Меряю линейкой• 05 июня 2024

У мене найкращий зять на світі. Можете таким похвалитись?

Дуже престижний і дуже багатий. Закохався в мою 30-річну донечку, коли вона працювала прибиральницею в офісі.
Проте в дуже престижній компанії.
Тепер вони дуже престижно живуть, донечка ні в чому собі не відмовляє
Дуже золотий зять, все для нас і для мене
7-ро її дітей прийняв як рідних. Одягає в бренди: zara, h&m.
Вірте в кохання і дива, воно є
Я така бойова• 05 июня 2024
Ответ дляСегодня я не я
А мені не пощастило (
Син молодець, красень, розумний, багатий, статусний чоловік. А вибрав собі якусь прибиральницю, ще й з 7 дітьми від різних чоловіків.
Мабуть приворожила відьма така
То в неї мати відьма. Вона ту доньку під усіх бажаючих підкладала, але виходили з того тільки діти. Вашому потрібно якомога швидше обрюхатити наречену і швиденько тікати.

IQ 80• 05 июня 2024
Вас це престижно видає.
Це та донечка, що квіточка незаймана?
Я така бойова• 05 июня 2024
Ответ дляЛамборджини
Самий крутий зять зараз з моєю бабусею в хірургії.
Майже цілодобово в лікарні з тещею (знаю, що зараз питатимуть про роботу, тож наперед уточняю, що він на пенсії, 60+ років).
Але все для неї робить, годує, піднімає, перевертає, укриває. Рідна дочка не кожна так подбає, як цей зять.
Щури-мури з тещою крутив по молодості, от і турбується про неї зараз.
KROX@• 05 июня 2024
Вот людям заняться нечем
А по теме - у моей мамы очень хороший зять
Сегодня я не я• 05 июня 2024
Ответ дляМанка Я
она в поштели вогонь, свекруня🤣
Ну да. Має знак якості. Точніше 7 знаків якості
Сегодня я не я• 05 июня 2024
Ответ дляВкуси мене
так значит, государство должно было выдать бесплатную квартиру
Там теща живе тепер
Сегодня я не я• 05 июня 2024
Ответ дляЯ така бойова
Та не дай Боже ще внуків від тієї. Ттттттт, хай береже бог. Треба йти до бабки приворот знімати. Бо погублять синочка
Радість моя• 05 июня 2024
Ответ дляМурзилка
О вторя серия пошла
Вы б стиль сменили б
Це ж воно пише,і думає, що така юмористка. Що прям клоун на арені, який винен всіх веселити. Більш тупих тем, я тут не бачила.
Вельшановна• 05 июня 2024
ох ты ж епс, интересный сценарий, давайте продолжение

годовасик• 05 июня 2024
Прєстіжнєнько завідуйу.