Доброго дня.
Суми, будь-, ласка хто видаляв грижу поперекової зони хребта і все пройшло успішно, поділіться ПІБ лікаря, може є тел., дякую заздалегідь
Матраскин Брат• 03 июня 2024
В Києві не хочете краще зробити? Більший вибір лікарів і більше можливостей.
Кучерявочка• 03 июня 2024
Дмитренко в Областной клинической больнице. Нейрохирург. Кмыта хороший тоже очень . Не знаю работает ли он сейчас.