мегамоСГ• 03 июня 2024
Що привезти з Варни?
Їду на декілька днів Варну, що можна привезти своїм цікавого чи смачного в подарунок?
Лукава_Кiшка• 03 июня 2024
Мені здається вже не ті роки, коли чимось можна здивувати або чогось не можна в нас знайти. Глобалізація, все що цікаве вже давно возять
мегамоСГ
• 03 июня 2024
Ответ дляЛукава_Кiшка
Так, але назад буду повертатись з порожньою валізою. Тому, хотілося б все ж щось привезти для сім´ї.
Галябалована• 03 июня 2024
Вино, валерьяну болгарскую или тройчатку валерьяна, мелисса и боярышник (таблетки).
Я_з_Франека• 03 июня 2024
Ответ длямегамоСГ
А які ліки? Там кращі чи дешевші?
Які вам потрібні)) там дешевше , ті що мені треба, так точно.
Тримбулька• 03 июня 2024
Завжди беру у Варні, коли буваю (і зараз тут знаходжусь) в’ялене м’ясо «Елена» і джем із троянд. :)
Кастрюлька• 03 июня 2024
Нічого. Не те, щоб в цій країні нічого цікавого, а просто зараз всюди все є. Немає сенсу перти. Я, окрім коробки 5л Поморійська ізба, нічого не везу.