Не пью, не курю• 03 июня 2024
Extra Education- порадьте хто ходив вчити англ мову. Позняки
ИМХОля• 03 июня 2024
Живу на Позняках, майже усі школи передивилась і перетестила.
Для дитини обрала green country.
Є укриття, класна система навчання,мотиваційні плюшки, є он-лайн кабінет успішності.
Дитина проходила курс з 29.02 по 19.05 по ціні дуже адекватно.
Сподобалось. На осінь відправлю знову.
Для дитини обрала green country.
Сподобалось. На осінь відправлю знову.
Не пью, не курю
• 03 июня 2024
Ответ дляИМХОля
Для дитини обрала green country.
Сподобалось. На осінь відправлю знову.
Для дитини обрала green country.
Сподобалось. На осінь відправлю знову.
Дякую) бо теж як раз муштрую і вибрати не можу
Але хотіла з літа почати вчити
ИМХОля• 03 июня 2024
Ответ дляНе пью, не курю
Але хотіла з літа почати вчити
speak well, speak up, при школі Інтелект, вже виходила усюди,
кращі курси, які трапились по усім нашим запросам саме green country.
У них дуже прикольна навчальна программа (перевернутий урок) ти вчиш його вдома, а вже у школі закріплюєш знання.
Приємні бонуси у вигляді кантриків, які потім можна обміняти на якісь приємности.
Спік клаби.
Дитина відходила двічі на тиждень, один раз пропустив, то бідкався (переживав, що пропустив, уявіть) раджу дуже!
Спік клаби.
Не пью, не курю
• 03 июня 2024
Ответ дляИМХОля
Спік клаби.
В них зараз заняття 6 рази в на тиждень інтенсив 11900 на 2 міс