Можна посилити набір жінок для роботи у ТЦК, що допоможе вивільнити чоловіків для служби в бойових частинах, — міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Верещук ()
"У мережах прочитала, що в застосунку "Резерв+" оновили дані 180 тисяч військовозобовʼязаних жінок. От вам чудові кадри для системи ТЦК, включаючи керівні посади. Посилений набір жінок для роботи в ТЦК може вивільнити чоловіків для служби в бойових частинах", - написала вона.
Korsika999• 05 июня 2024
Ответ дляНіка Найз
Почему нет? Правда количество должно быть не 3-5 как у мужчин, а 10 и более.
Ну впринципе да. Шокеры, дубинки. Можно ещё пару овчарок. Лучше немецких.
Veronika83• 05 июня 2024
Ответ дляНіка Найз
Что-то не вижу желающих советчиц, особенно безработных, пополнить ряды ТЦК и СП.
Так вы ж идеальный кандидат. Мотивации и патриотизма вам не занимать