Раз одела не бу• 04 июня 2024

Розлучення при повній фінансовій залежності від чоловіка.

В шлюбі 20 років. Двоє дітей. Відносини давно перестали бути нормальними, а протягом останнього року перетворилися на нестерпні: почав зловживати алкоголем, випиває практично кожного дня, агресивний. З дитиною часу не проводить взагалі, вона вже досить доросла, щоб це розуміти. Постійно засмучується, що тато з нею не хоче грати, не допомагає з уроками, не ходить на прогулянки, не робить разом з дитиною НІЧОГО. Вона постійно говорить про те, які батьки у іі подружок(((. Це боляче. Мене постійно принижує, знецінює, зневажає мої бажання, мої проблеми, не рахується з моєю думкою, насміхається, приміром, коли я хворію( Сьогоднішній день став останньою краплею: випив, дитина хотіла з ним пограти, він жбурнув гру на підлогу і пішов, дитина розридалася, почалася сварка між нами. Він при дитині обзивав мене, крив матом, погрожував. Ненавиджу. Просто ненавиджу його. Кожною часткою себе. На фізіологічному рівні. Тварина((
Чому так довго терплю? Він заробляє. Дуже добре заробляє. Фінансово діти в шлюбі забезпечені і мають все. Молодша дитина з інвалідністю. Я не працюю багато років. Я не знаю, що робити. Я просто не взмозі більше жити таке життя. Величезний страх, що, якщо я піду від нього - я позбавлю своїх дітей всього того, що вони мають з ним. Що я не впораюсь, не потягну. Дитині потрібне лікування. Але я вже не можу. Я боюся думок, які приходять мені в голову… Поговоріть зі мною, будь-ласка, порадьте, можливо, хтось проходив подібний шлях. Я не можу собі пробачити, що через мою малодушність, дитина росте в такій нездоровій атмосфері, що я не можу захистити її і себе…
автор Раз одела не бу • 04 июня 2024
Ответ дляОце фіфа
А на дитину Ви маєте оформлену інвалідність, посвідчення і виплати? Якщо все серйозно то підгрупа А як у нас, а це сумарно в Києві 10 тис виходить. Не дуже багато,але я коли збиралась розлучатись спеціально і пішла переоформляти документи і просила лікарів за підгрупу, причому майже нікому не платила. Так, на ці гроші в Києві не особливо виживеш,але на випадок як чоловік з хати виставить чи саму все дістане до краю, то хоч халупу орендую і гречку буде за що купити.
Ні. В неї загальна. Виплати дві з чимось тисячі
А вот недавно• 04 июня 2024
Ответ дляNo problems
вы опять втыкаетесь на ровном месте.
Вы понятия не имеете о том, какой уход требуется ребенку автору, и могут ли его обеспечить в вашем санаторном садике.
У моей коллеги ребенок на аппаратах, не может сам передвигаться, генетическая болезнь. Нет таких садиков, только няни-сиделки за деньги.

Вы пишете какие-то странные теоретические рассуждения, не имея представления, как тому ребенку, как его маме. Может ему больно-страшно? Вы смогли бы работать, зная, что ваш ребенок страдает, и никто ему особо не стремиться помочь? Потому что воспитатель один и на всех детей-инвалидов не разорвется.
Вы, наверное да. А автор нет.
не хочу ображати дітей з інвалідністю і їх батьків, можу помилятися, але я думаю, автор, банально бреше або перебільшує щодо здоров´я дитини...
Оце фіфа• 04 июня 2024
Ответ дляГлас_Народа
Слушайте, ну не навешивайте вы на дочку эти обязательства, мама не работает, и все ей должны почему то
Мама не работает не по своей прихоти, и не из-за мужа абьюзера даже,а по причине инвалидности младшего ребенка. Я мама такого ребенка, ходит,аутист,себя обслуживает . Но почему-то не могу не то что работу а и подработку найти, или сразу от ворот поворот, или смотрят как не человека даже не второго,а двадцать второго сорта, что ты чуть ли не бедная несчастная попрошайка с недоделанным ребенком. Было пару собеседований когда муж без работы был. Малореально.
Удаленно не умею, не мое. И тоже находятся умники, которые думают что сидеть на пособии и на шее мужа частично мне нравится. Да это далеко не так. Реально в обычной жизни, не знаю как будет со школой,аутист мне не мешает, но в социальной жизни я ноль по сути. Хотя всегда была амбициозна и хотела работать и добиваться чего-то. Но когда узнают о больном ребенке, никто тебе уже не верит, максимум предложат трудовую оформить для стажа, но без работы и зарплаты. Не было б ВП, то хоть в ночную смену искала бы, ребенок позволяет, но не могу.
Оце фіфа• 04 июня 2024
Ответ дляРаз одела не бу
Знайома готова взяти мене на роботу фармацевтом в аптеку. Графік 2/2, з/п 20 000. Залишилось наважитись. І все. Назад повернення не буде. Він цього не стерпить. Головне, прилаштувати дитину. Робота відносно поруч, але до 21:00. Що скажете, дівчата?
Нормально
А вот недавно• 04 июня 2024
Ответ дляРаз одела не бу
А ви не розумієте, що під це підвʼязано все інше? Хто мене триматиме на роботі з постійними обстеженнями/стаціонарами/лікуванням. Хто буде з моєю дитиною. Ви???
вам ніхто нічого не винен, це ваші проблеми, пора дорослішати, може там і правий ще ваш чоловік, всі крутяться якось і знаходять вихід, одна ви найстраждальніша жінка всесвіту
Сито для думок• 04 июня 2024
Ответ дляОце фіфа
У вас на лбу написано диагноз ребёнка?
А вот недавно• 04 июня 2024
Ответ дляРаз одела не бу
Що змінить ця розмова? Чергові мати, ор…
А ви в курсі що на роботі з вами може так само розмовляти керівник?
Оце фіфа• 04 июня 2024
Ответ дляСито для думок
У вас на лбу написано диагноз ребёнка?
Нет, конечно я этим не хвастаюсь направо налево, и прочее. Но в разговоре все равно всплывает рано или поздно
Сито для думок• 04 июня 2024
Ответ дляА вот недавно
И/или клиенты
Сито для думок• 04 июня 2024
Ответ дляОце фіфа
Вы про собеседования писали.
А вот недавно• 04 июня 2024
Ответ дляТелячі ніжноСті
Вы нормальная? Я теперь уже начинаю понимать вашего мужа. Вам нормальный вопрос задали. Вы тут плачетесь, что никто не будет вас терпеть на работе с стационарами, вам задают логичный вопрос, как вы будете со стационаром в аптеке, 2 дня полежите, 2 дня дома или как? А вы начинаете кидаться. Персена попейте, если у вас нервы. Я в понимаю, за чем вы пришли на форум - за жалостью. Но не все вас жалеют, а это раздражает)
бо нема кого жаліти, от і все
Оце фіфа• 04 июня 2024
Ответ дляА вот недавно
Може ще й не так,але керівник чужа людина,це не так сприймається коли працюєш уже
Бегущаяпо• 04 июня 2024
Ответ дляРаз одела не бу
Ви ж бухгалтером працювали. Як же Ви фармацевтом підете, там освіта потрібна
Оце фіфа• 04 июня 2024
Ответ дляСито для думок
Вы про собеседования писали.
Я за них и говорила. Нереально умолчать, особенно сейчас. Плюс я устраивалась на официальную работу,а там по базе пробить человека ничего не стоит, и инвалидности детей в том числе
Коханозадовільна• 04 июня 2024
Ответ дляБегущаяпо
та никто никуда не пойдет
А вот недавно• 04 июня 2024
Ответ дляОце фіфа
Удаленно не умею, не мое
Оце фіфа• 04 июня 2024
Ответ дляА вот недавно
Удаленно не умею, не мое
Да так. Это разве повод для насмешек? Моя специальность удаленки не предусматривает,как и опыт работы. А идти - я никто никак и ничего не умею извините не могу
А вот недавно• 04 июня 2024
Ответ дляСито для думок
И/или клиенты
супер, автор, іде працювати в аптеку, там таких як її чоловік * 100, успіхів
Булку Дай• 04 июня 2024
Ответ дляРаз одела не бу
Ні. Мене нема за що поважати. Я сама себе зневажаю, тому, не думайте, що ваші слова вдарять болючіше, ніж вже є.
Людина приходить за підтримкою і отримує купу хейта. Як можна писати такі грубі коментарі людині в складні ситуації, і головне навіщо. Автор, ви виростили двох дітей, це велика робота. Тільки 4 операції за рік дитині це вже супер складно. Просто вы поставили дітей в пріоритет, на той момент це було правильне рішення. Зараз розбереся з фінансами і у вас ще півжиття попереду
Оце фіфа• 04 июня 2024
И я вообще не за себя писала, а в защиту автора. Мамы которые живут нормальной жизнью дом-работа-садик судят по себе, и не представляют как живут те кто работать не то что не хотят а не могут. Не всегда и не все в жизни зависит от твоего желания и усилий . Дальнейшие комментарии по этому поводу считаю излишними
А вот недавно• 04 июня 2024
Ответ дляОце фіфа
Було би бажання, а так відмази, якщо інших варіантів тим паче нема, тому таке собі, так хочеться працювати просто або вавки в голові, страх
Булку Дай• 04 июня 2024
Ответ дляЭта_Шикарна)
Смотрите правде в глаза.
Вы нищенка и без мужа с детьми не проживете.
Выход - максимально дистанцироваться и заниматься собой и детьми. С супругом держать нейтралитет, жить как соседи, разговаривать по необходимости.
И да, мне странно когда безработная домохозяйка репетует, что упаханый после работы мужчина не скачет возле ребенка. И еще более странно, что вы не можете объяснить, что папа после работы устал что бы она к нему не лезла. Бредни, что ребенок ноет про других пап даже слушать смешно, ребенок мог это озвучить только с вашей подачи.
У меня в окружении отцы семейств тоже в основном круглосуточно на работах, то из детей от обиды слезы никто не льет и раньше не лил, т к все понимают, что папа зарабатывает.
Она не нищенка, она владеет половиной имущества и бизнеса, созданого за 20 лет. Когда уже у наших баб ментальності поменяется и перестанут хейтить женщин. То что в стране законы не работают не её вина. Она ростила детей, это дало ему возможность уделять все время работе. Если б он занимался детьми и домом все это время, она могла бы тоже карьеру строить. Поймите наконец уже
Оце фіфа• 04 июня 2024
Ответ дляА вот недавно
Не думаю. Навіть при загальній інвалідності дитина може бути дуже проблемною. Я сама так була майже три роки, потім довго в черзі стояли в Павлова,але переоформили. Хоча зі сторони теж певно думали що перебільшує аби на роботу не ходити
Оце фіфа• 04 июня 2024
Ответ дляА вот недавно
Такое понять можно только когда в семье или близких знакомых будет не дай Бог такая ситуация. Остальное я не объясню,
это бесполезно и к вавкам в голове не имеет никакого отношения. Хотя бы вопрос где деть ребенка,если садика и школы у него просто нет.
А вот недавно• 04 июня 2024
Ответ дляБулку Дай
нікому від цього не легше, якщо у чоловіка зв´язки і гроші, та до одного місця то
Миззери• 04 июня 2024
Ответ дляДжонсонюк
никаких вариантов нет. Только развестись, чтобы муж давал деньги и всё
Я поняла , в принципе такие случаи я знаю когда и квартиру жене оставил и дачу и машину купил и продолжил платить коммуналку и содержать (развод по желанию жены ) но чет думаю не вариант автора это
Да и содержание в 20 000 на троих неприятно удивит автора после 200 000 на 4 х
А вот недавно• 04 июня 2024
Ответ дляОце фіфа
шукайте віддалену роботу хоча би на 4 години в день, ті ж кол-центри, захотіли б працювати - працювали, зараз не ссср, віддалених робіт повно, у мене все, значить ви добре живете і не бачили смаленого вовка
Оце фіфа• 04 июня 2024
Ответ дляА вот недавно
Бачила й не одного.
Инста_Богиня• 04 июня 2024
Ответ дляОце фіфа
Я мама дитини з загальною інвалідністю, нещодавно влаштувалась на підробіток. Ніхто про дітей не питав, та і не мають права. Я говорила тільки, що зараз шукаю роботу на неповний робочий день. ’Нереально умолчать’ для мене це дивно. Не розповідайте зайвого, шукайте саме роботу, а не якісь розмови. Мабуть, ще просто не припекло, що робота потрібна вже вчора.
Миззери• 04 июня 2024
Ответ дляОце фіфа
Можно не говорить