Синди Кроуфорд• 13 апреля в 18:04
А вас запам´ятовують випадкові люди?
Вже не перший раз стикаюсь з тим, що мене запам´ятовують випадкові люди. Вже думаю, чи я така страшна, чи , навпаки, неперевершена) Одягаюсь звичайно: спортивний стиль: джинси/ футболки. Без макіяжу. Фігура звичайна (168 см/ 57 кг).
Мама каже - то моя " надзвичайна харизма" людей приваблює. Ага)))
Просто для прикладу. Зайшла сьогодні в АТБ, подивилась на овочі та морозиво. Вийшла прогулятися, через дві години по дорозі додому зайшла скупитися . Набираю картоплю, підходить до мене охоронець та питає: Це ваш кошик на підлозі.?
Говорю, що мій. Він відійшов, потім повернувся і питає: А ви до нас сьогодні заходили?
Я аж зависла) Кажу так, заходила. Він такий: А я дивлюсь, обличчя знайоме! Бляха, я навіть його перший раз і не помітила.
Якщо що, то я в це АТБ заходжу ну може раз на місяц. Якщо не рідше. Там така купа людей, чого це він " знайоме обличчя" помітив)))
Інший випадок. Треба було зробити операцію в інституті ендокринології. Записалася, оформилася, здала аналізи, але операцію перенесли на місяц. Приходжу через місяць , дівчина в реєстратурі : О, а ви ж´ у нас вже були! Ну так, була, не склалося. Ось знову до вас.
Пішла здавати аналізи, хлопець лаборант - А ви ж були у нас! Я так - ну так, була.
Підіймаюсь на ЕКГ - жіночка на мене дивиться і теж, а ви хіба не приходили вже? Аааа. Була. Люди, у вас такий поток народу, як ви мене запам´ятали?
І таких випадків багато.
А у вас в житті є якісь такі трохи дивні події?
І таких випадків багато.
Кондуктор троллейбуса• 13 апреля в 18:05
Может память у людей хорошая)? Я, например, помню до сих пор почерк одноклассников, а вы лица говорите)
Аленький носочек• 13 апреля в 18:05
Вам попадались люди с хорошей памятью на лица, не более... а вы себе уже напридумывали)
Кондуктор троллейбуса• 13 апреля в 18:06
Ответ дляНенька наша
Да, меня трудно найти и сложно забыть
Как носки) Легко потерять, сложно найти
Ненька наша• 13 апреля в 18:08
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Как носки) Легко потерять, сложно найти
Не, я как авторша - тоже в короне
Приму в дар• 13 апреля в 18:09
Ну если у вас не экстраординарная внешность или стиль в одежде или не какой-то эпатажный цвет волос, то скорее всего люди просто хорошо запоминают лица, ну и работа такая)
Кондуктор троллейбуса• 13 апреля в 18:09
Ответ дляНенька наша
Не, я как авторша - тоже в короне
Зато честная)
Синди Кроуфорд
• 13 апреля в 18:10
Ответ дляАленький носочек
Ну просто мені трохи дивно запам´ятовувати обличчя випадкових людей.
Хоча пам´ять у мене добра.
Бутерброд з ікрою• 13 апреля в 18:11
Меня запоминают, если я только рядом с мужем. Потому что у мужа внешность очень запоминающаяся. А сама по себе нет. Типичная шпионская внешность, которую сложно описать ибо глазу не за что зацепиться)
Синди Кроуфорд
• 13 апреля в 18:11
Ответ дляПриму в дар
Стиль та волосся звичайні. Але вже стала думати, може я така страшна і треба вже щось робити
Кондуктор троллейбуса• 13 апреля в 18:12
Ответ дляСинди Кроуфорд
Хоча пам´ять у мене добра.
Возможно еще чем-то привлекаете внимание больше чем другие, соответственно по этому вас и запоминают. Тембр голоса, походка, еще какие-то нюансы. Но необязательно, просто у людей визуальная память хорошо развита.
Кондуктор троллейбуса• 13 апреля в 18:13
Ответ дляБутерброд з ікрою
Запоминают и думают... вот же шшшш... повезло...))?
Бутерброд з ікрою• 13 апреля в 18:14
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Или не повезло)
Кондуктор троллейбуса• 13 апреля в 18:16
А, вот еще подумала что. Вы не меняли место жительства? Может вы там просто новое лицо? А город не большой?
ничевока• 13 апреля в 18:34
Мене теж дивує пам´ять людей. Я не пам´ятаю, що робила за 3 хвилини ДО.
Це так купую каву в одному кіоску. Була там з минулого місяця ну 10- 15 разів. І то не впевнена, що дівчина, яка видає здачу одна й та сама постійно. Була наче й інша. А вже двічі назвала, що я замовляю зазвичай ще до того, як я рота відкрила) Я ж там не місяцями, роками, щоб запам´ятати.