Раз одела не бу• 04 июня 2024
Розлучення при повній фінансовій залежності від чоловіка.
В шлюбі 20 років. Двоє дітей. Відносини давно перестали бути нормальними, а протягом останнього року перетворилися на нестерпні: почав зловживати алкоголем, випиває практично кожного дня, агресивний. З дитиною часу не проводить взагалі, вона вже досить доросла, щоб це розуміти. Постійно засмучується, що тато з нею не хоче грати, не допомагає з уроками, не ходить на прогулянки, не робить разом з дитиною НІЧОГО. Вона постійно говорить про те, які батьки у іі подружок(((. Це боляче. Мене постійно принижує, знецінює, зневажає мої бажання, мої проблеми, не рахується з моєю думкою, насміхається, приміром, коли я хворію( Сьогоднішній день став останньою краплею: випив, дитина хотіла з ним пограти, він жбурнув гру на підлогу і пішов, дитина розридалася, почалася сварка між нами. Він при дитині обзивав мене, крив матом, погрожував. Ненавиджу. Просто ненавиджу його. Кожною часткою себе. На фізіологічному рівні. Тварина((
Чому так довго терплю? Він заробляє. Дуже добре заробляє. Фінансово діти в шлюбі забезпечені і мають все. Молодша дитина з інвалідністю. Я не працюю багато років. Я не знаю, що робити. Я просто не взмозі більше жити таке життя. Величезний страх, що, якщо я піду від нього - я позбавлю своїх дітей всього того, що вони мають з ним. Що я не впораюсь, не потягну. Дитині потрібне лікування. Але я вже не можу. Я боюся думок, які приходять мені в голову… Поговоріть зі мною, будь-ласка, порадьте, можливо, хтось проходив подібний шлях. Я не можу собі пробачити, що через мою малодушність, дитина росте в такій нездоровій атмосфері, що я не можу захистити її і себе…
А вот недавно• 04 июня 2024
Ответ дляИнста_Богиня
Я мама дитини з загальною інвалідністю, нещодавно влаштувалась на підробіток. Ніхто про дітей не питав, та і не мають права. Я говорила тільки, що зараз шукаю роботу на неповний робочий день. ’Нереально умолчать’ для мене це дивно. Не розповідайте зайвого, шукайте саме роботу, а не якісь розмови. Мабуть, ще просто не припекло, що робота потрібна вже вчора.
та я ж і пишу про це, шось знайти можна, було би бажання
Оце фіфа• 04 июня 2024
Ответ дляИнста_Богиня
Не судіть і не судимі будете. Ви не були в моїй ситуації щоб все знати. Тим більше в дитини зараз підгрупа А а не загальна. Далі відповідати в цій темі не вважаю за потрібне, розмовляйте з автором,якщо вона ще тут
Инста_Богиня• 04 июня 2024
Ответ дляОце фіфа
Я не суджу, я написала конкретно, що про дітей можна не розповідати, от і все.
Вероятненько• 04 июня 2024
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Он пьет чтоб уйти от этой реальности, в которую вы его загнали. Когда это поймёте, тогда ваша проблема исчезнет. Мой муж тоже пил до меня и играл в игры, я сделала так что за месяц он избавился от этих привычек навсегда, уже 10 лет не берет в рот алкоголь даже на праздники (ДР/НГ и прочие), не садился играть в компьютерные игры.
Пока вы не поймёте что начать нужно с себя, с вами бессмысленно говорить, вы найдете миллион аргументов «я хорошая». Я вас понимаю, я сама была такая же, если не хуже, считала что я просто имею ангельский характер.
что именно Вы делали в течение месяца?
Файна дівка• 04 июня 2024
Ответ дляРаз одела не бу
Не можу. Відчуваю, що нароблю біди.
1 дистанция! ВЫ соседи!
2 набраться ресурса.. чтобы выдержать агрессию, срывы, алкоголика - Вам нужны силы (физические, энергетические, моральные... ) МНОГО СИЛ! те доля разумного пофигизма и самосохранения... О! Этому нужно научится! Чтобы не Вы были жертвой, а ситуация прогибалась под Вас...
3 ищите способы спонсирования ВАС, как с ним уловчиться получать помощь! ВЫ его знаете долгие ГОДЫ и ВЫ лучше можете вырулить ситуацию.. НО! ДЛя этого нужно набраться сил! И помните алкоголик слышит ТОЛЬКО себя!
Инста_Богиня• 04 июня 2024
Автор, він вас теж ненавидить. Ніхто не зобов´язаний любити іншу людину. Максимум, це може платити аліменти. Ви і свою дитину порівнюєте з іншими, так як чоловіка з іншими чоловіками? Не провокуйте зайвий раз цим скандали, сконцентруйтеся на собі. Ви всім забезпечені, тому для вас думки про роботу - це просто думки. Насправді робота в такій ситуації - це дуже важкий вихід із звичної зони комфорту. Тому що це в першу чергу величезна робота над собою.
Скляна миша• 04 июня 2024
зато все орут что нужно выходить замуж за бабло, а не за нормального человека
Вероятненько• 04 июня 2024
Ответ дляРаз одела не бу
Треба створити наступну тему в іншому руслі.
1) Чи нормально пити щодня? Мова не про пляшку пива чи келих вина?
2) Чи нормально звертатись до своїх дітей відбірним матом?
автор. которая страница обсуждения, а Вы все пытаетесь изменить мужа и добиться от него понимания, а оно ему нахрен не надо. хоть Вам объясняют, что это бесполезно, нужно делать что-то самой
Вероятненько• 04 июня 2024
Ответ дляГлас_Народа
Можливо якісь консультації онлайн давати за винагороду? З чогось почати
Ответ дляРаз одела не бу
Знайома готова взяти мене на роботу фармацевтом в аптеку. Графік 2/2, з/п 20 000. Залишилось наважитись. І все. Назад повернення не буде. Він цього не стерпить. Головне, прилаштувати дитину. Робота відносно поруч, але до 21:00. Що скажете, дівчата?
соглашайтсь.
Путающаяся• 04 июня 2024
Ответ дляЗоряний Шлях
Чому не виїхати в Германію? Мову вивчите, дітям лікування та освіти забезпечите, нове життя почнете. Чому не спробувати? Тільки скажіть йому спокійно, без психів, по жіночому, чому саме так робите. І ще питання: ви з ним намагалися поговорити? Спокійно, без скандалів, може щось його турбує, не влаштовує?
А коли наших всіх додому відправлять, куди їй їхати? Все одно доведеться до чоловіка повертатись. Якою освітою вона дітей забезпечить? Спустіться на землю.
Раз одела не бу
• 04 июня 2024
Ответ дляБегущаяпо
Ви ж бухгалтером працювали. Як же Ви фармацевтом підете, там освіта потрібна
Ось так. Беруть без освіти.
Раз одела не бу
• 04 июня 2024
Ответ дляБулку Дай
Она не нищенка, она владеет половиной имущества и бизнеса, созданого за 20 лет. Когда уже у наших баб ментальності поменяется и перестанут хейтить женщин. То что в стране законы не работают не её вина. Она ростила детей, это дало ему возможность уделять все время работе. Если б он занимался детьми и домом все это время, она могла бы тоже карьеру строить. Поймите наконец уже
Боже, як я вам вдячна за слова підтримки… Бо, реально, хочеться плакати від того, наскільки люди - не люди(
Вероятненько• 04 июня 2024
Ответ дляБулку Дай
я думаю тут вопрос в другом, каких детей растить 20 лет?? декрет 3 года
а когда пояявился ребенок больной, то надо было сразу и оговаривать и содержание и траты ,и дальшейшую жизнь. а не все на себя сваливать
Купи слона• 04 июня 2024
Ответ дляДжонсонюк
никаких вариантов нет. Только развестись, чтобы муж давал деньги и всё
Він ще має з квартири піти
Раз одела не бу
• 04 июня 2024
Дівчата, дякую всім за розмову. Пані, яка писала, що я перебільшую стосовно дитини раджу відчути на собі, що таке 6 операцій і 11 загальних наркозів у дитини, а потім висловлюватись в подібних темах.
Всім всього найкращого і поменше невиправних помилок у житті!
Зілля до весілля• 04 июня 2024
Автор просто еще не понимает как ей повезло что инициатор возможного развода она, а не муж. Он без труда найдет себе беспроблемную заглядывающую ему в рот, которая и родит при надобности. И выдохнет наконец: никто не пилит, больные дети где то там, можно бухать, платить минимальные алименты откупившись в суде и наслаждаться жизнью.
Сито для думок• 04 июня 2024
Ответ дляСкляна миша
Ага, квартира и зарплата - единственное, что важно у мужика!
Заставляличка• 04 июня 2024
Я все розумію,діти з урахуванням, що є інвалідність...побут. А скільки часу ви проводите разом з чоловіком? Наскільки в курсі його справ та проблем?
Діти головне,але і відношення між чоловіком та дружиною не можна задвигати далеко.
Сито для думок• 04 июня 2024
Ответ дляЗаставляличка
О, нет! Мужик - штаны с карманами и ФСЕ
ShkaFFchik• 04 июня 2024
В нього схоже ’криза середнього віку’.
В кожної людини від народження є вікови кризи. Криза середнього віку - це коли людина усвідомлює, що він старіє, що життя нудне, а змінити нічого не можна, бо відповідальність за родину, тим більше за хворе дитя. І в нього немає тих механизмів самозаспокоєння чи самозадовільнення, які б компенсували це нудне нецікаве життя.
Зрозуміло, що зараз можливості якось це вирішити близко нуля. Но треба хоч якось це почати лікувати, бо навіщо ця ненавість? У вас теж буде якійсь кризис, і хто вас підтримає?
Згадайте, що йому подобалося у молодості? Які розваги, яка діяльність, чи творчість, чи прогулянки лісом? Допоможіть йому згадати приємні моменти, чи створити нові. Можна почати навіть зі спільного перегляду фільмів вдома на дивані, типу ’а пішли в кіно!’ Ми так підсіли на фантастичні серіали типу Сотня, Грімм, а з дітьми дивилися Біг Тайм Раш (про музичну групу з хлопців-підлітків). І це було приємно - разом обговорювати фільм, почуття і гру акторів, сюжети і костюми, розбирати з дітьми ситуації...
СПІЛЬНА ДІЯЛЬНІСТЬ!
В сімейному житті головне - СПІЛЬНЕ ЗАДОВОЛЕННЯ. Якщо його немає - сім´ї капець...((((
СПІЛЬНА ДІЯЛЬНІСТЬ!
Булку Дай• 04 июня 2024
Дівчата, я багато читаю американські форуми, тому що живу тут. І ось якби в американські групі мам жінка написала подібну ситуацію, їй би всі написали - люба, мені шкода що тобі доводиться через це проходити. Ти багато пережила з хворою дитиною, ти справилась, в тебе зараз важкі часи, в чоловіка теж. Дали б поради, підтримали. І чому ми, українки, отак грубо і зневажливо пишемо, хейтимо жінку, звинувачуємо.
Булку Дай• 04 июня 2024
При чому в яку тему не зайди, обісруть і звинуватять, образять.
Життя різне, і люди різні. Жінка выбрала бути з дитиною, бо не було проблеми з грошима, і вони, як сімя, вирішили що більше користі буде якщо влна буже займатися дитиною. А не віддасть в садок між операціями. Десь і вона не ідеальна, як всі ми. Але по закону вона має майно, чоловік має платити аліменти.
Бабуся Бетман• 04 июня 2024
Ответ дляЗілля до весілля
возможно, если б инициатором развода был муж, автору было бы проще. Ситуация разрешилась бы сама собой и никто палки в колеса бы не ставил. Плюс муж мог бы еще денег подкидывать на ребенка из чувства вины.
Мне кажется, идеальный вариант: уходить на съем, подавать на развод, делить имущество и продавать свою часть жилья, не вступая ни в какие диалоги с мужем
Но проблема в том, что нужны деньги, пока это все решится, и 2 тысяч на это явно не хватит. Автор, дистанционная работа? Я так поняла, что ребенок ходит в школу - значит, у вас есть время и подучиться, и подработать
На паровозе• 04 июня 2024
Ответ дляБулку Дай
А если ему в молодости нравились молодые тёлки, клубы и бухалово. Знаете что мужики в кризисе среднего возраста ищут - ушедшую молодость и находят её не на прогулках в лесу и просмотре совместных фильмов, а на молодом упругом теле какой нибудь козы.
Глас_Народа• 04 июня 2024
Ответ дляОце фіфа
Такое понять можно только когда в семье или близких знакомых будет не дай Бог такая ситуация. Остальное я не объясню,
это бесполезно и к вавкам в голове не имеет никакого отношения. Хотя бы вопрос где деть ребенка,если садика и школы у него просто нет.
Видели мы разные ситуации. И выкручиваются женщины, если жизнь прижмёт. У автора есть ещё мама и муж, который 200 тысяч в месяц приносит. Есть время придумать как заработать и есть время обучиться чему то новому, если недостаточно знаний.
Раз одела не бу
• 04 июня 2024
Ответ дляБулку Дай
Це, здається, моя третя тема на цьому форумі за увесь час. І, краще я б її не створювала. Смішки, звинувачення,виправдовування того, що виправдати неможливо, вигадана інвалідність дитини, самоствердження. Прийшовши за порадою чи підтримкою, тебе лише розтопчуть остаточно.
Авторе, я не читала всієї теми, але хочу прокричати як донька, що вирісла в такого батька і де мати все терпіла: ’БІЖІТЬ!!!’
Мій батько теж був великий бізнесмен із горою грошей, але я все життя чула фрази типу ’Мое жрешь, моим ср*шь’, ’вы все без меня никто’, ’перепишу все наследство на детдом’, а у 18 років -- ’или замуж, или на свои хлеба’. Мама не працювала, бо мала на руках бабусю з тяжкою інвалідністю, і терпіла постійні скандали, побої, виганяння з дому вночі, кидання з ножами. Я бачила в дитинстві всі види фізичного і психічного насилля від батька, який на людях був божою квіточкою, а вдома перетворювався на страшну чортяку з грошима. Як вже я потім дізналася, це називається психопатія і потребує лікування в психіатра.
Мама пішла від нього, коли мені було 27 і я вже сама заробляла гроші. Але ті психологічні травми, які нанесло мені дитинство, не вартують жодної його копійки. Краще б ми з мамою жили в бідності, але спокійно. Ваші діти вам скажуть те саме, коли виростуть. Зараз мені 35 і з батьком я не спілкуюся. Гроші заробляю сама і нічого від нього не прошу вже років 15-17. Він тяжко хворий, але через ту кривду, яку він мені наніс у дитинстві, не маю жодного бажання йому допомагати навіть за спадщину і всі гроші світу.
ПоЗиТиВнАя• 04 июня 2024
Ответ дляПримарочка
А скільки років потрібно на подушку назбирувати по 100 баксів, років 10
Все життя🤷
Примарочка• 04 июня 2024
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Все життя🤷
Ага, все життя прожити щоб у років 70 була подушка...