Babich Oleksandr
Пару слів про ТЦК
Коли я проходив медкомісію, я був один доброволець. Решту хлопців привезли мобільні групи з ранку і протягом першої половини дня.
Бачив всі стадії їх поведінки від агресії і
вітчаю, до прийняття вже коли ми разом поїхали на аналізи і флюорографію. Бачив як співробітники Приморського тримають цю агресію і не реагують на відверте хамство.
Бачив, що обидва співробітника, які безпосередньо були задіяни з моїми документами мали важкі поранення (у одного ампутація, у іншого сталева пластина в голові і числені уламкові). І в складі мобільних груп теж майже всі, хто пройшов фронт і має поранення.
З медкомісії на території ТЦК повезли до звичайної лікарні на аналізи, кардіограму та флюшку. Я був один в лікарні з телефоном, у всіх 24-х інших їх відібрали, тож всі просили жінкам і мамам дзвонити або писати з мого. Так і перезнайомилися.
Спочатку попав на очі незграбний чоловік мого віку. Абсолютно розгублений. "Вийшов за хлібом, а тут...." Я дав йому подзвонити і він заспокоїв жінку. Через декілька днів зустрів його на вулиці (ми майже сусіди). Він вже стояв з валізою: "Направили в учебку зв´язку.
Я інженер за фахом" "Удачі!"
Один приїхав робити тату зі Львова в Одесу. Весееелий...)
Він, як і всі інші, як я розумію, після того як пройшли всі кабінети, були погодовані і поїхали до війська відразу з ТЦК. Троє з нашої групи втікли з лікарні. Військові відреагували спокійно: "Напишемо рапорти. Тепер у них почнуться проблеми"
Майже всі, хто був в нашій групі будуть служити нормально. Я бачив це по їх очах і по тому, що вони говорили сидячи на ганку лікарні. Шкодували, що не встигли зібрати речи та закрити справи... Ну, то теж якось само по собі закриється. Як у мене. Я встиг, майже все...
...
Пару слів про ТЦК
Я інженер за фахом" "Удачі!"
...
Ответ дляLisX
Да руки кровавые по локоть уже у них, это только за пару месяцев.
Удалено администрацией...
Ответ дляNathalie27
Чому в них забрали телефони?
Так вільні ж люди вільної країни
Вообще, полный треш само появление таких высеров. Мобильные группы, забранные телефоны, стадии принятия. Эта лютая дичь описывается как что-то, что само собой разумеется. В глаза он, бляха, заглянуть успел.
Ответ дляФернанда
и похоже, один и тот же копирайтер, кто писал ту самую речь тому самому)
Удалено администрацией...
Ответ дляНаталія-Ната
Представляю чтобы меня схватили и привезли «мобильные группы», и я потом смирились с окончанием жизни/нормальной жизни. Да ну на***. Так жаль мужчин, ни за что на убой, каты.
Удалено администрацией...
Ответ дляmarina26
А потом что, расстреливать своих при отходе будут?
Удалено администрацией...
Nathalie27• 06 июня 2024
Ответ дляDоe
Чтобы не позвонили юристу? В полицию за похищение? Не сняли на камеру? Не позвонили своим друзьям?
Якщо ТЦК все роблять по закону, то їх юристи не мають лякати
Ответ дляbespe4na_mavpa
А те двое в тцк тоже за фахом добровольцами шли? Я сочувствую мужикам, как представлю, жил ты себе, о детях заботился, жену любил, просто жизнью жил, а тут цепляют тебя, везут к терминаторам и уже понятно, какими возвращаются оттуда, если повезет.
Не должно оно так быть сска
Вся України жила собі спокійно,поки армія вбивць,гвалтівників і мародерів країни-терориста не напала 24.02.22
Nathalie27• 06 июня 2024
Ответ дляL-i-s-a-92af
Ви така агресивна. Може біфренчику?
Ответ дляL-i-s-a-92af
За матеріалами СБУ тюремні строки отримали проросійські агітатори, які вихваляли путіна та виправдовували злочини рф у Бучі
За матеріалами Служби безпеки реальні терміни ув’язнення отримали ще троє прокремлівських інтернет-агітаторів з різних регіонів України.
Зловмисники вихваляли путіна та підтримували війну рф проти нашої держави. Також вони героїзували російські окупаційні угруповання та виправдовували їхні воєнні злочини.
Крім того, пропагандисти популяризували російських гауляйтерів, які поширюють московський режим на тимчасово захопленій частині України.
Для «розгону» деструктивного контенту поплічники агресора створили десятки профілів на відеохостингу YouTube та у соцмережах.
Скарга адмінам і в чат -бот на вас за виправдання російської агресії і заперечення злочинів рф
В ваших темах хоч одна людина виправдовувала російську агресію і заперечувала їх злочини?