АнтиТанкист• Изменено 05 июня 2024
Як вам нарощенні вії?
Перший раз ризикнула зробити вії,бо їхати в автобусі ,літк,щоб виглядати більш менш)
Сказала майстру одразу - не пишні ,не довгі ,максимально природні ,ефект красиво нафарбований
І як побачила себе в зеркалі ,як на мене все і зразу -пишні,довгі ,нафарбовані ))
Хочу сьогодні зняти ,а дома всі кажуть норм ,бо не звикла (
Хотіла фото 1 ,ну а далі я )
Тіки не сильно обсирайте ,бо я і так в печалі)
Хотіла фото 1 ,ну а далі я )
Ответ длявре_Динка
я вже більше року нарощую постійно, в цьому місяці розрив зробила через переїзд. не пече ттт, сплю як забажаю, але я ніколи в подушку і не спала.
брешу інколи пече, коли щось в око попаде - то треба промити водою чистою гарно, але думаю то не через вії.. ще інколи може закрутитися якась війка і треба щіточкою пройтись, але це все краще ніж з тушшю для мене
Ну 10 лет пошло наверное технологии изменились
, я прям страдала
Идеальная оптимистка• 05 июня 2024
Ответ дляЗахекалася читать
’смотрю все с ресницами как одна’
вот поэтому и не понимаю этих ресниц , всем же видно, что это не натурально, вообще не понимаю прикола ))) да ещё за такие деньги
а вот эти торчки неравномерные после пару недель ношения, то вообще треш
а с тушью взагалі нікому нічого не помітно
всі думають що це рідні натуральні вії
як на мене туш виглядає гірше ніж нарощені вії..
Захекалася читать• 05 июня 2024
Ответ дляИдеальная оптимистка
всі думають що це рідні натуральні вії
да, выглядят натуральными накрашенными ресницами, а не вот это всё
пользуйтесь качественной тушью и не будет выглядеть хуже
Идеальная оптимистка• 05 июня 2024
Ответ дляЗахекалася читать
дуже дякую, самі користуйтесь на здоровя, нарощені вії для мене і рядом не стоять з тушю хоть і за 200 евро..по зручності у користуванні і вигляду.
ненавиджу змивати туш і моя шкіра навколо очей не старішає, не утворюються зморшки..туш не пече, не потрапляє в очі і не тече)).ніколи не маю таких проблем.
П´яна вишня• 05 июня 2024
У вас и есть как фото 1.
Как они вам , надо на все лицо смотреть. На фото 4 , так вроде нормально.
Захекалася читать• 05 июня 2024
Ответ дляИдеальная оптимистка
спасибо, что разрешили
буду теперь пользоваться со спокойной совестью
Хата на мати• 05 июня 2024
Ответ дляАнтиТанкист
Дякую всім адекватним відповідям )
Вії іду знімати , не можу з такими себе сприймати )
Всім добра !
вам сделала точь в точь,как на фото 1,как вы и хотели. не понимаю претензий к мастеру.
Непереможна• 05 июня 2024
ніколи не робила собі ані брови, ані вії, у мене довгі та густі свої. І я люблю туш. Тому завжди бачу коли вії нарощені, не подобаються, для мене це як Ельвіра з села. Вибачте, але що є. Виглядає дешево, вам гарно зробили, але зовсім не натуральні опахала. В автобус та літак не фарбуюся, тільки догляд за шкірою, бальзам для губ і мені все одно хто що думає, головне мій комфорт. Також знаю що зазвичай свої вії стають гірші, як ці зняти.
Сонячний зайчик• 05 июня 2024
Ответ дляСпайдерВумен
Уставшие глаза, мешки под глазами, кожа без ухода, зато ’чорні брови’ и ресницы-опахала, которые всё это подчёркивают. Красиво, да.
+++++++
лучше за кожей поухаживать
Совбез• 05 июня 2024
вам треба не вії нарощувати,а з лобом щось робити. а то вії наростили,а лоб страшний. для чого привертати увагу взагалі? з віями лоб кидається в очі дуже сильно
Вареничніца• 05 июня 2024
Ответ дляКолишня муза
Длинные и видно что нарощены. Надо делать длину 6-10, изгиб С, мокрый эффект , тогда оно норм . Я когда наращивала , выглядело это так .
У меня такой эффект утром, когда с вечера тушь не смыла.
Вишневий цвіт• 05 июня 2024
Ответ дляАнтиТанкист
Всім дякую
Можна просто писати погано ,не дуже ,не красиво
А ту як завжди підколи ,жарти
Іду знімати ,буду просто страшна ,з мішками рідними ,з страшними бровами і не ухоженним обличчям ,але без опахал))
А ту як завжди підколи ,жарти
Автор не вздумайте снимать ресницы
Очень красиво получилось тем более сейчас лето красится Вы точно не будете, иначе всё поплывёт на реке или возле бассейна .
ходите радуйтесь
АнтиТанкист
• 05 июня 2024
Ответ дляСовбез
Шо?
Колоти ?
АнтиТанкист
• 05 июня 2024
Ответ дляЗамороженная селедка
А про брови я думаю теж вже писали 🤣🤣🤣
Ну це ж треш
Покажіть ,будь ласка , свої не трешові для прикладу ?
Щоб знати ,що зараз в моді
АнтиТанкист
• 05 июня 2024
Ответ дляПані в лопухах
Авторе, а довжина яка?
Не знаю)
Вже зняла )
Замороженная селедка• 05 июня 2024
Ответ дляАнтиТанкист
Щоб знати ,що зараз в моді
Та будь які без такого жахливого татуажу
АнтиТанкист
• 05 июня 2024
Ответ дляЗамороженная селедка
Свої покажіть ,будь ласка
АнтиТанкист
• 05 июня 2024
Ответ дляЗамороженная селедка
Я так розумію ,що свої показати ,не по клавіатурі тицяти ?
В житті людям теж можете сказати в лице ,чи тіки поза очі і інтернеті упражнятися?
Я собі цілком подобаюсь , в коментарях про брови ,лоб не потребуюсь ,питання виключно було про вії
Нормальні люди відповіли по темі ,інше сміття
Замороженная селедка• 05 июня 2024
Ответ дляАнтиТанкист
Звісно я свої тут вам не збираюсь показувати, з якого дива?
А в вашій темі відписалась, бо з вашої сторони був запит.
На вулиці нічого не кажу, мені пофіг хто яким страховиськом ходить
Ранковий базар• 05 июня 2024
Ответ дляМоль Моллівна
вы же врете сейчас, зачем?
Вы серьёзно? Вы что,не видите, что явно искусственные ресницы? Они ещё потом будут отпадать по одной,по две, на щеках
АнтиТанкист
• 05 июня 2024
Ответ дляЗамороженная селедка
Бо ви сама страшна певно ,тільки в інеті і можете писати що попало ,сидіти і обсирати
В мене запит був на вії,в коментарі про брови запиту не було ,вас ніхто не просив висловлюти думку ,в яку не потребують
І в житті ви 100% за спиною всіх обсираєте ,а в лице слабо
Замороженная селедка• 05 июня 2024
Ответ дляАнтиТанкист
Бінго, так і є !)
А чому вії зняли?)
АнтиТанкист
• 05 июня 2024
Ответ дляЗамороженная селедка
Бінго, так і є !)
А чому вії зняли?)
Не ваше діло