Чи може таке бути, що конкретній країні тупо не ’фортить’? Згадую шкільні уроки з історії і не можу зрозуміти, а чи був в Україні хоч раз промінчик надії? Чому така багата культурно нація з працьовитими людьми знаходиться у дупі? Чому люди, яким не місце на керівних посадах, сидять та приймають рішення, що закопують людей ще більше? Звідки вони такі взялися? Чому ті ж самі поляки чи словаки не повторили наш сценарій? Загалом, багато питань чому. Невже справа у відсутності справжнього реформатора, лідера (це якщо дивитись наприклад на історію Сінгапуру)?
Хочеться, щоб усе було краще хоча б у майбутньому і я підтримую людей, які хочуть вкласти свої сили у відновлення країни. Але здається, що якщо війна не змінила нічого в сторону совісті та піклування про народ, то вже нічого ні зможе повернути цей вектор в іншу сторону. Якщо війна не змогла, то що зможе? А якщо все так, то навіщо класти своє життя там, де це нікому не потрібне? Жити ілюзіями і патріотизмом, що завтра може буде краще, інакше? Навіть не знаю.
Ответ дляLudaSHS
Да что вы европейские нации имеют какое то высокое айкью, свой код вы высоковартости.
Какая то матрона в Испании или крикливая сицилийка - светочи по сравнению с нами. То мы ’недалекие украинцы’ и отсталые
Не то что они ’’ европейцы!’ Заучит гордо
У них мафии ( кино спрут привет) - нет и Берлускони не выбирали, а у некоторых Саркози в тюрьме не сидит, мы самая отсталая страна и самые тупые на планете, не знали?
Немцы воо где кладезь развитости! Крутые, активные, технологичные
Прикиньте у них карточку пластик банка надо 2 недели оформлять по почте, с бумагами. не то что мы отсталые -2 минуты в инете
Вот 100% все они круче!
Все так. Але ж чомусь ми такі продвинуті не можемо нормальну владу обрати яка б за країну працювала а не в свої кишені. Прикро це.(
Ответ дляDressCat
все потому, что н разу за 30 лет украинцы власть не выбирали, а только думали что выбирали.
каждый раз подсовывали того, кто нужен был для выполнения той или иной функции.
не более
Ответ дляVlada-Maria
Бо правий був Степан Бандера, коли говорив, що приречена та країна де є населення, а нема нації. І саме тому олсія віками винищувала націю, її кращих представників, лиш тільки піднімалась така молода поросль і в населення починала формуватись чітка національна самоідентифікація. А натомість звільнені території заселяла своїм збродом. Власне, те саме робить і зараз, але вже з активною допомогою потомків того самого зброду, що окуповував осиротілі хати винищених Голодомором у 1933му і виселених/винищених у 1939-50рр. українців
Може Бандера не знав про існування США? А може ви не знаєте про такі сучасні квітучі країни, в яких не на національній ідеї будується благополуччя населення?
Але то сарказм. Насправді у 21 ст будувати країну виключно на національній ідеї це шлях до деградації чи як мінімум до нерозвиненої містечковості. Світ глобалізується.
anonimka_911• 05 июня 2024
Ответ дляNat-li
Все относительно. Съездите в столицу Словакии и посмотрите на центральный вокзал, а потом сравните с киевским.
Про соседей кончелыг-это да, сильно нам не повезло.
А поезда там такие же ужасные как у нас? С туалетом дырка в полу.
Кожна країна походить через піднесення і спад, історія циклічна. Київська русь була однією з самих могутніх країн тодішньої Європи. Велика Британія - наймогутніша крааїна 19 століття, зараз - США. Думаю, Україна теж стане однією з перших в світі, але не скоро(( Принаймі, у нас для цього є географічне положення, ресурси, клімат і люди.
Ответ дляАурелиа
Ответ дляEL13
я бы сказала, что не изменили в целом, потому что сейчас картина совсем другая.
Но то, что есть новые тенденции, особенно в начале полномасшабной , відбувалось піднесення патріотизму -это точно. Зміні в самосвідомості відбуваються, але поки що повільними темпами.
Також, треба сказати що наші вороги ведуть дуже вдалу інформаційну та ментальну війну проти нас. І це також треба усвідомлювати
У вас цікаві судження, мені імпонує ваша позиція)
Kolibri_18• 05 июня 2024
Ответ дляEL13
на початку повномасштабної - так, було колоссальне піднесення.
але як зрозуміти те, що в умовах війни продовжується безсовісне розкрадання коштів, виділених на відновлення або на армію. купа корупційних скандалів на цю тему.
купа помилок керівництва країни, з тими ж фортифікаційними спорудами. деморалізація населення в плані йти воювати, не ведеться ж жодна інформ компанія, щоб підтримати імідж військових. для тих самих військових інвалідів продовжує бути жахливий механізм бюрократії, щоб щось довести, що ти служив чи ні, де він втратив ногу і т.д. це ж очевидно, чий рейтинг треба піднімати в першу чергу - військових, навіть інфузорії зі слуг мали б це розуміти.
йде питання про виживання країни. саме фізичне виживання всіх, хто ідентифікує себе як українці. і дуже дивно в цих умовах спостерігати не консолідацію серед влади, а міжусобні війни і продовження корупції та кумівства, де до влади приводять і тримають не компетентних, а просто лояльних. це сюр, якщо чесно.
мене питання Автора теми теж цікавить, і я теж не знаю відповіді.
але проблеми корупції в цій владі - вже рівня Януковича, а зі спробами узурпації влади Слуги повторюють шлях пуйла. цікаво, чи це очевидно тим виборцям, хто в 2019 ’зробив всіх разом’?
ОкейкаНиколаевна• 05 июня 2024
Ответ дляІнесса -5c9a
Країна чудова, але багато гнилих людей, жадібні, безсовісні...менталітет в нас не найкращий.
Вот тут в точку.
ОкейкаНиколаевна• 05 июня 2024
Ответ дляColombina.
Скажу коротко, народ неумный в своей массе. Умение петь и танцевать никак не сказывается на умении сильное строить государство и выстраивать грамотную политику
Larisa1982• 05 июня 2024
Бо самі такі ми. Я раніше думала, що ми достойний народ, але ні. Ми не дружні, ми зжерти один одного готові, заздрісні, токсичні... лише цей форум чого вартий. А групи в фейсбуці, там же шось людина запитає і такі відповіді, що наступного разу перш ніж питати, 100 разів подумає вже та людина.
Біллі Рубіні• 05 июня 2024
Ответ дляNatal_ka91
Не проклята, просто не дає спокою через родючу землю, багату ресурсами. Ми могли б і Америку обігнати у рівні життя, просто віками не дають
Біллі Рубіні• 05 июня 2024
Ответ дляNatal_ka91
Вам так весело? Смійтесь поки
За гречку надо было не голосовать и не щёлкать лицом, когда коррупция плодилась как красная плесень.
Natal_ka91• 05 июня 2024
Ответ дляБіллі Рубіні
Удалено администрацией...
Lux Aeterna• 05 июня 2024
Не бывает ’не фортить’ , любые ежедневные действия в прошлом приводят к результату в настоящее
Но в Украине об этом не принято думать, а наоборот искать ’ворогів’ , которые мешают наконец-то запанувать
Ответ дляVlada-Maria
Це непопулярна на цьому форумі думка, яку можна розвинути ще далі, що ще більше не сподобається багатьом форумчанкам. Бо як же ж колишньому зброду може сподобатись, шо їй збродом називають)
ПланМаршалла• 05 июня 2024
Ответ дляvasilek5050
Керують країною крохобори, звідси і такий результат
А крохоборів обрав мудрий нарід 👍
Ответ дляKolibri_18
Ваша емоційна відповідь показує біль та небайдужість до всього що відбувається. Я розділяю Вашу думку. Але питання Що робити далі? стає перед кожним з нас і як пройти цей шлях та не потонути в цьому слушному незадоволенні владою, безладдям та безвідповдальністю.
Мабуть Тут багато що необхідно усвідомити кожному. єднатися, допомагати один одному та робити вже щось конкретне для своєї країни
Был у меня один знакомый, которому «не везло» по словам его мамы. Она всегда так причитала. Ему и в 10 не везло (попал в сборную страны, но из-за своей придури его выгнали оттуда со временем), потом ему не везло в 20 (начал прибухивать и женился на такой же примерно мадам), потом в 30 ему снова не везло (ни кола, ни двора)… вообщем ему под 50 и все еще не везет. Все, чему он научился в жизни-искать крайних и виноватых, врать себе и окружающим, воровать. А, ещё ныть бесконечно и брать в долг у всех. С соседями ему тоже, кстати, не повезло)) Когда он в очередной раз накосячил, сосед его сдал ментам.
А так его мама говорит, что он хороший 😂 просто не везет