Фея_3уровень• 03 июня 2024
Кашель(
Достав кашель ужасно, все почалось з того що прокашлювала, потім боліло горло(більше ночью) уже четвертий день сильний кашель, особливо ввечері коли лягаю спати, кашляю поки не засну. Кашель сухий, тільки вранці він мокрий
Лічила всим чим можна, але щось не краще. Чи пити ще якісь сиропи, чи вигрівати?
ХвостПистолетом• 03 июня 2024
так же было, пила на ночь лекарство со снотворным а в течении дня теплую воду пила маленькими глотками и по пол чайной ложки меда когда приступы были, через 2 дня прошло все
Фея_3уровень
• 03 июня 2024
Ответ дляХвостПистолетом
Те саме робила, і чаї з лимоном, і молоко з медо і маслом. Потім полоскала горло, пшихала, але знаєте квшель навпаки ніби ще більший став. Бо кашляю вже так що аж в грудях бодить і голова
Бурундучиха• 03 июня 2024
Як довго триває? У лікаря були? У нас з чоловіком було минулого року, не могли зрозуміти чого, виявилося в ванній пліснява була за пральною машинкою, чоловік ще більш меньш, трохи покашлювпв, я 3 місяці кашляла сильно і гордо першило, слизова постійно набрякша була, як прибрали плісняву все пройшло. Ванна кімната, кухня в підвищеному ризику, навіть в ковдри якщо в хімчиску не здаєте, якщо подушки не зміните таке може бути
Злюка-закусюка• 03 июня 2024
Вы как меня описали 😳 4й день, пила вчера ацц, сегодня проспан и 1 таблетку аугументина, пошла аллергия на антилиотик, нога в волдырях и чешится страшно
Фея_3уровень
• 03 июня 2024
Ответ дляБурундучиха
Дня чотири, у лікаря не була бо зараз у Польщі( дома буду лише в Липні
Тут є мед брат, буду просити ого, щоб визвав лікаря, я боюсь щоб не було запалення
У мами те саме, (ми з нею разом тут) то їй краще а мені щось ні
Бурундучиха• 03 июня 2024
Ответ дляФея_3уровень
От чесно порада, передивитися кухню, ванну на рахунок плісняви, як є змога з паром відпарте ковдру подушки, подушки навіть змініть, хоч на самі не дорогі, прасуйте з паром постільню білизну і подивитися в самих темних кутках, за меблями, за пральної машинкою чи немає грибку
Каляка маляка• 04 июня 2024
К врачу.
Со вторника покашливаю, горло побаливает, мокрота только утром и немного, и были слышны хрипы на выдохе.
Спреи для горла, отхаркивающие сбор и сироп. Хрипы ушли, но ночью приступы кашля.
в субботу дошла до врача -трахеит и под вопросом пневмония с одной стороны, слава богу не подтвердила флюорография.
Лечусь уже с антибиотиком...
Фея_3уровень
• 04 июня 2024
Ответ дляКаляка маляка
К врачу.
Лечусь уже с антибиотиком...
Я в Польщі( І тут у нас на роботі є ’лікар’ я так зрозуміла мед брат, сказав мені пити сироп від кашлю, бо він не може визвати лікаря лише через одну мене і тим більше лише через кашель
Сьогодні купила сироп, є у знайомої тут антибіотики, але я боюсь їх пити без призначення. Буду ще дивитись ці дні як буде. В мене також мокрий кашель лише вранці, а так то сухий а на вечір сильні приступи кашлю(
Каляка маляка• 04 июня 2024
Ответ дляФея_3уровень
Антибіотик у мене-тільки за призначенням лікаря, я як і ви сама собі їх ніколи не призначую.
А кашель іноді серйозний симптом-в мене раніше вже була атипічна пневмонія, без температури, лише слабкість і довго кашель(
Слідкуйте за своїм станом, лікуйтесь хоч сиропом як лікаря немає, бажаю вам одужання!
Фея_3уровень
• 04 июня 2024
Ответ дляКаляка маляка
Дякую!