Babich Oleksandr
Пару слів про ТЦК
Коли я проходив медкомісію, я був один доброволець. Решту хлопців привезли мобільні групи з ранку і протягом першої половини дня.
Бачив всі стадії їх поведінки від агресії і
вітчаю, до прийняття вже коли ми разом поїхали на аналізи і флюорографію. Бачив як співробітники Приморського тримають цю агресію і не реагують на відверте хамство.
Бачив, що обидва співробітника, які безпосередньо були задіяни з моїми документами мали важкі поранення (у одного ампутація, у іншого сталева пластина в голові і числені уламкові). І в складі мобільних груп теж майже всі, хто пройшов фронт і має поранення.
З медкомісії на території ТЦК повезли до звичайної лікарні на аналізи, кардіограму та флюшку. Я був один в лікарні з телефоном, у всіх 24-х інших їх відібрали, тож всі просили жінкам і мамам дзвонити або писати з мого. Так і перезнайомилися.
Спочатку попав на очі незграбний чоловік мого віку. Абсолютно розгублений. "Вийшов за хлібом, а тут...." Я дав йому подзвонити і він заспокоїв жінку. Через декілька днів зустрів його на вулиці (ми майже сусіди). Він вже стояв з валізою: "Направили в учебку зв´язку.
Я інженер за фахом" "Удачі!"
Один приїхав робити тату зі Львова в Одесу. Весееелий...)
Він, як і всі інші, як я розумію, після того як пройшли всі кабінети, були погодовані і поїхали до війська відразу з ТЦК. Троє з нашої групи втікли з лікарні. Військові відреагували спокійно: "Напишемо рапорти. Тепер у них почнуться проблеми"
Майже всі, хто був в нашій групі будуть служити нормально. Я бачив це по їх очах і по тому, що вони говорили сидячи на ганку лікарні. Шкодували, що не встигли зібрати речи та закрити справи... Ну, то теж якось само по собі закриється. Як у мене. Я встиг, майже все...
...
Пару слів про ТЦК
Я інженер за фахом" "Удачі!"
...
Ответ дляkh0110
Так если они законопослушны, то наоборот, должны делать огласку и требовать выполнения законодательства, а не покорно мириться как их используют нарушая закон.
Чим закон порушують?
промокашка• 06 июня 2024
Ответ дляКиев_Елена
А меня интересует момент «еду им готовят местные»? Как это? Добровольно или добровольно-принудительно? Представила себя в селе) недалеко от линии фронта, стресс и тут вваливается толпа военных и ты должна им готовить?
У меня есть знакомая , село не далеко линии фронта ( не напишу конечно) у них там целая компания , женщины собираются вместе и готовят много военным , особенно часто пекут булочки , что легко доставить и потом привозят как гостинцы нашим военным , Честно это не принудительно , люди реально из лучших побуждений , У нее такой распорядок дня после работы идет на вечорниці
Natal_ka91• 06 июня 2024
Ответ дляOllka
Їх хоча б у відпустки відпускатимуть
Так відпускають. Знайомий регулярно їздить. Знати треба просто як
Ответ дляКиев_Елена
Я понимаю) но…нужно ли это «счастье» той тетке? Других забот у нее нет? Поэтому и спрашиваю, как на практике это происходит. Добровольно? «Скажите пожалуйста, не могли бы Вы нам готовить, а мы бы платили Вам. Нет? - Хорошо, извините за беспокойство, хорошего дня» или происходит также как и «добровольная мобилизация»
Удалено администрацией...
Ответ дляРуда Сова
Опять міняти…да как до вас не дойдет, что міняти никого не будут!
Почитайте, що написала
Хлопці хочуть хоча б у відпустку. Багато хто на дембель не хоче. Вірніше розуміють, що їх досвід там більш потрібний. Але відпочивати потрібно. Як мінімум підлікуватись
Ответ дляБася-Мася
ТЦК - это военный объект, таково официальное объяснение.
А що не так? Мало прилітало на початку війни?
Natal_ka91• 06 июня 2024
Ответ дляOllka
На 5 днів + 2 дорога?
Це для вас відпустка?
Ну ви ж розумієте, що це не мотивація для воєннозобов´язних йти, щоб хтось інший йшов у відпустку. Як це не прикро, зараз кожен думає лише сам за себе
Ответ дляРуда Сова
Посмотрела страницу, у этого Babich Oleksandr комменты под постами про «слава тцк!» только доя друзей и изрядно подтерты неудобные
На ставке у тцк, он им хвалебные оды, они его «пристроят на тепленькое местечко», короче ряженный доброволец
Це відомий український історик,керівник найбільшого і найуспішнішого туристичного агенства Одеси і волонтер ще з 2014 року.
Natal_ka91• 06 июня 2024
Ответ дляL-i-s-a-92af
Авторе, так хто у вас на 0?
Ответ дляOllka
Почитайте, що написала
Сейчас быстренько тцк на улице «добровольцев» наловит и ваши приедут отдыхать
Ответ дляNatal_ka91
Це мотивація коли вже там. Бо хочеться, щоб тебе прикривав адекватний сослуживець, а не ледь живий через втому
Ирина-bbd0• 06 июня 2024
Ответ дляКиев_Елена
Это потому что война Вам лично чужда
И да.много много много людей помогают армии и не воспринимают помощь.как чужеродным ’ввалившимся’
Ввалились кацапы сюда на нашу землю
Natal_ka91• 06 июня 2024
Ответ дляOllka
Так, я вас можу зрозуміти. Але хто тут, більша частина про це не задумується і не збирається
Ответ дляТатьяна-В
И прежде, чем кого-то посылать, нужно рассчитать свои силы. Сможете ли противостоять гопнику, который вас во много раз сильнее, если все его сторонятся и опасаются, но остаются целыми и дальше нормально живут, а вы такая смелая заявляете ему, что он сволочь, и получаете за это от него по самое немогу, и дальше у вас жизни уже нет, или минимум - больше нет нормальной жизни и здоровья. Для всех нормальных людей выбор очевиден. Почему-то даже все страны вместе не могут собраться и дать отпор раше.Одни мы самые смелые (и несчастные). То есть одни мы самые глупые, по итогу, так получается. Просто подставились не пойми зачем.
Ви хочете жити в ’ русском мире’ в Україні?
Kidstaff Bot• 06 июня 2024
Обговорення перетворюється на конфлікт і веде до особистих образ, тому, вимушені закрити цю тему.
Якщо бажаєте продовжити обговорення, будь ласка, створіть нову тему і висловіть свої думки чітко та конструктивно. Цінуємо вашу активність і розраховуємо на розуміння!
З повагою, Команда Kidstaf