АнтиТанкист• Изменено 05 июня 2024
Як вам нарощенні вії?
Перший раз ризикнула зробити вії,бо їхати в автобусі ,літк,щоб виглядати більш менш)
Сказала майстру одразу - не пишні ,не довгі ,максимально природні ,ефект красиво нафарбований
І як побачила себе в зеркалі ,як на мене все і зразу -пишні,довгі ,нафарбовані ))
Хочу сьогодні зняти ,а дома всі кажуть норм ,бо не звикла (
Хотіла фото 1 ,ну а далі я )
Тіки не сильно обсирайте ,бо я і так в печалі)
Хотіла фото 1 ,ну а далі я )
Самая СоветЧиваЯ• 05 июня 2024
Ответ дляМона_Лиса
А зачем в автобусе и самолёт ресницы нарощенные?
обмахуватись в жару
Не зви чайна• 05 июня 2024
Ответ дляИдеальная оптимистка
а с тушью взагалі нікому нічого не помітно
всі думають що це рідні натуральні вії
як на мене туш виглядає гірше ніж нарощені вії..
Да ну, нарощенные это жлобство и безвкусица
Совбез• 05 июня 2024
Ответ дляАнтиТанкист
Шо?
Колоти ?
Ну як наростили, то чому не наколоти? А то вії зробили, а лоб пожований. Або нічого не робити, або вже все. А то ніби як туфлі спереду помили, а ззаду не видно. До чого ті вії, як у вас лоб негарний і увесь в зморшках? Якась аномалія. Це як нафарбувати нігті червоним лаком, а під ними болото.
Хвігура мічти• 05 июня 2024
Ответ дляАнтиТанкист
В мене брів немає взагалі
Ниточки ,це пудрові брови яким вже багато років ,не темні , на фото темніші ,ніж в житті
Мені нормально
в смысле? Фото 3 же ваше? Там видно, что торчат волосины бровей, очень даже мохнатые.
Хвігура мічти• 05 июня 2024
Ответ дляАнтиТанкист
Бо ви сама страшна певно ,тільки в інеті і можете писати що попало ,сидіти і обсирати
В мене запит був на вії,в коментарі про брови запиту не було ,вас ніхто не просив висловлюти думку ,в яку не потребують
І в житті ви 100% за спиною всіх обсираєте ,а в лице слабо
тю, автор, а что вы такая агрессивная? Про ресницы вам все написали, вы получили именно то, что заказывали. На фото 1 - совершенно очевидно искусственные ресницы, как у кассирш - естественностью там и не пахнет.
Хвігура мічти• 05 июня 2024
Ответ дляЯ_з_Франека
Автор, в мене такі самі нафарбовані. Нормально виглядають, Вам личить
ой, та ладно, таки сами )) покажите )
Хвігура мічти• 05 июня 2024
Ответ дляИдеальная оптимистка
всі думають що це рідні натуральні вії
то потому что вы краситься не умеете. Если в меру, то выглядят естественно накрашенные ресницы. По крайней мере, куда более естественнее, чем эти веера. Они еще и веки тянут вниз и вот эти полузакрытые глаза, как будто все время в сон клонит - полный треш....