L-i-s-a-92af• 06 июня 2024

Про мобілізацію без істерики.Пару слів про одеськуТЦК

Babich Oleksandr

Пару слів про ТЦК

Коли я проходив медкомісію, я був один доброволець. Решту хлопців привезли мобільні групи з ранку і протягом першої половини дня.

Бачив всі стадії їх поведінки від агресії і

вітчаю, до прийняття вже коли ми разом поїхали на аналізи і флюорографію. Бачив як співробітники Приморського тримають цю агресію і не реагують на відверте хамство.

Бачив, що обидва співробітника, які безпосередньо були задіяни з моїми документами мали важкі поранення (у одного ампутація, у іншого сталева пластина в голові і числені уламкові). І в складі мобільних груп теж майже всі, хто пройшов фронт і має поранення.

З медкомісії на території ТЦК повезли до звичайної лікарні на аналізи, кардіограму та флюшку. Я був один в лікарні з телефоном, у всіх 24-х інших їх відібрали, тож всі просили жінкам і мамам дзвонити або писати з мого. Так і перезнайомилися.

Спочатку попав на очі незграбний чоловік мого віку. Абсолютно розгублений. "Вийшов за хлібом, а тут...." Я дав йому подзвонити і він заспокоїв жінку. Через декілька днів зустрів його на вулиці (ми майже сусіди). Він вже стояв з валізою: "Направили в учебку зв´язку.

Я інженер за фахом" "Удачі!"

Один приїхав робити тату зі Львова в Одесу. Весееелий...)

Він, як і всі інші, як я розумію, після того як пройшли всі кабінети, були погодовані і поїхали до війська відразу з ТЦК. Троє з нашої групи втікли з лікарні. Військові відреагували спокійно: "Напишемо рапорти. Тепер у них почнуться проблеми"

Майже всі, хто був в нашій групі будуть служити нормально. Я бачив це по їх очах і по тому, що вони говорили сидячи на ганку лікарні. Шкодували, що не встигли зібрати речи та закрити справи... Ну, то теж якось само по собі закриється. Як у мене. Я встиг, майже все...

...
oboeva• 06 июня 2024
Ответ дляmarina26
А мне вот интересно те кто там был и вернулся с ранениями как они вообще могут людей в бусы заталкивать и отправлять в это пекло??? Это же противоречит всем законам человечности
Как раз это понятно, человек теряет сочувствие. Посмотрите даже по форуму,у меня света нет,у них не выключают,выключите этим козлам тоже

Фернанда• 06 июня 2024
Ответ дляoboeva
Да нет никакого чувака,копирайтеры клепают херню
и похоже, один и тот же копирайтер, кто писал ту самую речь тому самому)
Наталія-Ната• 06 июня 2024
Представляю чтобы меня схватили и привезли «мобильные группы», и я потом смирились с окончанием жизни/нормальной жизни. Да ну на***. Так жаль мужчин, ни за что на убой, каты.
LisX• 06 июня 2024
Ответ дляL-i-s-a-92af
Удалено администрацией...
Так вы сами с 20го года, не старожил никаким местом. Так что помолчите уже.
Olvia1987• 06 июня 2024
Ответ дляL-i-s-a-92af
Удалено администрацией...
Ні,не новобранець.Вже підполковник.
Lexxagirl• 06 июня 2024
Ответ дляmarina26
Это сейчас повесточка такая, что все в ТЦК белые и пушистые трижды контуженные герои фронта. А не блатные хапуги, которые протирают жопу в тылу, отлавливая простых мужиков
oboeva• 06 июня 2024
Ответ дляLexxagirl
А кто те благородные люди,убившие в Житомирской области 32 -летнего мужчину
marina26• 06 июня 2024
Ответ дляoboeva
А потом что, расстреливать своих при отходе будут?
bespe4na_mavpa• 06 июня 2024
А те двое в тцк тоже за фахом добровольцами шли? Я сочувствую мужикам, как представлю, жил ты себе, о детях заботился, жену любил, просто жизнью жил, а тут цепляют тебя, везут к терминаторам и уже понятно, какими возвращаются оттуда, если повезет.
Не должно оно так быть сска

Begi -d913• 06 июня 2024
Ответ дляlisenok_8282
ви забули дописати, шо майже ніхто з тих, хто сидів з ним в одній групі на відправку, ніколи не повернуться вже.
Ой, ну зачем о таких пустяках?)
lisenok_8282• 06 июня 2024
Ответ дляBegi -d913
Ой, ну зачем о таких пустяках?)
і то правда
oboeva• 06 июня 2024
Ответ дляmarina26
Представляете,что они на фронте видели,у них уже нервы ни к черту
Dоe• 06 июня 2024
Какой такой доброволец? Имеет трех детей или жену инвалида и сам пришел? Не верю
Lexxagirl• 06 июня 2024
Ответ дляoboeva
А то ж российское ИПСО. У нас все, что касается беспредела ТЦК - ипсо. Злые кацапы на мосфильме снимают, чтоб очернить бубочек ТЦК-шников
oboeva• 06 июня 2024
Ответ дляlisenok_8282
И телефон почему -то был только у него
BigSize_• 06 июня 2024
Подписывайте петицию об экономическом бронировании, чтобы хоть всю экономику не развалили...
https://petition.president.gov.ua/petition/226740
автор L-i-s-a-92af • 06 июня 2024
Ответ дляLisX
Удалено администрацией...
За матеріалами СБУ тюремні строки отримали проросійські агітатори, які вихваляли путіна та виправдовували злочини рф у Бучі

За матеріалами Служби безпеки реальні терміни ув’язнення отримали ще троє прокремлівських інтернет-агітаторів з різних регіонів України.

Зловмисники вихваляли путіна та підтримували війну рф проти нашої держави. Також вони героїзували російські окупаційні угруповання та виправдовували їхні воєнні злочини.

Крім того, пропагандисти популяризували російських гауляйтерів, які поширюють московський режим на тимчасово захопленій частині України.

Для «розгону» деструктивного контенту поплічники агресора створили десятки профілів на відеохостингу YouTube та у соцмережах.

Скарга адмінам і в чат -бот на вас за виправдання російської агресії і заперечення злочинів рф
ku4eravaku4erava• 06 июня 2024
Ми вам віримо
Фернанда• 06 июня 2024
Ответ дляoboeva
И телефон почему -то был только у него
ну типа потому что он доброволец. Но очень внимательный доброволец и людей сосчитал, и даже сосед там, ну чист о случайно оказался, и в глаза успел заглянуть и увидел, как покормили и спать уложили.И всех из всех мобильных групп он видел , ну реально ценный кадр

oboeva• 06 июня 2024
А ещё момент про рапорты и проблемы. Какие у них проблемы,дома пусть сидят в крайнем случае,меньшая проблема,чем идти умирать
LisX• 06 июня 2024
Ответ дляoboeva
Да руки кровавые по локоть уже у них, это только за пару месяцев.
Фернанда• 06 июня 2024
Ответ дляku4eravaku4erava
Ми вам віримо
ну кому, как не ей
автор L-i-s-a-92af • 06 июня 2024
Ответ дляmarina26
Удалено администрацией...
lisenok_8282• 06 июня 2024
Ответ дляoboeva
И телефон почему -то был только у него
в нього роль мабуть така їздити з усіма ’наловленими’ і косити під патріота з телефоном
автор L-i-s-a-92af • 06 июня 2024
Ответ дляoboeva
Удалено администрацией...
oboeva• 06 июня 2024
Ответ дляlisenok_8282
Кстати,новая должность в тцк,очень вероятно
oboeva• 06 июня 2024
Ответ дляL-i-s-a-92af
Удалено администрацией...
Nathalie27• 06 июня 2024
Чому в них забрали телефони?
inresta• 06 июня 2024
Ответ дляLexxagirl
ага, тоже резануло,
’работник Тцк с пластиной в галаве’
это ж явный пизд##ж
ku4eravaku4erava• 06 июня 2024
Ответ дляNathalie27
Чому в них забрали телефони?
Да старанно ..не тюрма