Паспортний стіл• 03 июня 2024
Допоможіть розібратись.
Перше УЗД зроблене в грудні місяці ( півроку тому) дитина здорова була.
Друге УЗД в другій половині травня ( до цього лікаря УЗД черга, тому записала дитину і він тиждень до УЗД захворів, горло боліло, пробки білі на горлі без температури), вже не відміняла через тиждень після хвороби повела на узд.
Там підщелепні побільшали по розміру, шийні ніби такі ж як і були.
Правильно? Просто лікар сказала слідкувати за розмірами, тепер виходить що потрібно робити УЗД ще раз?
Як правильно слідкувати? Що робити далі? Куди з тим йти?
Просто лімфовузли то завжди настороженість має бути. Один лікар каже що все ок , інший каже що вартує ще щось доздати, але вона у відпустці і треба зачекати до кінця місяця.
Дуже прошу коментарі по темі, без насмішок
Паспортний стіл
• 03 июня 2024
Ответ дляЖиттє Бентежне
по теме - ищите нормального врача
Якого? Хто то має бути педіатр, чи який?
Паспортний стіл
• 03 июня 2024
Ответ дляПрилипало
Після хвороби можуть бути збільшені, нічого страшного в цьому нема.
Просто лікар звернула увагу що порівняно з першим УЗД , вони збільшились . Тепер ще раз вартує зробити УЗД?
Прилипало• 03 июня 2024
Ответ дляПаспортний стіл
Ви на тому ж апараті робили? Лікар який - узіст? чи педіатр? У мого сина досить довго були збільшені лімфовузли. Пройши самі до собі.
Паспортний стіл
• 03 июня 2024
Ответ дляПрилипало
Так апарат і лікар УЗД один і той же.