Вишиванка• 05 июня 2024
Волосся дуже легко відривається
Від шкіри голови. Багато випадає. Чим можна допомогти? Які маски укріплюючі?
OlenaMriya• 05 июня 2024
Есть такое понятие как пул тест
Если когда тянете за волосы они легко в руке остаются - это тревожный звоночек
Качка в тапцях• 05 июня 2024
Реп´яхова олія, маска на годинку перед миттям голови. Раз в тиждень. Нам допомагає, досить швидко помітний результат
Вишиванка
• 05 июня 2024
Ответ дляБешене сарі
Скільки вам років?
Місячні які?
Вага яка?
Місячні які?
Вага яка?
32, норм, 53
Бешене сарі• 05 июня 2024
Ответ дляВишиванка
32, норм, 53
Почати треба з аналізів на дефіцити. Масочки то добре, якщо в організмі чогось не вистачає, масочки не врятують.
Мала досвід, коли сипалось волосся і мені не допомагали ніякі. Здала аналізи пропила дефіцит півроку і все налагодилось
графиняВишенка• 05 июня 2024
Пока дойдёте к трихологу, выявите дефициты, определите проблему, начнете лечение и будете ждать эффект,
купите дарсонваль + делайте маски из перцовой настойки (спец для волос) - это укрепляет луковицы