Таракашечка• 05 июня 2024

Низький зріст у сина

У мого сина підлітка низький зріст.
13 років
До яких лікарів сходити і що можна робити поділіться досвідом
автор Таракашечка • 05 июня 2024
Ответ дляSo_so
Вы троллите, не могу поверить
Честное слово

Молода і нерозважлива• 05 июня 2024
Ответ дляТаракашечка
Я и не хочу что бы был гигантом, но мы среднего роста, не такие как он карлики
У него вечный комплекс своего роста
Звісно він буде автор,всі ж діти вищі нього.Я знаю дорослого чоловіка зростом 154 ,нічого гарного в цьому немає.Йдіть до лікаря
Проня_Прокоповна• 05 июня 2024
А в нього взагалі якість зміни відбуваються, мутація голосу, оволосіння? Можливо скачок росту буде пізніше, буває таке що за рік і на 20 см виростають.
Ворона• 05 июня 2024
Ответ дляТаракашечка
К эндокринологу
Экспертиза• 05 июня 2024
Ответ дляТаракашечка
У него вечный комплекс своего роста
І я б на його місці була вся в комплексах. Його однокласники вже по 170, а він зростом з третьокласника.
Ведіть терміново до ендокринолога. Може ще є можливість вирости.
Гуру троллинга• 05 июня 2024
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Вы с мужем невысокие, ребенок тоже гигантом не будет. К врачу конечно сходить стоит
179- це що невисокий?
Козачка• 05 июня 2024
Ответ дляОце фіфа
Молодший високий
Є ще вищі.
Оно у брата друг у 12 років був 189
У 8 він був 150+

САМ_ТАКОЙ• 05 июня 2024
Ответ дляГуру троллинга
179- це що невисокий?
Конечно.
Козачка• 05 июня 2024
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Конечно.
Це середній зріст
Невисокий до 170
автор Таракашечка • 05 июня 2024
Ответ дляПроня_Прокоповна
Зміна голосу та оволосіння є
Проня_Прокоповна• 06 июня 2024
Ответ дляТаракашечка
Зміна голосу та оволосіння є
Треба звичайно ендокринологу показатися бо дійсно дуже низький зріст на такий вік
Не рахую, а вважаю• 06 июня 2024
Ответ дляТріль підпільний
Так це ви повинні були ще 4 роки тому підти до лікаря.
Моїй дитині 8 і в неї зріст 128
Ніхто не питав
Не рахую, а вважаю• 06 июня 2024
Ответ дляКозачка
По нормам в 10 років вже були нижче нижнього кордону, зараз тим паче.
Записуйтесь на прийом
Тупа схема, якщо дитина в 13 років зросту 145, то наврядчи вона буде зросту 170
Не рахую, а вважаю• 06 июня 2024
Ответ дляПроня_Прокоповна
Все одно це дуже низький зріст
Козачка• 06 июня 2024
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Де ви побачили схему?
Не рахую, а вважаю• 06 июня 2024
Ответ дляКозачка
Де ви побачили схему?
Таблиця*
Козачка• 06 июня 2024
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Таблиця*
Це таблиця норм. А норми це лише статистика. І такі таблиці треба вміти інтерпретувати.
Але навіть тут видно, що авторці треба показати дитину лікарю. А на тему тупа не тупа, неважливо, головне, щоб з дитиною все було добре