Радість моя• 03 июня 2024

Что нужно для поступления в Испанию в университет после 11 класса?

Поміркована думка• 03 июня 2024
Опять Google с KidStaff перепутали
Дело было давно• 03 июня 2024
Ответ дляПоміркована думка
Опять Google с KidStaff перепутали
Гугл, вообще, сдаёт свои позиции. Предлагаю собственникам Кидстафф подумать о выходе на биржу. Гугл рухнет.
Амбасадор щастя• 03 июня 2024
В Іспанії вважається одна з гірших освіт в ЄС. Я 3 роки працювала в міжнародній компанії в Барселоні. Наша компанія не розглядала людей з місцевою освітою. Казали, що це не освіта, ’ а танці, малювалки, співалки’. Навіть ВО. Ну і рівень безробіття. Іспанія і Греція - лідери. Знайти роботу кваліфіковану дуже складно. Тому я раджу ще раз подумати. Дуже невдала країна для дитини на перспективу. Потім я переїхала в іншу. В Іспанії класно, якщо в тебе є 3 млн євро і пасивний дохід)
Поміркована думка• 03 июня 2024
Ответ дляДело было давно
автор Радість моя • 03 июня 2024
Ответ дляАмбасадор щастя
А які країни порадите для вступу?
Амбасадор щастя• 03 июня 2024
Ответ дляРадість моя
А які країни порадите для вступу?
Англія, Бельгія, Голландія та навіть Ерасмус в Естонії
Дело было давно• 03 июня 2024
Ответ дляРадість моя
А які країни порадите для вступу?
Классный выпускник у Вас... Владеет несколькими языками на уровне В2...
автор Радість моя • 03 июня 2024
Ответ дляДело было давно
Планує вступати тільки в університети, де викладають англійською
Дело было давно• 03 июня 2024
Ответ дляРадість моя
Но Вы хотели в Испанию? С английским? Ну, ок.
liss• 03 июня 2024
Без языка испанского тяжело .
Я в школе была англоязычной )) англ там плохо знали 😹
Роздратована шкіра• 03 июня 2024
Ответ дляДело было давно
Звідки ви знаєте, що випускник? В мене 8 клас (знає англ і пол., я теж цікавлюсь цим питанням, але після 11, саме щоб був час на вивчення мови і підготовки.
Сусідка зверху• 03 июня 2024
Ответ дляДело было давно
Английского достаточно для студента иностранца
Мусик Пусик• 03 июня 2024
Ответ дляАмбасадор щастя
Це досить не дешеві будуть ВНЗ, якщо не мати оформленого прихистку в цих країнах, а які країні варто розглядати наступними по якості освіти але трохи доступнішими по ціні?
Амбасадор щастя• 03 июня 2024
Ответ дляМусик Пусик
Не підкажу, на жаль
Мусик Пусик• 03 июня 2024
Ответ дляАмбасадор щастя
Не підкажу, на жаль
Вибір наразі англомовне навчанням між Польщею і країнами Балтії, останні більше подобаються, але острах за подальший розвиток подій дуже зупиняє.
Нагайна• 03 июня 2024
Ответ дляРадість моя
Испания-проще всего легализоваться и остаться.
Лепетун• 03 июня 2024
Ответ дляМусик Пусик
Австрія, Німеччина
Нагайна• 03 июня 2024
Группа в фб ’Разбросанные по миру’.Много информации
Без комплексів• 03 июня 2024
Ответ дляМусик Пусик
Більшість бакалаврських програм в балтійських країнах- 3 роки
Так швидко там нічого не розпочнеться
А навчання якісне і відношення суперове до українців
Амбасадор щастя• 03 июня 2024
Ответ дляМусик Пусик
Я ж теж писала про Естонію. Племінник отримав ВО у Естонії ( Еразмум чи як там його). Англійською мовою. Зараз на 6 місяців в Бельгії по магістерській програмі. Після цього їде жити і працювати в Лондон. Але прямо сильно деталей не знаю
Мусик Пусик• 03 июня 2024
Ответ дляБез комплексів
Так швидко там нічого не розпочнеться
Так, саме відношення і рівень англійської дуже приваблює, але в нашому випадку навчання 4 роки.
Мусик Пусик• 03 июня 2024
Ответ дляЛепетун
Австрія, Німеччина
Для Німеччини потрібен закінчений курс українського (або любого) ВНЗ, щоб спробувати вступати, а в цілому так, є значні переваги, від безкоштовної освіти до можливості отримати студентський кредит на суму витрат (сюди входять і проживання харчування). Але наш український ВНЗ позбавив нас можливості закінчити перший курс.
Мария-a546• 03 июня 2024
Ответ дляДело было давно
Если у вас с этим возникли сложности , то не стоит умалять чужие возможности. Знать два языка или более для современного абитуриента - это не проблема . Довожу до вашего сведения, что для того, чтобы обучаться в любой точке мира, то достаточно владеть английским языком.
Лепетун• 03 июня 2024
Ответ дляМусик Пусик
Наскільки я знаю, є можливість провчитись підготовчий курс в Німеччині після 11 класу. Але це не точно
Заліковий троль• 03 июня 2024
Ответ дляЛепетун
Так, це називається штудієнколедж
Заліковий троль• 03 июня 2024
Автор, посмотрите на Польшу, Чехию, Австрию. Это я вам написала по возрастанию стоимости приблизительно.
В Польше выбор англоязычных программ очень большой. Есть вузы с хорошими позициями в мировом рейтинге.
Снежнакомка• 04 июня 2024
Ответ дляМусик Пусик
Подскажите, а как это нельзя в украинском внз закончить первый курс? Почему?
Мусик Пусик• 04 июня 2024
Ответ дляСнежнакомка
Наш ВНЗ вирішив, що всі студенти, не тільки 1-го курсу, мають здавати екзамени в аудиторіїї, навіть ті, хто вчилися 2-3-4й курс дистанційно. Звісно ті діти (хлопці), які наразі не в Україні автоматично не зможуть це зробити. Мій син в кінці квітня за два дні до 18-и виїхав, тому весь перший курс ми фактично втратили, які і всі інші, які не зможуть приїхати.
Мусик Пусик• 04 июня 2024
Ответ дляЗаліковий троль
Польські вузи, з гарними позиціями в світомому рейтингу, за англомовне навчання хочуть ціну 4000-7000 євро/рік, з таким цінником вже варто розглядати інші країни.Чехія англомовне від 3500-4000 євро. В цих країнах навчатися варто на мові країни, тоді це безкоштовно або ж ціна досить прийнятна.
Мусик Пусик• 04 июня 2024
Ответ дляЛепетун
Абсолютно точно, ось тільки для вступу і навчання в штудієнколєг потрібно окрім екзамену по предматах мати сертифіка В2 з німецької мови і навчання виключно німецькою.