Пополняю_Карму• Изменено 03 июня 2024

Свекруха напрягає своїм городом. Щоб їздили допомагали

Вона при роботі, гарна ЗП, постійно їздить на моря
Я до того що купити їжу є можливість, не бідні
Але блін кожного року має бути той город
Маємо їздити і стрибати біля нього, а потім лікувати спини. Зробили високі грядки, зробили бетонні дорожки між тим грядками, зробили навіс щоб в жару сильно сонце не шпарило
Ну реально.. стільки грошей вже вклали щоб було красиво
Так тепер треба полоти їздити, збирати урожай і тд
В нас сімʼя з 3 чоловік, я собі куплю ті 3 кг помідорів.. нащо мені ще та плантація картоплі і кавунів
Вона каже шо вирощене на городі точно можна їсти. А інше не можна і точка
В чоловіка важка робота, у вихідні відпочиває. Вже ігнорує її.. а я не знаю як мені бути.. вона жаліється що ми не допомагаємо .. Мені її жалко
из желе я• 03 июня 2024
Ответ дляталый снег
Та дофига таких
Це точно. Мене завжди дивувала свекрухина фраза, що ’дітей треба змалечку до землі привчати’. Це була її друга улюблена приказка. Перша улюблена приказка в свекрухи - ’один весняний день зиму кормить’. Я завжди в чоловіка, коли ми на сонці 30 градусів раком стояли, питала, коли вже цей весняний день закінчиться.

автор Пополняю_Карму • 03 июня 2024
Ответ дляиз желе я
Консервація на мені була. Наша з чоловіком задача була приїхати в п´ятницю після роботи, пополоти - посапати, в неділю все це доперти додому в місто в руках. А в будні після роботи я робила закрутки як на промисловому підприємстві. Реально, нікуди з друзями влітку не ходили, не було на це часу, бо червень - полуниця, щавель, кріп - треба все заморозити. Липень - почалися кабачки (треба кабачкову їкру обов´язково) та огірки - консервую. Серпень - помідори, консервую. Вересень - перець і ще є помідори - треба ж аджику накрутити і лечо. Я вже мовчу про посадити/посапати/викопати картоплю (у нас все під лопату) Кожне літо просто як загнані коні. Я три роки назад сказала - досить. В чоловіка вже камні з нирок почали лізти від того, що щодня консервовані помідорчики та огірочки.
Ого я не знала що камні від консервації
Перловая Кашка• 03 июня 2024
Ответ дляХочу барабульки
И колорадов вручную собираете
І фітофтору тютюном, ага...
из желе я• 03 июня 2024
Ответ дляПополняю_Карму
Ого я не знала що камні від консервації
Від цього також, чоловіку лікар сказав виключити кончервацію з раціону.
Снегопадка• 03 июня 2024
Ответ дляПополняю_Карму
Вона каже що отримує задоволення
Так нехай сама і отримує. Я б не їздила. Я батькам своїм сказала ніяких городів. Так в нас 5 км, а не 100.
Prervana• 03 июня 2024
Ответ дляХочу барабульки
Расскажите мне, как вы без фунгицидов и инсектицидов все выращиваете. Свое тоже поливают будь здоров
Я не травлю ничего. У меня из химии только гуматы. Они же говно концентрированное, биогумус. Нормально, растет. Да, в прошлом году фитофтора подъела помидоры чуток, но мы успели с них урожай основной снять
ХвилювАллочка• 03 июня 2024
Ответ дляиз желе я
Я років 5 не консервую, крім варення, і то, як мені не лінь, бо і сама його люблю. Ну ще 8 літрових банок огірків з кетчупом, все. Сім´я велика, всім нормально.
ХвилювАллочка• 03 июня 2024
Ответ дляПополняю_Карму
Ого я не знала що камні від консервації
А мені цікаво, як Ваш чоловік, без відпочинку у вихідні? Йому норм? І по скільки Вам, бо ми до 35 ще їздили, а потім все.
автор Пополняю_Карму • 03 июня 2024
Ответ дляХвилювАллочка
Нам як раз 35

Пасхальний тролік• 03 июня 2024
поспівчувайте, скажіть - так, я вас розумію, дуже важко, ми і самі вже немолоді, не можемо те все робити, дуже співчуваю. і все.
я свого часу батькам чітко сказала - ні, я не буду, я можу давати гроші, я ніколи нічого не візьму з принципу з того городу, але і їздити не стану.
из желе я• 03 июня 2024
Ответ дляХвилювАллочка
Не норм, але ж і зараз їздить - покропити, щось полагодити. Але зараз хоч вже на авто. І вже каже, що набагато менше в цьому році картоплі посадила, бо щороку багато викидається. Нам по 43 зараз. Чоловік пропонує продати ту дачу, але ж ні, мамі сумно влітку буде в квартирі.
Хочу барабульки• 03 июня 2024
Ответ дляPrervana
Персики, виноград, абрикосы -есть? Картошка?
Prervana• 03 июня 2024
Ответ дляХочу барабульки
Картошка есть. Колорадов в ведро стряхивали, в этом году их еще нет
Виноград обычный, лидия. Очень вкусный мне, с роду ничем не травился, на соседском пустом участке сидит, я его объедаю
Я не тону• 03 июня 2024
Моя свекровь ездит на электричке каждые выходные. Иногда просит приехать к ней домой что-то забрать. У меня ещё времени на это не нашлось). Привозит сама.
Розумна Губка• 03 июня 2024
Ответ дляПопельшка
Я ще бачила в дитинстві таких, хто змагається за те, хто раніше засіє город. Це взагалі треш.
так і зараз це повсюди)
Шеллар• 03 июня 2024
Ответ для...аяприкольная
Предложите ей нанять персонал. За небольшую сумму специальный человек ей все лето будет помагать.
Сміюсь в голос. Житомирська область, село, людину щоб допомагала на городі ще спробуй найди, навіть за більшу суму.
А якщо це щей чоловічі руки потрібно, то взагалі нереально.
Сколько_мне_лет?• 03 июня 2024
Ответ дляPrervana
я помідори, перець і огірки посадила на агротканину (текстура як у білих мішків),зробила отвори 10*10 в шахматному порядку. Огірки- круги. Немає бур’яна і прогрівається чудово, держучи вологу. Росте і родить шикарно. І красота- болячок немає (чуть восени це вже ні про що.
Оце- варіант для лінивих класний.. єдине- втикнуть розсаду і потім зібрати урожай.
(тканина осінню складається і до весни.)
Советчица Года• 03 июня 2024
Ответ дляХвилювАллочка
Я теж цей рік закаялася і на наступний рік город садити і консервацію робити не буду, як доживу після цього городу й це літо переживу. Цей рік наочно мені показав, що город той не вартий твого здоров´я, сил, часу та вкладених коштів. Минулі роки садили, сапали, консервували, а в цьому році вже здоров´я здає в мене. Пару годин на городі мені боком виходять, три дні я тоді як хвора, не можу жити нормально, не можу робити нічого. Лежу пластом незнаю які ліки випити, щоб попустило. Так це я безробітна зараз. З минулого року майже повний погріб картоплі викинути прийшлося, консервації з´їли за минулу зиму зовсім мало, навіть незнаю що з минулорічною та позаминулорічною робити. Мабуть теж на смітник. Бачу ніхто вже не їсть ту консервацію. Наїлися, слава Богу.
Prervana• 03 июня 2024
Ответ дляСколько_мне_лет?
Да, у меня тоже кое что так посажено. Удобное решение

Хочу барабульки• 03 июня 2024
Ответ дляPrervana
Проблема с персиками, виноградом и абрикосами. Там не получится без обработки. Помидоры можно сывороткой облить и норм . Картошку я просто не сажаю, я не хочу каждый день, утром и вечером бегать с ведром. Ну и тля со слизнями тоже как без химии?
ХвилювАллочка• 03 июня 2024
Ответ дляСоветчица Года
Роздайте може, є люди, що люблять,та і дорого вона зараз, багато хто просто не може купити. В мене теж здоров´я не дає, ще й інші клопоти - свекруха з деменцією, тож консервую одну чи дві баночки за раз, щоб. ’для задоволення’, бо як згадаю в радянські часи мама закривала за раз 8 чи 10 бутлів огірків чи помідорів, варення варила тазіками, але тоді і вибору не було, це була їжа на велику сім´ю.
Советчица Года• 03 июня 2024
Ответ дляХвилювАллочка
Так, в 90 ті ми й вижили на картоплі та консервації, коли батькам зп роками не платили. Тоді зїдалося все під чисту. А зараз вже й підшлункова болить від консервації. Та й не дуже корисні ті всі маринади.
ХвилювАллочка• 03 июня 2024
Ответ дляСоветчица Года
В мене чоловік любить мариновану капусту, але я не вмію таку робити смачно, тому купує, а діти люблять салат з морської капусти з селерою, теж купуємо. Змінюйте щось потрохи. А в свекрухи нічого ніколи не болить? Ні від консервації, ні від роботи на тій дачі?
Советчица Года• 03 июня 2024
Ответ дляХвилювАллочка
Вона в свої 70 здоровіша мене))
Сколько_мне_лет?• 03 июня 2024
Ответ дляСоветчица Года
нажаль,ті часи повертаються.. не буде світла,не буде магазинів.А якщо генератори,то ціна буде золота.все дорожчає з дурною швидкістю,бензин он до 80 анонсували...,ее для бізнесу також на злеті..., думаєте,ціни залишаться.як були? А якщо і своя робота ляпнеться без світла,і зарплати взагалі не буде?
дальші продовжувати?
А рецепти консервації є і без уксусу..,прмідори шикарні виходять.
І знову-таки,просто маринувати під кришку,та в погріб. Огірки.капуста -аля-натюрель,.
Советчица Года• 03 июня 2024
Ответ дляСколько_мне_лет?
дальші продовжувати?
Люблю помідори з аспірином, хто б що не казав))
Сколько_мне_лет?• 03 июня 2024
Ответ дляСоветчица Года
без аспіріну. взагалі без нічого.. БЕЗ УКСУСУ!!!
і без стерилізації важких банок.

рецепт
3л. (от тут стерилізуємо пусті.)
складаємо помідори.
Заливаєм кип’ятком-20 хв.Злити.
Заливаєм кип’ятком-10хв. Злити.
Готовим розсол -
- в цю воду + солі 2ст.л.,+сахар -5 ст.л.+трошки добавити води,все перекип’ятити.

Заливаєм так,щоб трошки потекло через вінце,і зразу,закатуєм стер.кришкою. (Старайтесь,щоб кришка плотно лягла на воду,і не було повітря.) Накрити одіялом на 10 годин.
Все.
Помідори- класні. . і так, і в борщ. і навіть розсол можна випить.
Рекомендую.
Советчица Года• 03 июня 2024
Ответ дляСколько_мне_лет?
і без стерилізації важких банок.

рецепт
3л. (от тут стерилізуємо пусті.)
складаємо помідори.
Заливаєм кип’ятком-20 хв.Злити.
Заливаєм кип’ятком-10хв. Злити.
Готовим розсол -

Все.
Рекомендую.
Дякую. Заскрінила ваш рецепт. Спробую.
Флюорография гуся• 03 июня 2024
Ответ дляПополняю_Карму
В мене вени на ногах
Лікар сказав нічого не піднімати
Берегти себе
Операція 40000 грн якщо повторно вилізуть вени на ногах
Маю погану спадковість, треба берегтися

По зору теж лікар сказав довго нахиленому не сидіти
Ви дивна. Навіть ваш чоловік вже ігнорує мамини забаганки, а ви все ще не можете зупинитись
Флюорография гуся• 03 июня 2024
Ответ дляДама с собачкой
Прочитавши назву теми подумала, що свекруха - жінка з села і у неї там гектар полів. Але якщо ваш город - це високі грядки, бетонні доріжки, ще і навіс над ним, то швидше за все просто розвага для душі. Скільки там тх грядок?
Якщо вам це розвага, це не означає, що іншим так само