Замурмишка• 04 июня 2024

Слабкість після місячних

Дівчата, в кого таке є і що це значить. Після критичних днів я просто тряпка до самої овуляції. Фізично і морально. Я нічого не хочу і не можу. Можу спати днями, сил нема ні на що. Виділення не сильні. Це феритин? Гормони? Що перевіряти. Я нормально можу жить тільки за тиждень до початку місячних і два-три дні поки вони йдуть.
Гемоглобін в мене завжди нормальний. Цикл 22-24 дні.
GaleTTa• 04 июня 2024
Анемія

АнтиТроль• 04 июня 2024
У меня обычно перед ними.
автор Замурмишка • 04 июня 2024
Ответ дляАнтиТроль
У меня обычно перед ними.
В мене тільки навпаки, пмсу немає, дні перед місячними повні енергії
ТайТаке• 04 июня 2024
Ответ дляЗамурмишка
Вы ферритин здавали ?
Безіменна4• 04 июня 2024
Сдать анализ на ферритин, покажет лучше всего, гемоглобин мало что значит в этом плане. Можно ещё витамин Д. А цикл регулярный?
автор Замурмишка • 04 июня 2024
Ответ дляТайТаке
Вы ферритин здавали ?
Та здавала пару разів, але після хвороби то був високий навпаки
автор Замурмишка • 04 июня 2024
Ответ дляТатьяна-c3b1
Цикл як годинник

ТайТаке• 04 июня 2024
Ответ дляЗамурмишка
После болезни его нет смысла здавать.
Он ложно завышен если есть воспаления в организме