Кривая спроса• 04 июня 2024

Підозра на меланому, чекаю гістологію

Любі пані, підскажіть будьласка, хто стикався з меланомою, які були ваші дії?
Ситуація така:
Пройшов майже місяць після появи маленької не рівної родимки фіолетового кольору, якої раніше там взагалі не було.
Звернулась до терапевта, вона відправила до дерматолога, дерматолог до онколога, сказавши "та нічого страшного, ну сходіть якщо хочете"..
А я і захотіла, краще зайвий раз перевіритись.
Зпйшла до одного хірурга-онколога, він був такий хам, медсестра на мене накричала взагалі з незрозумілої причини, я мовчала взагалі, при тому що чекала лікаря 4 години, хоча прийшла по запису. Він навіть не дивився на мене, сказав ну йдіть оперуйтесь, я спитала коли прийти, що з собою брати, він швидко сказав купу всього , я кажу вибачте, секунду я запишу, бо можу забути , він наорав, не треба нічого записувати, все і так зрозуміло, йдіть вже.
Я як людина максимально не конфліктна, і дуже емоційна, вийшла мовчки і в істериці ридала від несправедливості , тому що дуже сильно перенервувала. Записалась до іншого хірурга-онколога, по рекомендації , він вже подивився дерматоскопом, спокійно все розповів, сказав що не бачить прям серйозної проблеми, але треба видалити, для перевірки.
Домовилась з ним про операцію пізніше, так як повинні були початись критичні дні в цей день, можливо через нерви вони затримались, і прийшлось ще чекати.
Я з дитиною на той момент сама жила у Львівській області, коли повинна була їхати на операцію , захворіла дитина, тому це ще раз відклалось. Повернулись до батьків, у Дніпро.
На тиждень десь я забула за цю родимку, і вчора помітила, що вона дуже виросла як у ширину так і над поверхнею шкіри. Сьогодні я прийшла тут до хірурга-онколога на консультацію в медичний центр Геліос на Ламана 17, перший раз там була, вона подивилась дерматоскопом і каже "Я вам скажу чесно як є, вигляд під дерматоскопом дуже поганий, всі ознаки меланоми на обличчя, синюшні канальці, кровоточивість множинна, давайте видаляти прямо сьогодні, я би радила прямо зараз" (можу казати щось не правильно, це так як я запам´ятала), розповіла детально, як і що буде відбуватися далі, які є варіанти результату і що при кожному ми будемо робити, максимально заспокоїла, відвели мене до операційною, під місцевим наркозом видалили з максимальним захватом здорової тканини. Тепер чекаю на результати , та буду їздити на перев´язки.
Дуже страшно, не можу знайти собі місця, фото прикладу, як вона виглядала перед видаленням.
Хто зтикався з цією проблемою, якщо під дерматоскопом все погано, чи може бути, що на гістології виявиться що це НЕ злоякісна пухлина? Чи потрібно здавати ще в одну лабораторію для гістології, в яку можна? Як це правильно робити, я зовсім нічого не знаю, буду дуже вдячна за поради🙏🏻
Фоточки нема• 04 июня 2024
Ответ дляКоролеВешна
Мне кажется у автора похожа, может тоже гемангиома
И мне кажется у автора там запекшаяся кровь как сосудик лопнул в коже. И цвет фиолетовый тоже типа синяк, кровь под кожей

Фоточки нема• 04 июня 2024
Ответ дляМамаша в бигудях
Автор, смотрите, что нашла)
В статье описывается гемангиома

Через переводчик:
Рис. 1a-b: Клинический вид ежевики, как капиллярная гемангиома в области спины
Спасибо! 💯% выглядит как родинка автора!
автор Кривая спроса • 04 июня 2024
Ответ дляМамаша в бигудях
Автор, смотрите, что нашла)
В статье описывается гемангиома

Через переводчик:
І правда схоже)
Винник• 05 июня 2024
Автор, дерматоскопия еще ни о чем не говорит. Я лично сталкивалась с ошибками по дерматоскопии. Верить можно только гистологии, хотя и даже там бывают ошибки. Если плохой диагноз - советую перепроверить в csd. Но я очень верю, что все у вас будет хорошо.
Колдунья-вещунья• 09 июня 2024
У меня меланома, сейчас найду темку скину свою
Колдунья-вещунья• 09 июня 2024
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3205304
автор Кривая спроса • 11 июня 2024
Обещала написать результат, делюсь
Гистология показала ангиокератому, доброкачественное образование, в пятницу к врачу с результатами💓
Слава Богу, что не меланома!😊
Маю декілька думок• 11 июня 2024
Ответ дляКривая спроса
Обещала написать результат, делюсь
Слава Богу, что не меланома!😊
Прекрасно! Очень рады! Как раз зашла посмотреть
автор Кривая спроса • 16 июня 2024
Була на прийомі у лікаря, трохи доповню, лікар прочитав заключення гістології і сказав, що дуже вчасно звернулась , це була не родимка, а доброякісна пухлина(ангіокератома) яка почала перероджуватись у злоякісну, так як у тканинах не було виявлено залишку цієї гидоти, більше нічого робити не треба, тільки піти до дерматолога і зробити карту родимок, раз на пів року перевірятись, якщо побачу зміни в іншій родимці , то одразу до онколога. Ось так) бажаю всім міцного здоров´я!