Ніка Найз• 05 июня 2024

Можна посилити набір жінок для роботи у ТЦК

Можна посилити набір жінок для роботи у ТЦК, що допоможе вивільнити чоловіків для служби в бойових частинах, — міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Верещук (https://tsn.ua/ukrayina/vereschuk-proponuye-posili...)

"У мережах прочитала, що в застосунку "Резерв+" оновили дані 180 тисяч військовозобовʼязаних жінок. От вам чудові кадри для системи ТЦК, включаючи керівні посади. Посилений набір жінок для роботи в ТЦК може вивільнити чоловіків для служби в бойових частинах", - написала вона.
автор Ніка Найз • 05 июня 2024
Что-то не вижу желающих советчиц, особенно безработных, пополнить ряды ТЦК и СП.

oboeva• 05 июня 2024
Да,я бы сидела в тцк,но там уже все любовницами военкома занято
Снежинка снежная• 05 июня 2024
Я оновила дані поприколу. Не зобов´язана
Korsika999• 05 июня 2024
Думаете женщины смогут, проводить бусификацию мужчин?
автор Ніка Найз • 05 июня 2024
Ответ дляKorsika999
Почему нет? Правда количество должно быть не 3-5 как у мужчин, а 10 и более.
Korsika999• 05 июня 2024
Ответ дляНіка Найз
Ну впринципе да. Шокеры, дубинки. Можно ещё пару овчарок. Лучше немецких.
автор Ніка Найз • 05 июня 2024
Ответ дляKorsika999
И автомат с патронами

Маня_53• 05 июня 2024
Ответ дляСнежинка снежная
То будете зобов´язана
автор Ніка Найз • 05 июня 2024
Не по теме.
Девочки военнобязанные! Кого -то сняли с учета по здоровью по результатам ВВК?
oboeva• 05 июня 2024
Ответ дляKorsika999
Заманивать в бус голыми сиськами,пока он открыл рот,сзади подтолкнуть коленом.
Veronika83• 05 июня 2024
Ответ дляНіка Найз
Так вы ж идеальный кандидат. Мотивации и патриотизма вам не занимать
DressCat• 05 июня 2024
Давно вже потрібно. Бо здоровенні чоловіки в ТЦК сидять папірці перекладають. Там багато є роботи, яку можуть жінки виконувати.
DressCat• 05 июня 2024
Ответ дляНіка Найз
Ви краще придивіться в інший бік і не побачите щоб бажаючих жінок взяли, бо бугаї чоловічої статі не хочуть воювати.