Раз одела не бу• 04 июня 2024

Розлучення при повній фінансовій залежності від чоловіка.

В шлюбі 20 років. Двоє дітей. Відносини давно перестали бути нормальними, а протягом останнього року перетворилися на нестерпні: почав зловживати алкоголем, випиває практично кожного дня, агресивний. З дитиною часу не проводить взагалі, вона вже досить доросла, щоб це розуміти. Постійно засмучується, що тато з нею не хоче грати, не допомагає з уроками, не ходить на прогулянки, не робить разом з дитиною НІЧОГО. Вона постійно говорить про те, які батьки у іі подружок(((. Це боляче. Мене постійно принижує, знецінює, зневажає мої бажання, мої проблеми, не рахується з моєю думкою, насміхається, приміром, коли я хворію( Сьогоднішній день став останньою краплею: випив, дитина хотіла з ним пограти, він жбурнув гру на підлогу і пішов, дитина розридалася, почалася сварка між нами. Він при дитині обзивав мене, крив матом, погрожував. Ненавиджу. Просто ненавиджу його. Кожною часткою себе. На фізіологічному рівні. Тварина((
Чому так довго терплю? Він заробляє. Дуже добре заробляє. Фінансово діти в шлюбі забезпечені і мають все. Молодша дитина з інвалідністю. Я не працюю багато років. Я не знаю, що робити. Я просто не взмозі більше жити таке життя. Величезний страх, що, якщо я піду від нього - я позбавлю своїх дітей всього того, що вони мають з ним. Що я не впораюсь, не потягну. Дитині потрібне лікування. Але я вже не можу. Я боюся думок, які приходять мені в голову… Поговоріть зі мною, будь-ласка, порадьте, можливо, хтось проходив подібний шлях. Я не можу собі пробачити, що через мою малодушність, дитина росте в такій нездоровій атмосфері, що я не можу захистити її і себе…
Оце фіфа• 04 июня 2024
Ответ дляЧервона калина
Що за маячня.’Ви бачили що чоловік непутній’.Та вони всі перед шлюбом янголятка .А потім гі.но вилазить, коли дитина з інвалідністю і потребую в сто разів більше уваги, фінансів тощо, і мати прикована до неї вічним доглядом
Так, до весілля вони люблять маскуватись. Сама влипла і теж хвора дитина, правда одна. Живіть як сусіди. Я теж зі своїм періодично хочу розбігтись, але тверезо розумію що самій буде архіскладно, з аутистом,і соцвиплат ні на що не вистачить навіть з аліментами. З чоловіком - більше менш-нормальні сусідські стосунки,між М і Ж давно нема,та я і боюсь знову вагітніти, в нас як негласний пакт про ненапад - він не чіпає мене і мою рідню,а я його і його родичів,спілкування мінімальне. Сина все влаштовує.
Ваш хоч гроші приносить,в мого останні роки з цим затик. Дає,але зарплата сильно впала, раніше це було єдине що тримало.
Плюс я стала сильніша фізично і морально, навіть цинічна моментами. Ну раз місяць може поскандалим чи в два(без дитини) і далі живемо тихо. Сина чоловік любить, це ще один аргумент чому я не звалила досі. Хоча хочу,але і в чоловіка будуть проблеми з відстрочкою в разі розлучення,і в мене багато організаційних питань. Поки це невигідно нікому
Маю сечі• 04 июня 2024
Ответ дляРаз одела не бу
Уявіть собі)
автор Раз одела не бу • 04 июня 2024
Ответ дляОце фіфа
Як сусіди його не влаштовує. Він хоче сексу. І дуже ображається відмові.
Оце фіфа• 04 июня 2024
Ответ дляРаз одела не бу
Якщо він ще хоче сексу,як би не звучало, у Вас в родині ще не все втрачено. Так як у нас - точка неповернення пройдена, розлучення питання часу.
автор Раз одела не бу • 04 июня 2024
Ответ дляМаю сечі
https://www.youtube.com/watch?v=jjwMd-9uQ9s
Про те й мова, що людині нормальній це навіть важко уявити.
Таких історій ще дуже багато. Я могла б вас повеселити чи шокувати, не знаю….
Щастя-здоровля• 04 июня 2024
Ответ дляРаз одела не бу
Та навіщо вам щось доводити)
Люди просто не мали справи з нарцисами і їм пощастило.
У мене теж колишній такий був. Просто творив, що хотів. Міг, наприклад, влаштуватись на роботу, а потім щось звідти вкрасти, бо до нього не ставились там, як до короля.
Тому я вірю в той батут і в цю історію.
Я така бойова• 04 июня 2024
Ответ дляРаз одела не бу
у меня большие сомнения что ему секс нужен с вами , уж простите .
автор Раз одела не бу • 04 июня 2024
Ответ дляЯ така бойова
)))
Удачная• 04 июня 2024
Ответ дляРаз одела не бу
Лікування дитини в Германії я точно не потягну. Якраз це і було головною причиною залишитись, коли стояло питання про можливий виїзд.
Автор, наверное, Вам уже писали, но я уточню: в Германии бесплатное лечение (вернее, оно оплачивается страховой, а страховку платит государство, пока вы без работы). У меня была похожая ситуация с мужем, но дело усугубилось еще тем, что зарабатывать он перестал, а привычка пить осталась. Конечноже, алкоголиком себя не считает, это как ’розовые очки’ - алкоголь даёт чувство собственной неотразимости. А раздражительность появляется, когда окружающие эти очки себе не надевают. Мы в Германии, живём в одном городе, но в разных квартирах - мне реально легче дышать стало, и мигрени прошли. Учу язык, у детей, если возникают проблемы (по зрению, стоматологии и т.д.), то в любом случае все решается. Едьте, не тратьте время на придурка, тем более, что вы сможете подать на алименты
автор Раз одела не бу • 04 июня 2024
Минулого року було збиття поруч з нами, в сусідньому будинку повибивпло масово вікна. Зібралися всі чоловіки, хто був вдома, допомагали людям, прибирали скло, затягували вікна плівкою… Мій ховався до вечора вдома, у вікна виглядав з-під підвіконня, а ввечері, як вже майже все було зроблено в темніти почало, вискочив до них: «Хлопці, яка допомога потрібна??? Що треба?? Щойно з роботи, кажіть, що робити!!» Позорисько((( Поважати його??? Вибачте(
автор Раз одела не бу • 04 июня 2024
Ответ дляУдачная
Наскільки мені відомо, вроджені хронічні захворювання, не покриває страховка.
Слоник-тоник• 04 июня 2024
Я не поняла, он вообще своих детей обеспечивать не будет? Просто минимальные алименты?! Автор, мне кажется, вы нашли друг друга) он об вас ноги вытирает, детей на х шлет, вы ему в ответ истерики, а потом занимаетесь сексом и мечтаете как выйдете на работу, а он обо всем пожалеет! Вы чего хотите, не пойму
автор Раз одела не бу • 04 июня 2024
Ответ дляСлоник-тоник
Я хочу зібрати докази його неадекватності і знайти можливість довести його фінансову забезпеченість.
Чебураха з перцем• 04 июня 2024
Ответ дляДжонсонюк
интересно, на какую работу можно выйти, если 20 лет ничего не делала?
На будь яку?
Сито для думок• 04 июня 2024
Ответ дляМаю сечі
Конечно , стоит вызывать полицию . Полиция составит протокол о домашнем насилии , это может оказаться весомым аргументом в вашу пользу в случае чего . Плюс полиция выпишет временное предписание на запрет приближаться к вам и детям некоторое время ( до 10 дней ) и даже находиться с вами в одной квартире . В случае нарушения запрета его могут арестовать . Просите каждый раз копии протоколов и предписаний , храните их .
Это вы в германиях нахватались?
Кашка-маняшка• 04 июня 2024
Ответ дляРаз одела не бу
Знала я такого. Распущенная скотина,а не мужик. Всё от безнаказанности. Хотел и творил. И только ржал,что другие лохи,а он умный и хитрый. Думал,что все его боятся. А его презирали . Воображал,что может всё. Ну там мать ему в жопу дула всю жизнь. Что он самый лучший и неприкосновенный.
Ничего, доигрался.посадили. так и сдох в тюряге. Никому не нужны такие придурки
Маю сечі• 04 июня 2024
Ответ дляСито для думок
Это вы в германиях нахватались?
Этого я в Украинах нахваталась . А вы в какой стране на пособии ?
Сито для думок• 04 июня 2024
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
То у вас проблемы и очень серьезные. Бегом к психологу повышать самооценку и свою ценность и отношение мужа изменится к вам кардинально
Читайте книги норвуд «женщины, которые слишком сильно любят», шерри «стерва выходит замуж»/«как стать стервой»
Дышать маткой
автор Раз одела не бу • 04 июня 2024
Ответ дляКашка-маняшка
Я бачу, що люди (близькі) його не поважають, бо подібних випадків безліч і всі навкруги не лохи, як йому здається.
Слоник-тоник• 04 июня 2024
Ответ дляРаз одела не бу
Может яду ему подливать?)) нет человека нет проблемы! Посмотрите сериал заговор сестер Гарви, там куча способов как избавиться от такого урода)
автор Раз одела не бу • 04 июня 2024
Ответ дляСлоник-тоник
Ще не вистачало сісти через таке гімно
Кашка-маняшка• 04 июня 2024
Ответ дляРаз одела не бу
Надо ждать, что его жизнь накажет. Или закон. С такими обычно простые люди бессильны. Хотя бы потому что у них мораль,а он полностью аморальный
автор Раз одела не бу • 04 июня 2024
Ответ дляКашка-маняшка
Чесно, я вірю, що має ж бути якась карма….(
No problems• 04 июня 2024
Ответ дляМюллерная
Слушайте, у меня тоже типа был инвалид. В Европе выяснилось, что все ок. В Украине все люди инвалиды, я теперь верю в лаборатории, я там так болела, капец
может быть, что угодно, только у автора совсем другая история.
Ее ребенок БОЛЕН, вы думаете ребенку операции на всякий случай делали? А можно было и не делать?
К чему ваши размышления?
Кашка-маняшка• 04 июня 2024
Ответ дляРаз одела не бу
Вот этого,про которого я пишу, карма настигла в пенсионном возрасте. Долго очень. Он слишком долго жил в свое удовольствие и издевался над людьми. Но тем не менее,он наказан
Слоник-тоник• 04 июня 2024
Ответ дляРаз одела не бу
О, боже! С такой логикой, может он ваша карма и еще и ребенок болен, простите. Нагрешили в прошлой жизни.. у вас мышление терпилы, вот он с вами так себя и ведет! Простите еще раз
Сито для думок• 04 июня 2024
Ответ дляМюллерная
Собирает паспорта и валит в ту же Германию, ей почему-то не подходит
Без разрешения отца=опекуна?
Сито для думок• 04 июня 2024
Ответ дляРаз одела не бу
Матиму на увазі. Співчуваю наступній власниці.
Хоча, деякі і через дітей переступлять аби втримати такий скарб.
Не все бегом рожают и подряд
автор Раз одела не бу • 04 июня 2024
Ответ дляСлоник-тоник
Не вибачайтесь) Ви праві. Терпіти такого урода поруч можуть лише такі, як я. Я й себе ненавиджу за це. Почуття провини перед дітьми зʼїдає. Сором за безліч тих ситуацій з батутом і вибитими вікнами((( А йому байдуже.
Сито для думок• 04 июня 2024
Ответ дляГлас_Народа
Я сочувствую вам, детство действительно тяжёлое. Но сейчас и вы, и автор, будучи взрослыми, продолжаете ждать от кого то помощи. Пишете, что дети вырастут и помогут Попробуйте помочь себе сами
Они не могут: сначала висят на родителях, потом на мужьях, потом на детях. Всю жизнь подвисают на подругах. И ничего сами не могут!