мне это не нужно и никакого удовольствия не доставляет - так зачем тратить на это силы и время. И деньги, кстати, тоже. Потому что это ’свое и бесплатное’ обходится гораздо дороже, чем покупать именно то, что я хочу и столько, сколько мне нужно.
Рекламама• 03 июня 2024
Ответ дляСколько_мне_лет?
у нас на днях в реанімації жінка померла. поїла редьки . виявилося там поряд покропили гербіцидом і попало..
Ви впевнені,що оті купувані овочі витримані чисті? вирощені супер-екологічні?? Та ну нафіг, краще 2 сотки самі посадимо, і точно значимемо,що ніякої хімії.
А вы уверены, что ваши соседи не покропят у себя, а ветром и к вам надует? Травануться можно чем угодно, у вас же не натуральное хозяйство.
Ответ дляХочу барабульки
Не знаю. Многим соседям дети нанимают помощника на огород. Вот этого ’ашо люди скажуть’ нет. Есть ’ смотри ,маня, я теперь барыня, мне помощь организовали, заботятся!’. Мне 200км в одну сторону, нанять человека намного дешевле, чем кататься.
Тож так, але є ті, кому треба саме сімейне єднання раком на грядках
из желе я• 03 июня 2024
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
О, це моя історія, нашій було в Києві влітку скучно, а перед сусідами на стидно що земля гуляє, а ми на вихідних, зі слів свекрухи нічого не робимо, я через 7 років плюнула на ці поїздки, у нас на бензин більше виходило, а чоловік кожну неділю іздив до війни, зараз також плюнув, слухаємо що ми ліниві
, але без нас на електричці не їздить, раз в місяць мозок виносить щоб її звозили.
Це реально хвороба якась і не повага до часу і зусиль інших
, але без нас на електричці не їздить, раз в місяць мозок виносить щоб її звозили. Це реально хвороба якась і не повага до часу і зусиль інших
А саме цікаве, що все це огороднє схиблення підкріплюється фразою ’це все для Вас’. А те що мені в 10 раз дешевше вийти і купити ту картоплю на базарі, ніж щотижня її їздити і порати - то до уваги не береться.
Хочу барабульки• 03 июня 2024
Ответ дляСколько_мне_лет?
Расскажите мне, как вы без фунгицидов и инсектицидов все выращиваете. Свое тоже поливают будь здоров
Сколько_мне_лет?• 03 июня 2024
Ответ дляРекламама
впевнена. ми обгородили участок по периметру..
Цибулька зла• 03 июня 2024
Ответ дляиз желе я
Я 17 років так іздила, ще й машини не було, електричкою кожні вихідні. З квітня по жовтень. За все життя 1 раз тільки на море з´їздили через ті довбані городи. Вихідні раком, електричкою 2 години їзди в тамбурі, сумки в руках. Ще й в будні після роботи до ранку все те пораєш і консервуєш. Я літо ненавиділа, бо знала що це час коли твій відпочинок після роботи - це село і город. А 3 роки назад забила на все це і мені пофігу, хто що каже і думає. Сказала чоловікові - як хоче, хай сам їздить. Я тільки тепер приїжаю 1 раз - коли в його мами ДР.
17 років… Ой дурепа!
Ответ дляиз желе я
То все кроплене непонятно чим, а тут своє домашнє натуральне (с)
Хочу барабульки• 03 июня 2024
Ответ дляСколько_мне_лет?
И колорадов вручную собираете
ХвилювАллочка• 03 июня 2024
Ответ дляиз желе я
Вони того не розуміють.
Мій чоловік один раз сказав, мам, треба продати дачу, бо тобі одній важко (ще й далеко вона, за містом), а ми не можемо кожні вихідні приїжджати. Вона зразу сказала, ні, не продам, там скільки праці вкладено.. але потім продала. Пізніше і будинок, переїхала до нас, в інше місто.
Радість моя• 03 июня 2024
Ответ дляНепонятно
Например вы пойдете ишачить за небольшую сумму целое лето?
Ну блин, находятся желающие. У нас часто в местной группе такого плана объявления и находятся люди
ХвилювАллочка• 03 июня 2024
Ответ дляиз желе я
Ну і питання, а чого не приїхала, як я перестала їздити, будучи ще студенткою. Бо в мене своє життя.
из желе я• 03 июня 2024
Ответ дляХвилювАллочка
Ми теж пропонували продати (дача наша). Каже, мені за зиму дуже скучно стає, я хоч влітку буду при справі.
ХвилювАллочка• 03 июня 2024
Ответ дляиз желе я
Частину грядок залишити, щоб ’для душі’. Інше засіяти травичкою і поставити гойдалку.
Пампушечка• 03 июня 2024
Ответ дляДама с собачкой
Так байдуже, скільки там грядок.
Я, наприклад, не хочу таким чином розважати свою душу взагалі. І не розумаю аргументи типу ’так це ж тільки в радість - трохи попрацювати на свіжому повітрі’. Я пробувала, мені не в радість
Сколько_мне_лет?• 03 июня 2024
Ответ дляХочу барабульки
якщо що використовується,коли вже геть ніяк, ,то правильно витримується терміни очікування. І то максимальнота хімія по мінімуму.
---
Рання картошка- жуки стряхуються у відро.(тут великої території не потрібно)
картошка на зиму- участок кропиться 1 раз корагеном, і все.
у мами сусід - картошку (жуків) травить кожні вихідні..,а потім та картошка на базарі. Як і помідори,та все інше. І хімії там всякої повно,оті фунгіциди,слонові дози добрив і т.д. (і до речі,виногради так само- хімія після кожного дощу...Зато- які ж грона красиві)
Але люди вправі вибирати самі собі здоров’я.
---
Майор Медуза• 03 июня 2024
Чому просто не сказати чоловіку ні? Най сам довбеться, вам воно навіщо?
из желе я• 03 июня 2024
Ответ дляХвилювАллочка
Чоловік почав будувати бесідку, поставив стовпчики. Приїхав через місяць - а там вже помідори до них підв´язані.
Советчица Года• 03 июня 2024
Ответ дляПополняю_Карму
Теж не розумію того городу, якщо все можна купити
Можна вибрати яке красиве і насолодитись
Ми їй казали шоб все по мінімуму садила
Так в цьому році додались гарбузи, кавуни, дині і кабачки😂
Ми їй казали шоб все по мінімуму садила
Їсти вам не переїсти))
Метелики на душі• 03 июня 2024
Ответ дляСколько_мне_лет?
Ключевое слово САМИ. Решили -, посадили. А не других людей долбить тем огородом. Дети, а тем более невестки и затья - это другие люди, не вы. И могут не хотеть того же, что и вы.
ХвилювАллочка• 03 июня 2024
Ответ дляиз желе я
Капець, що ж вона з тими помідорами робить? Мабуть багато аджики і соку крутите разом?
Перловая Кашка• 03 июня 2024
Ответ дляЕдинорог помог
Меня моя свекровь тоже бесит своей дачей, не работает, сидит ждёт весны, быстрее бы уже поехать. И как начинают ездить, всё....жопа, начинает ныть, устала, ноги болят, спина болит. Так и хочется сказать, какого хера ты ноешь, сама садила, сама и ухаживай. Говна накидала на огороде а теперь ноет что медведка всё жрет. Ни слушает ни меня ни мужа.
Треба крота, він виїсть всю медведку. Ми так позбавилися. Два роки не ганяли кротів, вони у нас всіх цих паскуд виїли. Потім і самі кудись ділися.
Советчица Года• 03 июня 2024
Ответ дляПампушечка
Це точно, оте все бесплатне, все своє набагато дорожче виходить, бо ще й на лікування стільки грошей іде після тих городів.
талый снег• 03 июня 2024
Ответ дляСколько_мне_лет?
Сколько_же_Вам_все-таки_лет?...
Советчица Года• 03 июня 2024
Ответ дляиз желе я
Агроманіпуляції ))
талый снег• 03 июня 2024
Ответ дляZelenkа
Та дофига таких
из желе я• 03 июня 2024
Ответ дляХвилювАллочка
Консервація на мені була. Наша з чоловіком задача була приїхати в п´ятницю після роботи, пополоти - посапати, в неділю все це доперти додому в місто в руках. А в будні після роботи я робила закрутки як на промисловому підприємстві. Реально, нікуди з друзями влітку не ходили, не було на це часу, бо червень - полуниця, щавель, кріп - треба все заморозити. Липень - почалися кабачки (треба кабачкову їкру обов´язково) та огірки - консервую. Серпень - помідори, консервую. Вересень - перець і ще є помідори - треба ж аджику накрутити і лечо. Я вже мовчу про посадити/посапати/викопати картоплю (у нас все під лопату) Кожне літо просто як загнані коні. Я три роки назад сказала - досить. В чоловіка вже камні з нирок почали лізти від того, що щодня консервовані помідорчики та огірочки.