Раз одела не бу• 04 июня 2024
Розлучення при повній фінансовій залежності від чоловіка.
В шлюбі 20 років. Двоє дітей. Відносини давно перестали бути нормальними, а протягом останнього року перетворилися на нестерпні: почав зловживати алкоголем, випиває практично кожного дня, агресивний. З дитиною часу не проводить взагалі, вона вже досить доросла, щоб це розуміти. Постійно засмучується, що тато з нею не хоче грати, не допомагає з уроками, не ходить на прогулянки, не робить разом з дитиною НІЧОГО. Вона постійно говорить про те, які батьки у іі подружок(((. Це боляче. Мене постійно принижує, знецінює, зневажає мої бажання, мої проблеми, не рахується з моєю думкою, насміхається, приміром, коли я хворію( Сьогоднішній день став останньою краплею: випив, дитина хотіла з ним пограти, він жбурнув гру на підлогу і пішов, дитина розридалася, почалася сварка між нами. Він при дитині обзивав мене, крив матом, погрожував. Ненавиджу. Просто ненавиджу його. Кожною часткою себе. На фізіологічному рівні. Тварина((
Чому так довго терплю? Він заробляє. Дуже добре заробляє. Фінансово діти в шлюбі забезпечені і мають все. Молодша дитина з інвалідністю. Я не працюю багато років. Я не знаю, що робити. Я просто не взмозі більше жити таке життя. Величезний страх, що, якщо я піду від нього - я позбавлю своїх дітей всього того, що вони мають з ним. Що я не впораюсь, не потягну. Дитині потрібне лікування. Але я вже не можу. Я боюся думок, які приходять мені в голову… Поговоріть зі мною, будь-ласка, порадьте, можливо, хтось проходив подібний шлях. Я не можу собі пробачити, що через мою малодушність, дитина росте в такій нездоровій атмосфері, що я не можу захистити її і себе…
Джонсонюк• 04 июня 2024
Ответ дляРаз одела не бу
Щоб отримати не 2000 аліментів
ви ж юрист. Як між собою пов’язані адекватність та аліменти? І як ви будете доказувати цю неадекватність?
Коханозадовільна• 04 июня 2024
Ответ дляРаз одела не бу
А ви не розумієте, що під це підвʼязано все інше? Хто мене триматиме на роботі з постійними обстеженнями/стаціонарами/лікуванням. Хто буде з моєю дитиною. Ви???
но аптека 2 через 2 по 12 часов вам подходит?
Хватит лукавить и прибеднятся уже
Раз одела не бу
• 04 июня 2024
Ответ дляКоханозадовільна
Хватит лукавить и прибеднятся уже
Бо два дні я зможу бути вдома. Зможу підлаштувати той же візит до лікаря. Зможу не напрягати маму щодня.
Телячі ніжноСті• 04 июня 2024
Ответ дляРаз одела не бу
А в аптеке типа будут держать, да?
Коханозадовільна• 04 июня 2024
Ответ дляРаз одела не бу
то есть чисто теоретически вы и сейчас можете по два дня не появляться дома?
Тогда к чему стоны про 24 на 7 с ребенком - у вас есть возможность - дуйте на пляж хоть сейчас, отдохните
Раз одела не бу
• 04 июня 2024
Ответ дляКоханозадовільна
Що?
Джонсонюк• 04 июня 2024
Ответ дляРаз одела не бу
Головне, щоб ви так не сумували.
мы и не скучаем. И замуж не за деньги выходили
Телячі ніжноСті• 04 июня 2024
Ответ дляРаз одела не бу
А в стационаре тоже будете 2 через 2 лежать?
Раз одела не бу
• 04 июня 2024
Ответ дляТелячі ніжноСті
Хочеться вам дещо побажати, але я стримаюсь
Джонсонюк• 04 июня 2024
Ответ дляРаз одела не бу
Удалено администрацией...
ну он же таким не в один день стал. Он таким и был. И вы родили от него еще одного ребенка
Раз одела не бу
• 04 июня 2024
Ответ дляДжонсонюк
І дітей здорових народили? Які ж ви розумнички!!!!
Сито для думок• 04 июня 2024
Ответ дляА вот недавно
а нахіба колегам і подругам цей геморой? кожен за себе
Ой, была у меня такая подруга - все должны были постоянно решать её проблемы: её родители, брат, друзья, друзья друзей, парни подруг, братья парней подруг, соседи и т.д. Пришлось прекратить общение
Ответ дляГлас_Народа
Можно работать, не выходя из дома, если хочется заработать. Причем здесь красивые истории, женщины бывают в разных ситуациях, и находят выход, работают. А автор все ждёт помощи от кого то, 43 года уже, а пишет ’помочь некому’, кто помогать должен? Муж за что ее уважать должен, он обеспечивает семью, закрывает все потребности, домой приходит - там неинтересная жена, которая его ненавидит.
Я не знаю какая у нее ситуация и история , что за болезнь у ребенка , я работала дома потому что в ад не мог ходить но понимаю что не каждый так может
Сито для думок• 04 июня 2024
Ответ дляКоханозадовільна
а что вы делаете днями?
вот уже 14 часов, с перерывом на сон, сидите тут
один ребенок, 8 лет, насколько понимаю самостоятельно себя обслуживает, и плавать может и на велике кататься ( слава богу не дцп, где вы нужны 24 часа в сутки)
Я больше всего не могу понять от чего вы так сильно устали и отчего сходите с ума?
Скучно?
В точку! У всех бед одно начало: сидела женщина скучала
Раз одела не бу
• 04 июня 2024
Ответ дляДжонсонюк
Коли я виходила за нього заміж, він був студентом
Сито для думок• 04 июня 2024
Ответ дляNo problems
вы опять втыкаетесь на ровном месте.
Вы понятия не имеете о том, какой уход требуется ребенку автору, и могут ли его обеспечить в вашем санаторном садике.
У моей коллеги ребенок на аппаратах, не может сам передвигаться, генетическая болезнь. Нет таких садиков, только няни-сиделки за деньги.
Вы пишете какие-то странные теоретические рассуждения, не имея представления, как тому ребенку, как его маме. Может ему больно-страшно? Вы смогли бы работать, зная, что ваш ребенок страдает, и никто ему особо не стремиться помочь? Потому что воспитатель один и на всех детей-инвалидов не разорвется.
Вы, наверное да. А автор нет.
Автор со второго аккаунта раздувает трагедию, а то народ остыл
Раз одела не бу
• 04 июня 2024
Ответ дляСито для думок
Що ви чешете?
Сито для думок• 04 июня 2024
Ответ дляКоханозадовільна
видно что тему не читали
брошенных тут нет, только скучающие
Она готовится броситься. Почти готова. Вот прямо завтра! Вот, только квартиру отремонтируют!
Телячі ніжноСті• 04 июня 2024
Ответ дляРаз одела не бу
Вы нормальная? Я теперь уже начинаю понимать вашего мужа. Вам нормальный вопрос задали. Вы тут плачетесь, что никто не будет вас терпеть на работе с стационарами, вам задают логичный вопрос, как вы будете со стационаром в аптеке, 2 дня полежите, 2 дня дома или как? А вы начинаете кидаться. Персена попейте, если у вас нервы. Я в понимаю, за чем вы пришли на форум - за жалостью. Но не все вас жалеют, а это раздражает)
Джонсонюк• 04 июня 2024
Ответ дляРаз одела не бу
разные дети у всех. Но мужья адекватные. Не бухают, помогают. И алкашу второго ребенка не рожаем.
Ну могу о себе рассказать. Я развелась через 4 дня после свадьбы. Мой муж приперся домой збуханий та щасливий. Начал орать, маты гнуть, мебель кидать. Ну и меня за руку схватил и отпихнул. Я была на 4 месяце беременности.
Наутро были спакованы вещи и он был выставлен из моей квартиры. Всё.
На комментарии бывшей свекрови: ну подумаешь, напился. С кем не бывает. Ну я и говорю: с моим папой не бывает, с дедушкой не было. И одного раза мне достаточно
Джонсонюк• 04 июня 2024
Ответ дляРаз одела не бу
ну когда-то же он первый раз нажрался?
Ответ дляРаз одела не бу
Так какой выход вы видите , развелись и? Муж ушел и продолжает полностью содержать не вынося вам мозг ? Вряд ли
Через месяц встретили прекрасного мужчину который заменит отца и полностью возьмут обеспечение ? Вряд ли
Нашли сразу хорошую работу с лояльным руководством и хорошей зп ? Вряд ли
Какие ваши варианты трезвые ?
Ну начните уже искать работу и работать , начнете зарабатывать -разведетесь , вам же никто не мешает искать сейчас работу
Какие ваши варианты трезвые ?
Джонсонюк• 04 июня 2024
Ответ дляМиззери
Какие ваши варианты трезвые ?
никаких вариантов нет. Только развестись, чтобы муж давал деньги и всё
Оце фіфа• 04 июня 2024
Ответ дляКоко На Страже
Так, але ’ментально’ звязок з тією дитиною в такого батька(та і зі сторони дитини) буде 0. Нащо від таких чоловіків взагалі тоді погоджуватись народжувати? Дитина в сімю народжується, а не як забавка мамі і її постійна турбота.
Иногда чудеса бывают. Мой в 6 лет ребенка вдруг вспомнил о его существовании, наверное при начале полномасштабной и безработице в голове что-то перевернулось,сам проявил интерес к сыну и наладил контакт, при том что малой аутист, это не так легко. Я конечно предыдущие года вряд ли смогу ему мужу забыть, но сейчас у меня есть подстраховка. Почему так не знаю.
Честно, знала бы заранее что ребенок будет только моя головная боль не рожала бы в принципе. И второго не планирую
Оце фіфа• 04 июня 2024
Ответ дляРаз одела не бу
Так. Вона працює. Але я не хочу, щоб вона несла за нас фінансову відповідальність. Проситиму про допомогу з дитиною маму. Це буде важко. Бо вона, як і більшість тут вважає, що, якщо заробляє гроші, то все інше можна потерпіти.
А на дитину Ви маєте оформлену інвалідність, посвідчення і виплати? Якщо все серйозно то підгрупа А як у нас, а це сумарно в Києві 10 тис виходить. Не дуже багато,але я коли збиралась розлучатись спеціально і пішла переоформляти документи і просила лікарів за підгрупу, причому майже нікому не платила. Так, на ці гроші в Києві не особливо виживеш,але на випадок як чоловік з хати виставить чи саму все дістане до краю, то хоч халупу орендую і гречку буде за що купити.