Безіменна4• 05 июня 2024

Україна— країні тупо не "фортить"?

Чи може таке бути, що конкретній країні тупо не ’фортить’? Згадую шкільні уроки з історії і не можу зрозуміти, а чи був в Україні хоч раз промінчик надії? Чому така багата культурно нація з працьовитими людьми знаходиться у дупі? Чому люди, яким не місце на керівних посадах, сидять та приймають рішення, що закопують людей ще більше? Звідки вони такі взялися? Чому ті ж самі поляки чи словаки не повторили наш сценарій? Загалом, багато питань чому. Невже справа у відсутності справжнього реформатора, лідера (це якщо дивитись наприклад на історію Сінгапуру)?

Хочеться, щоб усе було краще хоча б у майбутньому і я підтримую людей, які хочуть вкласти свої сили у відновлення країни. Але здається, що якщо війна не змінила нічого в сторону совісті та піклування про народ, то вже нічого ні зможе повернути цей вектор в іншу сторону. Якщо війна не змогла, то що зможе? А якщо все так, то навіщо класти своє життя там, де це нікому не потрібне? Жити ілюзіями і патріотизмом, що завтра може буде краще, інакше? Навіть не знаю.
DressCat• 05 июня 2024
Ответ дляLudaSHS
Да что вы европейские нации имеют какое то высокое айкью, свой код вы высоковартости.
Какая то матрона в Испании или крикливая сицилийка - светочи по сравнению с нами. То мы ’недалекие украинцы’ и отсталые
Не то что они ’’ европейцы!’ Заучит гордо
У них мафии ( кино спрут привет) - нет и Берлускони не выбирали, а у некоторых Саркози в тюрьме не сидит, мы самая отсталая страна и самые тупые на планете, не знали?

Немцы воо где кладезь развитости! Крутые, активные, технологичные
Прикиньте у них карточку пластик банка надо 2 недели оформлять по почте, с бумагами. не то что мы отсталые -2 минуты в инете

Вот 100% все они круче!
Все так. Але ж чомусь ми такі продвинуті не можемо нормальну владу обрати яка б за країну працювала а не в свої кишені. Прикро це.(

feerka• 05 июня 2024
Ответ дляDressCat
все потому, что н разу за 30 лет украинцы власть не выбирали, а только думали что выбирали.
каждый раз подсовывали того, кто нужен был для выполнения той или иной функции.
не более
Подрысь• 05 июня 2024
Ответ дляvasilek5050
Керують країною крохобори, звідси і такий результат
керують даже не украинцы..
Falcon82• 05 июня 2024
Ответ дляNat-li
Все относительно. Съездите в столицу Словакии и посмотрите на центральный вокзал, а потом сравните с киевским.
Про соседей кончелыг-это да, сильно нам не повезло.
І що не так з Братиславою?
DressCat• 05 июня 2024
Ответ дляVlada-Maria
Бо правий був Степан Бандера, коли говорив, що приречена та країна де є населення, а нема нації. І саме тому олсія віками винищувала націю, її кращих представників, лиш тільки піднімалась така молода поросль і в населення починала формуватись чітка національна самоідентифікація. А натомість звільнені території заселяла своїм збродом. Власне, те саме робить і зараз, але вже з активною допомогою потомків того самого зброду, що окуповував осиротілі хати винищених Голодомором у 1933му і виселених/винищених у 1939-50рр. українців
Може Бандера не знав про існування США? А може ви не знаєте про такі сучасні квітучі країни, в яких не на національній ідеї будується благополуччя населення?

Але то сарказм. Насправді у 21 ст будувати країну виключно на національній ідеї це шлях до деградації чи як мінімум до нерозвиненої містечковості. Світ глобалізується.
anonimka_911• 05 июня 2024
Ответ дляNat-li
А поезда там такие же ужасные как у нас? С туалетом дырка в полу.
Аурелиа• 05 июня 2024
Кожна країна походить через піднесення і спад, історія циклічна. Київська русь була однією з самих могутніх країн тодішньої Європи. Велика Британія - наймогутніша крааїна 19 століття, зараз - США. Думаю, Україна теж стане однією з перших в світі, але не скоро(( Принаймі, у нас для цього є географічне положення, ресурси, клімат і люди.

Незламна• 05 июня 2024
Ответ дляColombina.
Скажу коротко, народ неумный в своей массе. Умение петь и танцевать никак не сказывается на умении сильное строить государство и выстраивать грамотную политику
А де, цікаво, народ у масі розумний?)
fishcka• 05 июня 2024
Ответ дляАурелиа
July38• 05 июня 2024
Ответ дляEL13
я бы сказала, что не изменили в целом, потому что сейчас картина совсем другая.
Но то, что есть новые тенденции, особенно в начале полномасшабной , відбувалось піднесення патріотизму -это точно. Зміні в самосвідомості відбуваються, але поки що повільними темпами.
Також, треба сказати що наші вороги ведуть дуже вдалу інформаційну та ментальну війну проти нас. І це також треба усвідомлювати
У вас цікаві судження, мені імпонує ваша позиція)
Kolibri_18• 05 июня 2024
Ответ дляEL13
на початку повномасштабної - так, було колоссальне піднесення.

але як зрозуміти те, що в умовах війни продовжується безсовісне розкрадання коштів, виділених на відновлення або на армію. купа корупційних скандалів на цю тему.
купа помилок керівництва країни, з тими ж фортифікаційними спорудами. деморалізація населення в плані йти воювати, не ведеться ж жодна інформ компанія, щоб підтримати імідж військових. для тих самих військових інвалідів продовжує бути жахливий механізм бюрократії, щоб щось довести, що ти служив чи ні, де він втратив ногу і т.д. це ж очевидно, чий рейтинг треба піднімати в першу чергу - військових, навіть інфузорії зі слуг мали б це розуміти.

йде питання про виживання країни. саме фізичне виживання всіх, хто ідентифікує себе як українці. і дуже дивно в цих умовах спостерігати не консолідацію серед влади, а міжусобні війни і продовження корупції та кумівства, де до влади приводять і тримають не компетентних, а просто лояльних. це сюр, якщо чесно.

мене питання Автора теми теж цікавить, і я теж не знаю відповіді.

але проблеми корупції в цій владі - вже рівня Януковича, а зі спробами узурпації влади Слуги повторюють шлях пуйла. цікаво, чи це очевидно тим виборцям, хто в 2019 ’зробив всіх разом’?
Soufit• 05 июня 2024
Ответ дляBejza
Просто у нас фашистький сусід, який заселив нашу землю своїми виродками фашистькими
Судячи з реакції на ваш коментар, їх тут більше двох десятків
ОкейкаНиколаевна• 05 июня 2024
Ответ дляІнесса -5c9a
Країна чудова, але багато гнилих людей, жадібні, безсовісні...менталітет в нас не найкращий.
Вот тут в точку.
ОкейкаНиколаевна• 05 июня 2024
Ответ дляColombina.
Larisa1982• 05 июня 2024
Бо самі такі ми. Я раніше думала, що ми достойний народ, але ні. Ми не дружні, ми зжерти один одного готові, заздрісні, токсичні... лише цей форум чого вартий. А групи в фейсбуці, там же шось людина запитає і такі відповіді, що наступного разу перш ніж питати, 100 разів подумає вже та людина.
Біллі Рубіні• 05 июня 2024
Ответ дляNatal_ka91
Не проклята, просто не дає спокою через родючу землю, багату ресурсами. Ми могли б і Америку обігнати у рівні життя, просто віками не дають
Natal_ka91• 05 июня 2024
Ответ дляБіллі Рубіні
Вам так весело? Смійтесь поки
Біллі Рубіні• 05 июня 2024
Ответ дляNatal_ka91
Вам так весело? Смійтесь поки
За гречку надо было не голосовать и не щёлкать лицом, когда коррупция плодилась как красная плесень.
felin• 05 июня 2024
Михайло Грушевський свого часу вивів аксіому ’Біда України у тому, що нею керують ті люди, яким вона не потрібна’ так воно й ведеться...

Natal_ka91• 05 июня 2024
Ответ дляБіллі Рубіні
Удалено администрацией...
Lux Aeterna• 05 июня 2024
Не бывает ’не фортить’ , любые ежедневные действия в прошлом приводят к результату в настоящее
Но в Украине об этом не принято думать, а наоборот искать ’ворогів’ , которые мешают наконец-то запанувать
Біллі Рубіні• 05 июня 2024
Ответ дляNatal_ka91
Удалено администрацией...
Natal_ka91• 05 июня 2024
Ответ дляБіллі Рубіні
Удалено администрацией...
Біллі Рубіні• 05 июня 2024
Ответ дляNatal_ka91
Удалено администрацией...
Біллі Рубіні• 05 июня 2024
Ответ дляNatal_ka91
Удалено администрацией...
Natal_ka91• 05 июня 2024
Ответ дляБіллі Рубіні
Удалено администрацией...
То не моя)) на щастя)
Rey_555• 05 июня 2024
Ответ дляVlada-Maria
Це непопулярна на цьому форумі думка, яку можна розвинути ще далі, що ще більше не сподобається багатьом форумчанкам. Бо як же ж колишньому зброду може сподобатись, шо їй збродом називають)
ПланМаршалла• 05 июня 2024
Ответ дляvasilek5050
А крохоборів обрав мудрий нарід 👍
EL13• 05 июня 2024
Ответ дляKolibri_18

Ваша емоційна відповідь показує біль та небайдужість до всього що відбувається. Я розділяю Вашу думку. Але питання Що робити далі? стає перед кожним з нас і як пройти цей шлях та не потонути в цьому слушному незадоволенні владою, безладдям та безвідповдальністю.
Мабуть Тут багато що необхідно усвідомити кожному. єднатися, допомагати один одному та робити вже щось конкретне для своєї країни
Мандарина• 05 июня 2024
Был у меня один знакомый, которому «не везло» по словам его мамы. Она всегда так причитала. Ему и в 10 не везло (попал в сборную страны, но из-за своей придури его выгнали оттуда со временем), потом ему не везло в 20 (начал прибухивать и женился на такой же примерно мадам), потом в 30 ему снова не везло (ни кола, ни двора)… вообщем ему под 50 и все еще не везет. Все, чему он научился в жизни-искать крайних и виноватых, врать себе и окружающим, воровать. А, ещё ныть бесконечно и брать в долг у всех. С соседями ему тоже, кстати, не повезло)) Когда он в очередной раз накосячил, сосед его сдал ментам.
А так его мама говорит, что он хороший 😂 просто не везет