Татьяна-В• 03 июня 2024

Зарплаты в Укрэнерго, а вы платите со своих мизерных

В «Укренерго» відмовились називати зарплату голови правління: а от членам підприємства в середньому платять до 2 млн грн в місяць, — Oboz

Зарплатня у квітні зросла в 4 рази. Чому –*невідомо. Розмір значно відрізняється залежно від місяця. Так, раніше правлінню та голові Укренерго сумарно платили:

▪️грудень 2023: 7 934 964 грн;
▪️січень 2024: 4 244 210 грн;
▪️лютий 2024: 1 765 983 грн;
▪️березень 2024: 1 997 528 грн;
▪️квітень 2024: 8 534 299 грн.

Зокрема, у грудні 2023 року в правлінні заробляли по 1,5 млн грн, у січні 2024-го – 848,8 тис. грн, у лютому - 353,1 тис. грн, у березні - 499,2 тис. грн, а в квітні - 2,1 млн грн.

Варто зазначити, що йдеться про середнє арифметичне зарплат. Проте, варто відзначити, що заробітна плата голови правління може бути вищою, ніж у члена правління. Загадкою залишається й те, чому зарплата у квітні зросла учетверо.

А ви платіть по 4,80грн за кіловат електроенергії.
Natalia505• 03 июня 2024
Ответ дляОце фіфа
Ок, настав комунізм, правління і голова працюють безкоштовно, за квітень зекономимо 200 тис уе. Це все ще ´дрібничка´ у порівнянні з витратами на відновлення потужностей.
Включайте критичне мислення, якщо вам, звісно, не платять за вброси, аналізуйте інформацію - дуже корисна навичка
Чому ці двісті тисяч не можна використати на дрони і зберегти чиєсь життя? Чи життя військових також дрібничка?
Розвідка Маші• 03 июня 2024
Ответ дляТатьяна-В
А что, только с народа нужно сдирать на ’восстановление’? Пусть бы свои зарплаты непомерные урезали.
А я пригадую, як 73%ні тут верещали і бились в в істериці за одноразову премію Коболєва, котрий виграв у газпрому суд на мільярди)))) а тепер лиш обтікають, облизують стікаюче келене лайто і мамлять ’а шо такоє, а шо хотітє, всьо нармально’
Розвідка Маші• 03 июня 2024
Ответ дляБудьте так ласкаві
Плюс за моїм спостереженням у них там дуже багато службових автомобілів і водіїв, які кучкуються на Вєтрова
нуашо, то броньовані суперспеци)))
Розвідка Маші• 03 июня 2024
Ответ дляРання пташка
Они неприкасаемые, а небожитель Ахметов выше этого плебса - народа Украины. Лишь бы платили по счетам, чтобы он мог спокойно сидеть на миллиардах за границей. А неплательщикам - отключить свет!
до речі, ввійшов за роки війни в топовий список доларових мільярдерів нарівні з американськими. Оце і є справжній кінець епохи бідності, не те що при ’баризі’
Розвідка Маші• 03 июня 2024
Ответ дляОце фіфа
ну. так і з кожного за електрику - то тим більше дрібнички. Чи ’ето савсєм другоє’?
Natalia505• 03 июня 2024
Ответ дляРозвідка Маші
Ви думаєте при ´баризі´ вони менше ´заробляли´?
Розвідка Маші• 03 июня 2024
Ответ дляВся така шо куди там
Согласна,просто не скрывая защищает элиту.
значить, перепадають з ’барського’ плеча об’їдки, от і лакействує
Розвідка Маші• 03 июня 2024
Ответ дляNatalia505
ну так відкрийте фінансові звіти того ж ДТЕКу і подивіться, вони у відкритому доступі. Чи не осилите?
Natalia505• 03 июня 2024
Ответ дляРозвідка Маші
Питання в іншому навіщо? Що для нас з вами це міняє?
Розвідка Маші• 03 июня 2024
Ответ дляNatalia505
тю, могли двома словами ’сам дурний’, смисл був би той самий, а писати менше))) а як не міняло, то чого верещали при попереднику? Чи ’ето савсєм другоє’?
Natalia505• 03 июня 2024
Ответ дляРозвідка Маші
Мабуть вам треба в тих хто верещав запитати. Я тут, на відміну від багатьох ні за попєрєдніка, ні за теперішнього не голосувала. Тому що перспектив тоді не бачила і зараз аналогічно не бачу, для країни з такими ´керівниками´.