Раз одела не бу• 04 июня 2024

Розлучення при повній фінансовій залежності від чоловіка.

В шлюбі 20 років. Двоє дітей. Відносини давно перестали бути нормальними, а протягом останнього року перетворилися на нестерпні: почав зловживати алкоголем, випиває практично кожного дня, агресивний. З дитиною часу не проводить взагалі, вона вже досить доросла, щоб це розуміти. Постійно засмучується, що тато з нею не хоче грати, не допомагає з уроками, не ходить на прогулянки, не робить разом з дитиною НІЧОГО. Вона постійно говорить про те, які батьки у іі подружок(((. Це боляче. Мене постійно принижує, знецінює, зневажає мої бажання, мої проблеми, не рахується з моєю думкою, насміхається, приміром, коли я хворію( Сьогоднішній день став останньою краплею: випив, дитина хотіла з ним пограти, він жбурнув гру на підлогу і пішов, дитина розридалася, почалася сварка між нами. Він при дитині обзивав мене, крив матом, погрожував. Ненавиджу. Просто ненавиджу його. Кожною часткою себе. На фізіологічному рівні. Тварина((
Чому так довго терплю? Він заробляє. Дуже добре заробляє. Фінансово діти в шлюбі забезпечені і мають все. Молодша дитина з інвалідністю. Я не працюю багато років. Я не знаю, що робити. Я просто не взмозі більше жити таке життя. Величезний страх, що, якщо я піду від нього - я позбавлю своїх дітей всього того, що вони мають з ним. Що я не впораюсь, не потягну. Дитині потрібне лікування. Але я вже не можу. Я боюся думок, які приходять мені в голову… Поговоріть зі мною, будь-ласка, порадьте, можливо, хтось проходив подібний шлях. Я не можу собі пробачити, що через мою малодушність, дитина росте в такій нездоровій атмосфері, що я не можу захистити її і себе…
ПоЗиТиВнАя• 04 июня 2024
Ответ дляПримарочка
Ага, все життя прожити щоб у років 70 була подушка...
Подушка повинна бути завжди на випадок розлучення, коли воно може статися невідомо, а може й взагалі не статися, але свої гроші повинні бути в кожного, квартира, машина теж.
автор Раз одела не бу • 04 июня 2024
Ответ для_Silver_
Авторе, я не читала всієї теми, але хочу прокричати як донька, що вирісла в такого батька і де мати все терпіла: ’БІЖІТЬ!!!’
Мій батько теж був великий бізнесмен із горою грошей, але я все життя чула фрази типу ’Мое жрешь, моим ср*шь’, ’вы все без меня никто’, ’перепишу все наследство на детдом’, а у 18 років -- ’или замуж, или на свои хлеба’. Мама не працювала, бо мала на руках бабусю з тяжкою інвалідністю, і терпіла постійні скандали, побої, виганяння з дому вночі, кидання з ножами. Я бачила в дитинстві всі види фізичного і психічного насилля від батька, який на людях був божою квіточкою, а вдома перетворювався на страшну чортяку з грошима. Як вже я потім дізналася, це називається психопатія і потребує лікування в психіатра.
Мама пішла від нього, коли мені було 27 і я вже сама заробляла гроші. Але ті психологічні травми, які нанесло мені дитинство, не вартують жодної його копійки. Краще б ми з мамою жили в бідності, але спокійно. Ваші діти вам скажуть те саме, коли виростуть. Зараз мені 35 і з батьком я не спілкуюся. Гроші заробляю сама і нічого від нього не прошу вже років 15-17. Він тяжко хворий, але через ту кривду, яку він мені наніс у дитинстві, не маю жодного бажання йому допомагати навіть за спадщину і всі гроші світу.
Розумію і співчуваю. Наш теж постійно кричить старшій: «Ти в мене вдома! Твого тут нічого нема! Ти ніхто. Ти нуль. Хто ви без мене?» Хоча старша донька працює і забезпечує себе самостійно, лише проживаючи з нами. Вона розумна, талановита , хороша дитина.
_Silver_• 04 июня 2024
Ответ дляРаз одела не бу
Заради дитини, ідіть. Погоджуйтеся на роботу, яку вам пропонує знайома. Не бійтеся нічого. Дитина виросте і подякує, що ви знайшли в собі сили припинити ці страждання. Моя мама не знайшла сил. Наслідки такі: є проблеми з соціумом; мала серйозні проблеми зі здоров’ям на фоні стресу (дерматити, зайва вага, жіночі проблеми, тривожний розлад, панічні атаки); боюся чоловіків з грошима, впринципі не довіряю чоловікам; маю дві вищі освіти, але вийшла заміж за простого, доброго, але бідного, без амбіцій, і через це є проблеми теж; не хочу/боюся мати дітей; схильна до самотності. Дуже багато часу і зусиль йде, щоб пропрацювати ці наслідки дитинства. Рятуйте свою доньку, поки ще не дуже пізно.
автор Раз одела не бу • 04 июня 2024
Ответ для_Silver_
Ви не уявляєте, як соромно підняти все це на поверхню. Зізнатися, що насправді відбувалося в такій «зразковій родині» за зачиненими дверима, що чули й бачили мої діти, якою мильною бульбашкою все виявилося насправді, що, окрім дорогого шмаття, я не мала ніколи й нічого(((
Страшно і соромно. Але, сьогодні вперше в житті я проговорила це з донькою, вперше я зателефонувала мамі і розповіла, в якій сраці я живу, і як мені потрібна допомога…
Примарочка• 04 июня 2024
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Можна написати багато чого, але на практиці зовсім не так, не кожен має змогу відкладати великі суми, живучи за рах.чоловіка, не кожен може купити квартирк за три роки шлюбу, наприклад. І т.д, давайте ще напишемо, що кожен має мати яхту,, гольфклуб і бізнес в Канаді, ми говоримо про ситуацію автора, її чоловік контролював розходи
Примарочка• 04 июня 2024
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Он пьет чтоб уйти от этой реальности, в которую вы его загнали. Когда это поймёте, тогда ваша проблема исчезнет. Мой муж тоже пил до меня и играл в игры, я сделала так что за месяц он избавился от этих привычек навсегда, уже 10 лет не берет в рот алкоголь даже на праздники (ДР/НГ и прочие), не садился играть в компьютерные игры.
Пока вы не поймёте что начать нужно с себя, с вами бессмысленно говорить, вы найдете миллион аргументов «я хорошая». Я вас понимаю, я сама была такая же, если не хуже, считала что я просто имею ангельский характер.
Розкажіть про цей чудовий метод лікування від залежностей, а то весь світ не в курсі, а ваш чоловік як під гіпнозом, що ви таке для себе зробили, що він тепер ідеальний
Примарочка• 04 июня 2024
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Ну вот очередное доказательство вашего эгоизма, вы даже не в состоянии выслушать мнение другого человека, только свое эго и я я я прекрасная и самая правильная жертва в этом мире. Все на лицо. Каждое ваше сообщение подтверждает что настоящая жертва в отношениях ваш муж, а вы на подсознательном уровне садист, но этого не осознаете, а «глаза не видят, а руки делают», почитайте что такое газлайтинг и первесный нарциссизм, это про вас
Ви можете дати реальну пораду, без нотацій, бо всі ці жертва, нарцисизми, всє праблєми в вас, можете написати що потрібно робити, а не обсирати автора, порад ми не прочитали, жодної, але яка ви чарівниця, що вилікували від усіх залежностей за день чоловіка, ну це ж мабуть нобелівська премія вам світить.
Глас_Народа• 04 июня 2024
Ответ дляПримарочка
То вище ж ця жіночка написала, які книжки треба прочитати, щоб чоловік змінився
Примарочка• 04 июня 2024
Ответ дляГлас_Народа
Ага, кине питипісля тошо, як автор почитає про нарцисизм, багатьох вилікували, цікаво.
из желе я• 04 июня 2024
Ответ дляДжонсонюк
так вона ж ще юрист
Ну то людина написала-нема досвіду, тим більше треба мати специфічний досвід
автор Раз одела не бу • 04 июня 2024
Ответ для_Silver_
Я до останнього сьогодні сподівалась, що він приїде з роботи і, після вчорашнього, вибачиться, хоча б перед дитиною. Ні. Він вже відпочиває з колегою.
КонхфЭдкаТузик• 04 июня 2024
Ответ дляПримарочка
Никакие нотации я не читала, выше написала что прочитать, а потом вся информация уже притянется сама. Это всего лишь 10% работы с сознанием, книги написанные так примитивно, что поймёт любой ребенок, это и заложит фундамент на который уже по кирпичику начнете дальше выстраивать здоровые отношения. Бесполезно кому-то рассказывать секреты успеха, инструкции что делать, пока человек сам к этому не придет, а там вся информация начнет липнуть как мухи на говно. Никаких гипнозов, просто мужчины не умеют читать мыслей женщин, это совершенно по другому устроенные личности, там все так просто как дважды два. Это не женщина, к которой нужен подход и думать на какой кобыле к ней подъехать, чтоб ей угодить и получить от нее ожидаемый результат
Удачная• 04 июня 2024
Ответ дляРаз одела не бу
Я не нию. Я пояснюю, що у людини явні проблеми з алкоголем, які він проблемою не вважає. І його головний аргумент - я не алкоголік, бо я заробляю гроші. Але він не йде в гості в компанію, де не пʼють, він не може не випити хоча б один день. Спокійні розмови на цю тему викликають в нього неадекватну агресію.
Старша донька з цієї причини з ним майже не спілкується. А він вважає, що це я налаштовую дітей, ніби вони самі не бачать, в якому стані він буває.
Ну, справедливости ради, хочу сказать, что мои дети 10 и 14 лет реально не понимают, когда их отец не трезв. В их понятии, пьяный - это шатающаяся походка, падение на пол, рюмка в руках.
Удачная• 04 июня 2024
Ответ дляРаз одела не бу
Чому я маю кудись валити?
Чтобы обеспечить свой душевный покой
Купи слона• 04 июня 2024
Ответ дляРаз одела не бу
Стоп. Ви описали тут якогось монстро-аб´юзеро-нарциса від якого деякі особливо співчутливі коліжанки вам радили бігти босою по морозу.
А тепер виявляється чекали вибачень весь день?! Щось тут не сходиться
автор Раз одела не бу • 04 июня 2024
Ответ дляУдачная
Людина засинає на балконі, складно вимовляє слова, може заснути на унітазі і потім рухнути звідти на підлогу. Він же не після келиха вина чи 150 віскі, щоб діти цього не бачили
автор Раз одела не бу • 04 июня 2024
Ответ дляКупи слона
Я чекала вибачень перед дитиною
Трейдер кріпти• 04 июня 2024
Історія моєї знайомої.
Прожили, майже, 20 років. Вона народила двох дітей і більше не працювала. Її чоловік в шлюбі відкрив свою справу. Бізнес пішов в гору і їй не було потреби взагалі працювати. Але в один прекрасний день він привів в дім, де були його дружина та діти свою нову кохану. Дружину з речами на вихід. У неї ні житла, ні роботи. Дітей забрав. Діти з мамою не спілкуються. Мамою називають нову татову кохану.
Висновок: в цьому житті потрібно розраховувати тільки на себе.
_Silver_• 04 июня 2024
Ответ дляРаз одела не бу
Розумію весь ваш біль як ніхто.
Жодне дороге шмаття не вартують здоров’я вашого і дітей. За кожен прожитий день із психопатом ви платите рештками психіки і фізичної міці тіла. Ці люди не міняються, не чекайте від нього вибачень чи каяття.
Поговоріть з мамою, може психологом, відкрийтеся близькій подрузі, збирайте речі і тікайте хоч куди. Тим паче вам пропонують хорошу роботу.
Люди дізнаються про ваше розлучення, день поговорять і забудуть. А ви врятуєте решту свого життя і підіймете рівень поваги в очах своїх дітей. Вони ВСЕ зрозуміють, коли виростуть.
Моя мама пішла в 53 роки в напівзруйновану квартиру померлої бабусі, де все (вибачте за відвертість) просякло сечею через нетримання в хворої людини. Спала на підлозі, влаштувалася нянею в дитячий садок через 30 років безробіття і без вищої освіти. Поступово зробила косметичний ремонт і зараз цю жінку не впізнати! Помолодшала, очі засяяли вперше за все життя. Питаю ’Чому ти не пішла від нього раніше?’, каже ’Боялася, була дурна’.
А батько....і гроші йому не допомогли, залишився з ампутованими стопами через ускладнення цукрового діабету. Зараз сидить нікому не потрібний, бо своєю поведінкою порозганяв всіх родичів. Аби мама не пішла, то і її вже б в могилу звів. Те, що ви описуєте, це психопатія, подивіться відео на ютубі. Колись ці знання допомогли мені зрозуміти поведінку батька і перестати шукати любові і прийняття в його очах. Психопати не здатні на жодні прояви добрих емоцій.
Єдиний вихід -- тікати! Я в вас вірю! Пишіть в ЛС, якщо треба ще поговорити.
Зоряний Шлях• 04 июня 2024
Ответ дляПутающаяся
А коли наших всіх додому відправлять, куди їй їхати? Все одно доведеться до чоловіка повертатись. Якою освітою вона дітей забезпечить? Спустіться на землю.
Якщо так всього боятися ніколи нічого не зміниться, треба намагатися, повернутися завжди можна. Навіть 2 тижні за кордоном - це новий досвід.
из желе я• 04 июня 2024
Ответ дляБулку Дай
Она не нищенка, она владеет половиной имущества и бизнеса, созданого за 20 лет. Когда уже у наших баб ментальності поменяется и перестанут хейтить женщин. То что в стране законы не работают не её вина. Она ростила детей, это дало ему возможность уделять все время работе. Если б он занимался детьми и домом все это время, она могла бы тоже карьеру строить. Поймите наконец уже
Я хочу сказати зараз не про хейт жінок. А про те, що не всі зможуть зробити кар´єру навіть без дітей. Майже всі чоловіки не перевантажені дітьми і що?всі вони заробляють, як чоловік автора? Амбіційній людині з підприємницькою вдачею ніщо не заважає досягти успіху? Те саме жінки, що всі бездітні мають приголомшливу кар´єру? А є ще такі , що і дітей мають і кар´єру.
автор Раз одела не бу • 04 июня 2024
Ответ для_Silver_
Розумію весь ваш біль як ніхто.
Дякую!
из желе я• 04 июня 2024
Ответ дляРаз одела не бу
А знаєте автор в чому проблема. Ви самі створили цю картинку. Моя мама теж створила. А як дійшло до розлучення, то ніхто не вірив, що мій батько такий. Мама завжди про нього добре говорила не жалілася і як таке могло бути, а він все заперечував і казав, що мама придумала. Тому чим раніше ви зможете сказати як є, тим краще, але дороги назад не буде. Ви повинні бути сильною. Здоров´я дитині.
из желе я• 04 июня 2024
Ответ дляУдачная
Я розуміла навіть по телефону з першого слова, що батько випив. Навіть одну чарку могла розпізнати. Ви не жили з людиною яка часто напідпитку або добряче п´яна.
автор Раз одела не бу • 04 июня 2024
Ответ дляиз желе я
Так. Я завжди приховувала від оточуючих, виправдовувала його. Ніколи нікому не розповідала, що він пʼє, майже кожного дня.
из желе я• 04 июня 2024
Ответ для_Silver_
Розумію весь ваш біль як ніхто.
Боже, які дурні жінки і я вам більше скажу, моя мама все терпіла, бо дуже кохала батька. І я теж його любила. А він помер в самотності і дуже жалкував, бо зрадив мамі і це була остання крапля. Єдине що мама завжди була незалежною, могла забезпечити себе і мене. Він не був таким прям тираном, гроші не міг контролювати, але пив, піднімав руку на маму і гуляв.
Вельшановна• 04 июня 2024
Ответ дляРаз одела не бу
Хочу просто Вас підтримати, у Вас все вийде! Ви молодець!
Цікавий писочок• 04 июня 2024
Сподіваюсь,що ви троль. Якщо ні- сідіть і не рипайтесь, ви не виживете одна з дітьми,на жаль. Почитайте психологів, як себе поводити з чоловіком в цій ситуації,дуже розповсюдженій
Булку Дай• 04 июня 2024
Ответ дляЦікавий писочок
Ну чому не виживе, старша донька доросла, менша школярка. Батько в дітей залишається, аліменти і розходи на лікування при потребі. Жінка має заробити на себе і основний догляд за молодшою буде на ній. Чоловік де не вмирає, він лишається батьком дітей.
побольшомусекретику• 04 июня 2024
Ответ дляРаз одела не бу
Не знаю. Я не знаю…((
На допомогу розраховувати немає від кого. Єдина надія, що він залишить нам житло, а сам піде (є ще одна квартира, без ремонту). Але, знаючи його, зараз, я вже майже впевнена, що домовитись не вийде. Він робитиме все, щоб вдарити якомога болючіше.
Здайте його ТЦК.