Раз одела не бу• 04 июня 2024
Розлучення при повній фінансовій залежності від чоловіка.
В шлюбі 20 років. Двоє дітей. Відносини давно перестали бути нормальними, а протягом останнього року перетворилися на нестерпні: почав зловживати алкоголем, випиває практично кожного дня, агресивний. З дитиною часу не проводить взагалі, вона вже досить доросла, щоб це розуміти. Постійно засмучується, що тато з нею не хоче грати, не допомагає з уроками, не ходить на прогулянки, не робить разом з дитиною НІЧОГО. Вона постійно говорить про те, які батьки у іі подружок(((. Це боляче. Мене постійно принижує, знецінює, зневажає мої бажання, мої проблеми, не рахується з моєю думкою, насміхається, приміром, коли я хворію( Сьогоднішній день став останньою краплею: випив, дитина хотіла з ним пограти, він жбурнув гру на підлогу і пішов, дитина розридалася, почалася сварка між нами. Він при дитині обзивав мене, крив матом, погрожував. Ненавиджу. Просто ненавиджу його. Кожною часткою себе. На фізіологічному рівні. Тварина((
Чому так довго терплю? Він заробляє. Дуже добре заробляє. Фінансово діти в шлюбі забезпечені і мають все. Молодша дитина з інвалідністю. Я не працюю багато років. Я не знаю, що робити. Я просто не взмозі більше жити таке життя. Величезний страх, що, якщо я піду від нього - я позбавлю своїх дітей всього того, що вони мають з ним. Що я не впораюсь, не потягну. Дитині потрібне лікування. Але я вже не можу. Я боюся думок, які приходять мені в голову… Поговоріть зі мною, будь-ласка, порадьте, можливо, хтось проходив подібний шлях. Я не можу собі пробачити, що через мою малодушність, дитина росте в такій нездоровій атмосфері, що я не можу захистити її і себе…
Дівчина заглядєніє• 04 июня 2024
Ответ дляРаз одела не бу
Він не дасть грошей на няню. Він роками робив все для того, щоб я була від нього залежною. Я працювала (у нього ж )))))) до народження другої дитини. Побут, одяг, якісь необхідні речі, забаганки - ок! Але, виділяти гроші мені у вільному доступі - ні. Лише тут читаю, що чоловіки всю заробітну плату одразу дружині на карту переводять у вільне користування))
Да,финансовый абьюз
Раз одела не бу
• 04 июня 2024
Ответ дляиз желе я
Запальний, жорсткий-це вже дзвіночки.
Запізно порозумнішала.
Дівчина заглядєніє• 04 июня 2024
Ответ дляЗоряний Шлях
Чому не виїхати в Германію? Мову вивчите, дітям лікування та освіти забезпечите, нове життя почнете. Чому не спробувати? Тільки скажіть йому спокійно, без психів, по жіночому, чому саме так робите. І ще питання: ви з ним намагалися поговорити? Спокійно, без скандалів, може щось його турбує, не влаштовує?
Не,тут только бежать
Джонсонюк• 04 июня 2024
Ответ дляРаз одела не бу
Як сусіди його не влаштовує. Він хоче сексу. І дуже ображається відмові.
ну тогда признайтесь сами себе, что вы с ним живете и спите за еду и крышу над головой. Просто у вас сейчас тариф повысился
Джонсонюк• 04 июня 2024
Ответ дляРаз одела не бу
Минулого року було збиття поруч з нами, в сусідньому будинку повибивпло масово вікна. Зібралися всі чоловіки, хто був вдома, допомагали людям, прибирали скло, затягували вікна плівкою… Мій ховався до вечора вдома, у вікна виглядав з-під підвіконня, а ввечері, як вже майже все було зроблено в темніти почало, вискочив до них: «Хлопці, яка допомога потрібна??? Що треба?? Щойно з роботи, кажіть, що робити!!» Позорисько((( Поважати його??? Вибачте(
автор, вы с ним спите в одной постеле и пиструна облизываете))) А себя вы уважаете?
Джонсонюк• 04 июня 2024
Ответ дляРаз одела не бу
так вы сами этого хотели. Вам нравилось, что вы не работаете и вас муж обеспечивает. Да и сейчас вам все нравится
Раз одела не бу
• 04 июня 2024
Ответ дляДжонсонюк
Звісно ж ні. За те, що він прекрасна, чуйна людина, добрий, вихований, готовий завжди підтримати й допомогти, люблячий батько і чоловік.
Джонсонюк• 04 июня 2024
Ответ дляРаз одела не бу
ну не переводят. А отдают ее просто. Это называется семейный бюджет.
Раз одела не бу
• 04 июня 2024
Ответ дляДжонсонюк
Супер.
ПоЗиТиВнАя• 04 июня 2024
Ответ дляПримарочка
Скільки ви можете в рік назбирати, щоб чоловік не знав?
Я збираю по 100$ в місяць, чоловік знає.
Джонсонюк• 04 июня 2024
Ответ дляРаз одела не бу
ну вот! Что вам еще нужно?
Жить в коммуналке и чтобы вы постоянно думали: купить хлеб или кефир? На трамвае поехать или пешком идти?
Раз одела не бу
• 04 июня 2024
Ответ дляДжонсонюк
ну вот! Что вам еще нужно?
Це був сарказм..,
Джонсонюк• 04 июня 2024
Ответ дляРаз одела не бу
Це був сарказм..,
а если реально посмотреть? У вас есть план что делать? Где вы будете работать, где жить? Кака ЗП будет примерно. На что хватит?
Глас_Народа• 04 июня 2024
Ответ дляКоханозадовільна
Она работает уже?
Сможет вам помогать?
Слушайте, ну не навешивайте вы на дочку эти обязательства, мама не работает, и все ей должны почему то
Раз одела не бу
• 04 июня 2024
Ответ дляДжонсонюк
Якщо вдасться домовитись мирно - в одній з квартир. З/п розраховую тисяч на 20, аліменти і виплати на дитину. Можливо, совість змусить допомагати дитині. В батьків є город. Працювати на ньому я вмію. Якось виживемо.
Раз одела не бу
• 04 июня 2024
Ответ дляГлас_Народа
Хто і що мені винен?
Мария-a546• 04 июня 2024
Автор, я нічого не буду вам радити, а просто хочу вас обійняти.
Ті жіночки, які вас звинувачують в тому, що ви не працювали, ніколи вас не зрозуміють , допоки не опиняться в вашій ситуації. Що вони знають про життя з особливою дитиною?!
Джонсонюк• 04 июня 2024
Ответ дляРаз одела не бу
можливо отбрасываем и на него не рассчитываем. Будет помогать - будет приятный бонус
из желе я• 04 июня 2024
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Знаєте, ’той рівень життя’, который вы им обеспечивали, они потом не вспомнят.
А травма от такого отношения отца остаётся с ними на всю жизнь.
Вам бы вот это понять.... А вы за их уровень жизни трясетесь....
Обниму Вас. Думайте, принимайте наилучшее решение.
Щось в цьому є, жила з батьком-тираном, який випивав. Морально травмована. І фізично трохи діставалося. Розумію про що автор. У неї ще у чоловіка-гроші, основний важіль і вирішення проблем і псування життя.
Джонсонюк• 04 июня 2024
Ответ дляМария-a546
а до особливої дитини?
Раз одела не бу
• 04 июня 2024
Ответ дляМария-a546
Я нікому не бажаю бути на моєму місці. Коли дитині тільки встановили діагноз, думки про те «За що? Чому саме моя дитина» не давали мені жити, дихати, спати. А потім відпустило. Бо прийшло усвідомлення того, що ЖОДНА дитина в світі цього не заслуговує. А, він до речі, сильно не переймався. Лікування оплачував, але, поки ми в лікарнях - пив, жив, не тужив.
Я вас теж обіймаю і дякую за людяність.
Коханозадовільна• 04 июня 2024
Ответ дляРаз одела не бу
сколько вы сейчас тратите в месяц?
Удачная• 04 июня 2024
Ответ дляРаз одела не бу
Наскільки мені відомо, вроджені хронічні захворювання, не покриває страховка.
Вы ошибаетесь.
Глас_Народа• 04 июня 2024
Ответ дляРаз одела не бу
Хто і що мені винен?
Ну то була відповідь не вам конкретно, вибачте. Ви не писали, що у доньки будете гроші брати
Раз одела не бу
• 04 июня 2024
Ответ дляКоханозадовільна
сколько вы сейчас тратите в месяц?
Відкласти я можу не більше 1000-1500 грн. так, щоб він не знав. Є дві тисячі доларів. Вони в моєї куми. Знайде вдома - вбʼє
Коханозадовільна• 04 июня 2024
Ответ дляРаз одела не бу
ого, ну так себе
а сколько у вас идет на жизнь
вот я с двумя детьми, средне экономно 50 тыс в месяц уходит только так... может быть 40, а может и 60
а сколько у вас идет на жизнь
Раз одела не бу
• 04 июня 2024
Ответ дляГлас_Народа
Я ніколи не сяду на шию дитині. Вона свого на дивилась. І має право на своє щасливе життя.
Раз одела не бу
• 04 июня 2024
Ответ дляКоханозадовільна
ого, ну так себе
а сколько у вас идет на жизнь
Коханозадовільна• 04 июня 2024
Ответ дляРаз одела не бу
вы лично тратите 200 тыс и не можете припрятать хотя бы 10 тыс?
И второй вопрос - город у родителей это хорошо, а жить за что?
Раз одела не бу
• 04 июня 2024
Ответ дляКоханозадовільна
ого, ну так себе
а сколько у вас идет на жизнь
Він може купити мені пару взуття за 10 000, якщо тай захочеться ЙОМУ. На руки просто видає на найнеобхідніше.