УраганнаЯ• 04 июня 2024
Якщо загинув дідусь (внаслідок війни)-випустять онука за кордон?
Чи є якась постанова про загиблих важних та дозвіл на виїзд їх рідних?
Загинули дідусь з бабусею. Онуку 27.
Звичайно я тепер хочу виїхати з країни та щоб син також виїхав. Але чи випустять
Загинули дідусь з бабусею. Онуку 27.
Само_достаточная• 04 июня 2024
Ответ дляKhmelnichanka
На жаль, ні....
Потрібно бути не лише родичем 1 лінії, але й щоб смерть була наслідком захисту України ((((
А чому лише першої?
Не підлягають призову чоловіки та жінки, чиї близькі родичі загинули чи зникли безвісти у ході АТО/ООС, а також під час бойових дій по стримуванню повномасштабного вторгнення Росії.
Близькими родичами, згідно законодавства, вважаються:
чоловік/дружина;
син/дочка;
батько/мати;
дідусь/бабуся;
рідний (повнорідний, неповнорідний) брат чи сестра
чоловік/дружина;
син/дочка;
батько/мати;
дідусь/бабуся;
АфродитаПетровна• 04 июня 2024
Ответ дляГуру троллинга
Сина не призвуть. Але й не випустять.
Онук не той родич для такого.
Дед погиб защищая родину? Нет. Поэтому к призыву это не имеет никакого отношения. Это касается тех, у кого папа или сын, дочь, мать погибли на фронте, тогда других членов их семьи не призовут.
Гуру троллинга• 04 июня 2024
Ответ дляАфродитаПетровна
Не только.
Если погибли от ракеты к примеру - тоже.
ЯяяКакаджамбо• 04 июня 2024
Ответ дляУраганнаЯ
Тобто лише родичі першої лінії?
Дякую.
Ситуація звичайно дуже складна.
Дякую.
Ситуація звичайно дуже складна.
Ні, лише родичі, які загинули під час заходів оборони, тобто у більшості підтвердити це можна лише, якщо дід був у зсу
Отжигающая• 04 июня 2024
Ответ дляСтрахованная
И это нормально? За что гибнут наши мужики? Молодые, с детьми, без детей. Я до сих пор не могу принять это
Жены вдовами
Дети сиротами становятся
Ради чего все эти смерти?
Мне так жаль мужиков и пацанов 18+
Жены вдовами
Дети сиротами становятся
Ради чего все эти смерти?
Мне так жаль мужиков и пацанов 18+
Щоб рашисти не дійшли до жінок і дітей, і не гвалтувати, катували, вбивали їх
Барабан для дорослих• 04 июня 2024
Ответ дляГуру троллинга
Сина не призвуть. Але й не випустять.
Онук не той родич для такого.
Чому не призвуть? Дід не у військових діях загинув.
ФруктЕщеТот• 04 июня 2024
Ответ дляСтрахованная
Жены вдовами
Дети сиротами становятся
Ради чего все эти смерти?
Мне так жаль мужиков и пацанов 18+
Жены вдовами
Дети сиротами становятся
Ради чего все эти смерти?
Мне так жаль мужиков и пацанов 18+
йдіть здавайтесь. Будете в кокошніках ’во полє берьозка стояла’ співати і путіна обирати ще 20 років.
черная мамба• 04 июня 2024
Ответ дляЖинси на дитину
Навіть при загиблих родичах-військовослужбовцях не випускають
В мого родича загинув брат на війні. Випустили.
Барабан для дорослих• 04 июня 2024
Ответ дляСамо_достаточная
А чому лише першої?
чоловік/дружина;
син/дочка;
батько/мати;
дідусь/бабуся;
чоловік/дружина;
син/дочка;
батько/мати;
дідусь/бабуся;
Ось абзац у новому 10449 законі.
жінки та чоловіки, чиї близькі родичі (чоловік, дружина, син, донька, батько, мати або рідний (повнорідний) брат чи сестра) загинули або пропали безвісти під час проведення антитерористичної операції з числа:
військовослужбовців або працівників утворених відповідно до законів України військових формувань, що захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, які загинули або пропали безвісти під час безпосередньої участі в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, перебуваючи безпосередньо в районах антитерористичної операції у період її проведення;
працівників підприємств, установ, організацій, які залучалися до забезпечення проведення антитерористичної операції та загинули або пропали безвісти під час забезпечення проведення антитерористичної операції безпосередньо в районах та у період її проведення;
осіб, які загинули або пропали безвісти під час безпосередньої участі в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, перебуваючи безпосередньо в районах антитерористичної операції у період її проведення у складі добровольчих формувань, що були утворені або самоорганізувалися для захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, за умови що в подальшому такі добровольчі формування були включені до складу утворених відповідно до законів України військових формувань та правоохоронних органів;
осіб, які загинули або пропали безвісти під час безпосередньої участі в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, перебуваючи безпосередньо в районах її проведення у складі добровольчих формувань, що були утворені або самоорганізувалися для захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, але в подальшому такі добровольчі формування не були включені до складу утворених відповідно до законів України військових формувань та правоохоронних органів і виконували завдання антитерористичної операції у взаємодії з утвореними відповідно до законів України військовими формуваннями та правоохоронними органами;
4) жінки та чоловіки, чиї близькі родичі (чоловік, дружина, син, донька, батько, мати або рідний (повнорідний) брат чи сестра) загинули або пропали безвісти під час здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, а також під час забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії проти України під час дії воєнного стану;
УраганнаЯ
• 04 июня 2024
Ответ дляПоследний вагон
Автор,не зрозуміло,а що дідусь був військовим і загинув на фронті
Ділусь разом з бабусею загинули внаслідок ракети, яка влучила в їх будинок.
КарамбОлька• 04 июня 2024
Ответ дляСмайлик
Мені здається,зараз ніхто не звільняється.
Навіть демобілізують
Гуру троллинга• 05 июня 2024
Ответ дляБарабан для дорослих
Якщо доведено, що внаслідок війни - від прильоту, ракети, рашисти вбили - теж не призивають сина.
Барабан для дорослих• 05 июня 2024
Ответ дляГуру троллинга
Я вище скинула закон, у яких випадках військовозобов´язані не підлягають мобілізації. Тільки участь у захисті + дідусь/бабуся туди не входять, навіть неповнорідного брата забрали.
Последний вагон• 05 июня 2024
Ответ дляБарабан для дорослих
Все вірно ви пишите