Безіменна4• 05 июня 2024

Україна— країні тупо не "фортить"?

Чи може таке бути, що конкретній країні тупо не ’фортить’? Згадую шкільні уроки з історії і не можу зрозуміти, а чи був в Україні хоч раз промінчик надії? Чому така багата культурно нація з працьовитими людьми знаходиться у дупі? Чому люди, яким не місце на керівних посадах, сидять та приймають рішення, що закопують людей ще більше? Звідки вони такі взялися? Чому ті ж самі поляки чи словаки не повторили наш сценарій? Загалом, багато питань чому. Невже справа у відсутності справжнього реформатора, лідера (це якщо дивитись наприклад на історію Сінгапуру)?

Хочеться, щоб усе було краще хоча б у майбутньому і я підтримую людей, які хочуть вкласти свої сили у відновлення країни. Але здається, що якщо війна не змінила нічого в сторону совісті та піклування про народ, то вже нічого ні зможе повернути цей вектор в іншу сторону. Якщо війна не змогла, то що зможе? А якщо все так, то навіщо класти своє життя там, де це нікому не потрібне? Жити ілюзіями і патріотизмом, що завтра може буде краще, інакше? Навіть не знаю.
Стешк@• 05 июня 2024
Ответ дляOksiz
Тричі хаха, ніколи ми нікого не обгонемо. Ніхто не хоче платити податки і кожен кормить корупцію. Яка Америка, яка Європа??? До їхнього світогляду, як на Місяць рачки
Багнет нації проводив запити і розслідування - всі майже наші податки, платежі жкх і т.п. йдуть з країни через офшори! Це простий народ таке провертає, думаєте? Так що…

Sandra_6594• 05 июня 2024
Ответ дляNat-li
Все относительно. Съездите в столицу Словакии и посмотрите на центральный вокзал, а потом сравните с киевским.
Про соседей кончелыг-это да, сильно нам не повезло.
Вы имеете ввиду ЖД вокзал? Ну он не очень да. А автовокзал вы видели центральный в столице? Я помню автовокзал в Киеве и конечно Братиславский с ним вообще в сравнение не идет. Современный классный автовокзал. А ЖД вокзал уже годами не могут отремонтировать потому что государство не является владельцем, там проблема с участком на котором он стоит.
Sandra_6594• 05 июня 2024
Ответ дляКиев_Елена
Плюсуюсь) Была недавно в Бухаресте, ж/д вокзал для меня был шоком))) На перегородках вверху сидят голуби и срут в прямом смысле на головы людям. Я ходила и постоянно вверх смотрела, следила чтоб не пройти над птицей
Бухарест не в Словакии если что 🙄
julia_kid• 05 июня 2024
Ответ дляNatal_ka91
Не проклята, просто не дає спокою через родючу землю, багату ресурсами. Ми могли б і Америку обігнати у рівні життя, просто віками не дають
Хто не дає?
Vika-N• 05 июня 2024
Ответ дляПолковой раввин Изя
Потому что плохо знаете историю и географию. Нет бэкграунда - нет понимания происходящего.
Ну вот, по реакциям на вашу публикацию, сразу видно, что историю и географию не знает половина
Vika-N• 05 июня 2024
Ответ дляdarsi
Политика и культура, как бы понятия разные. Жаль, что вы не различаете.
Та ладно! Культура требует средст, больших средств. И их выделяют политики
Vika-N• 05 июня 2024
Ответ дляAna Fernandes
Так во всех странах, подавляющее большинство.
У нас самая большая проблема в исполнительной власти. Если бы законы соблюдались и не исполнение было бы наказуемым, тогда бы и зажили. Но, рука руку моет - кум кума не посадют

Vika-N• 05 июня 2024
Ответ дляEL13
Дуже філософське питання. Історичне минуле нашого народу дуже насичено травматичними подіями (війни, голодомор, геноцид, комуністичний терор, чорнобиль та інші). Так звана трансгенераційна травма.
Наслідки якої в тому числі передача наступними поколінням рис характеру, світогляду, поведінки та інше, які з одного боку допомогли нашим предкам вижити , але зараз дуже багато в чому нас гальмують.
Тому дуже багато страхів, закладено навіть генетично. Наприклад, ми самі підтримуємо корупцію, бо для нас вона краще ніж тоталітарна держава (є надія завжди домовитись). Також фраза ’моя хата з краю’ теж характерізує наші страхи та особливості поведінки (тривалий час не давали підняти голову)
Але Зараз часи перед нашим народом встають нові виклики, про ідентичність та розуміння чого ми вартуємо та про що ця війна.
Звісно, ми можемо, сварити нашу владу (є за що), але не помічаємо як самі не завжди кращі них.
Селективный отбор на протяжении длительного времени посеял свои плоды, теперь его очень сложно будет вернуть на круги своя
Vika-N• 05 июня 2024
Ответ дляfeerka
не видят люди очевидного, вот и пребывают мнимой иллюзии упоенные собственным самодурством.
это похоже, когда один впереди на дудке играет и ведет за собой всех в пропасть, а сзади все прут, поют, танцуют и пропасти впереди не видят, такая песня классная
💯. Все человечество туда идёт. Но мы впереди
Vika-N• 05 июня 2024
Ответ дляokurpa
ну и какой вывод ? Украина - проклятая страна? народ такой и правители ((( и что делать?
Ну а какой она может быть, когда 73% думают ж@пой?
ТА7НЯ7• 05 июня 2024
Ответ дляinresta
Шевченко писал , что виноваты евреи
Процитируйте)
lekon-lekon• 05 июня 2024
Ответ дляEL13
А як вам прислів´я козацьких часів ’Моя хата скраю- першим ворога зустрічаю’? Одразу інший смисл і вже ти не відсторонений, а войовничо-налаштований битися з ворогами. А вже всім відома кінцівка родом із совка.
Як наші пращури вижили б без готовності дати відсіч ворогам.
lekon-lekon• 05 июня 2024
Ответ дляfeerka
какой народ, такие и правители.
все закономерно увы.
не зря еще Аристотель считал - демократия самая ущербная форма власти. особенно если в стране уничтожена система образования.
тогда масса под любую дудку запоет
Тільки Аристотель ще додав, що нічого краще за демократію поки не придумали
inresta• 05 июня 2024
Ответ дляТА7НЯ7
Процитируйте)
тут нельзя писать.
даже в гугле порезано.

Але це з твору ’’Гайдамаки’’ (не вырезанное, а полное )
ссылку могу дать на отрывок
https://poltava.to/news/31707/
feerka• 05 июня 2024
Ответ дляlekon-lekon
Он такого не говорил.
Он писал об аристократии и о том, что самая адекватная форма - именно она, когда к власти осознанные, образованные, состоявшиеся как личности люди.
Вы плохо информированы
ТА7НЯ7• 05 июня 2024
Ответ дляinresta
тут нельзя писать.
даже в гугле порезано.

ссылку могу дать на отрывок
https://poltava.to/news/31707/
Ну ясно, демократия нам только снится ....
darsi• 05 июня 2024
Ответ дляVika-N
Причем здесь средства? Речь о другом была. Что украинцы только умеют хорошо петь и танцевать.
lekon-lekon• 05 июня 2024
Ответ дляИрина-bbd0
Кинулись.потому что мразь орковская пришла убивать и грабить
Или вы за братушек русских и оккупацию ?
Та видно звідки рашистські вуха стирчать: неграмотні, нерозумні, все їм не так. А треба ж просто бути рабами у імперій, а кацапська найкраща.
lekon-lekon• 05 июня 2024
Ответ дляSlobozhanochka
Ну. Правий, але в Німеччині йому гарно було. І листи ще й Гітлеру писав. Та ще постать неоднозначна. Німецька розвідка і.д.
Ага, Бандері гарно в Німеччині було з 1941 по 1944 сидів у концтаборі, ляпота, курорт, хоча у порівнянні з радянськими концтаборами, то гарно було

Полковой раввин Изя• 05 июня 2024
Ответ дляVika-N
А остальные просто стесняются в этом признаться.
Christ1na• 05 июня 2024
Питання до народу, чому він обирав всіх цих хапуг, які розкрадали нашу державу? Колись більшість волали що Янукович наш президент! Націоналісти висміювались! Українська мова також. Що казати, якщо зараз багато хто продовжує розмовляти мовою окупанта?? З таким народом і ворогів не треба, самі пішли у лапи звіра. І продовжують йти. Не поважають себе, культуру та мову.
Я з Дніпропетровської області, і зараз я просто в шоці, що тут більшість розмовляє російською, народ, як так? Коли ви прокинетесь?
Надії у мене немає, якщо війна не навчила, то наврядче щось допоможе, нажаль.
Чому поляки розмовляють суто польською, в наші там її вчать, а у себе вдома їм лінь?
lekon-lekon• 05 июня 2024
Ответ дляfeerka
Он такого не говорил.
Вы плохо информированы
Арістотель зарахував демократію (дослівно — ’влада народу’) до спотворених форм правління разом із тиранією та олігархією. Натомість правильними формами названо республіку (політію), монархію та аристократію.

Ці три ’правильні’ види правління перетворюються на ’неправильні’, коли діють не на благо всіх, а в першу чергу на благо самих носіїв влади. У такому випадку влада одного (монархія) перетворюється на тиранію, влада небагатьох (аристократія) спотворюється в олігархію, а влада багатьох (політія) — в демократію.
Vika-N• 06 июня 2024
Ответ дляdarsi
При том. Я работаю в этой отрасли и вижу на что и сколько выделяется средств. 80% неначасі
Christ1na• 06 июня 2024
Ответ дляdarsi
Майданы и революции на пустом месте не возникают. Были предпосылки, раз народ вышел на майдан. Если вас все устраивало, то многих -нет.
Доречі, на той час майдани то було єдине просвітлення нашого народу. Це ті люди, котрим було не все одно на країну і котрі могли все поміняти. Завдяки цим людям ми і вистояли на початку війни. Нажаль більшість тоді були прихильниками яника. Це та більшість яка дуже гальмує наш розвиток.
Christ1na• 06 июня 2024
Ответ дляfeerka
народ никогда не выходил на майдан. надод выводили Теда те, кому надо было власть поменять. все гораздо проще.
иначе почему майдана нет сейчас? такой ж как сегодня у нас не было за все годы независимости.
и все шепчутся в шоке в кулуарах, по полям по лесам бегут отсюда, но на майдан не выходят.
потому что пока никому не надо это.
если придет время и будет нужно - выведут, профинансируют и все устроят.
Народ не виходить зараз, бо по-перше, всі патріоти на війні. По-друге, є більш серйозний ворог. Як з ним буде покінчено, буде і майдан. Про спонсорство майдана то наративи кремля, ви звідти чи просто ждун?
inresta• 06 июня 2024
Ответ дляdarsi
Как раз народ, что может, то и делает. Как вы заметили, меняем президентов, устраиваем майданы, хотим перемен, понимая, что надо что-то менять, так жить нельзя. А оно все хуже и хуже…
страну спасут только растрелы .
к примеру, во времена Французской революции продажную власть вешали на столбах,
судей - на дыбы
feerka• 06 июня 2024
Ответ дляChrist1na
ерунда, не дадут никому выйти до тех пор, пока не будет на то соответвтуеющей команды
тогда и люди найдутся и ресурс
а насчет более глобального врага - я бы поспорила
мне кажется в нашем случае внешний и внутренний враги работают на одного хозяина
Пу и Зе говорящие головы. Они делают ровно то, что им позволено есть. И самостоятельно никто из них ничего не решают. Они функция и не более
feerka• 06 июня 2024
Ответ дляinresta
страну спасут только растрелы .
судей - на дыбы
а патриоты - это всегда пушечное мясо. И[х руками делают революции, но они никогда не пожинают ее плодов. Их новая власть первыми приносит в жертву. От их первым делом стараются избавиться, как от того, чо уже выполнило свою функцию. Так было всегда, начиная с древних времен. Так даже если историю наших княжеств и Киевской Руси, не говоря о Европе и так далее.
Народ как самостоятельная единиц не существует.
есть стадо, толпа, которая подхватит мелодию, лозунг, посыл и есть поводыри - те, кто могут повести за собой толпу
а над ними всеми есть манипуляторы, которые помогают идейным найти свою толпу и потом их руками жар загребают
велосипед пока никто не придумал, история стара как мир
Kittu2008• 06 июня 2024
Ответ дляinresta
страну спасут только растрелы .
судей - на дыбы
Так и у нас будет, но достанется всем
Oksiz• 06 июня 2024
Ответ дляСтешк@
Ну і всі сидять, бачачи, що крадуть наші гроші, говорять про це і все... де та баба, що готелів накупила на яйця, що продавала армії і це ми росіян називаємо терпілами, а ми хто?