Babich Oleksandr
Пару слів про ТЦК
Коли я проходив медкомісію, я був один доброволець. Решту хлопців привезли мобільні групи з ранку і протягом першої половини дня.
Бачив всі стадії їх поведінки від агресії і
вітчаю, до прийняття вже коли ми разом поїхали на аналізи і флюорографію. Бачив як співробітники Приморського тримають цю агресію і не реагують на відверте хамство.
Бачив, що обидва співробітника, які безпосередньо були задіяни з моїми документами мали важкі поранення (у одного ампутація, у іншого сталева пластина в голові і числені уламкові). І в складі мобільних груп теж майже всі, хто пройшов фронт і має поранення.
З медкомісії на території ТЦК повезли до звичайної лікарні на аналізи, кардіограму та флюшку. Я був один в лікарні з телефоном, у всіх 24-х інших їх відібрали, тож всі просили жінкам і мамам дзвонити або писати з мого. Так і перезнайомилися.
Спочатку попав на очі незграбний чоловік мого віку. Абсолютно розгублений. "Вийшов за хлібом, а тут...." Я дав йому подзвонити і він заспокоїв жінку. Через декілька днів зустрів його на вулиці (ми майже сусіди). Він вже стояв з валізою: "Направили в учебку зв´язку.
Я інженер за фахом" "Удачі!"
Один приїхав робити тату зі Львова в Одесу. Весееелий...)
Він, як і всі інші, як я розумію, після того як пройшли всі кабінети, були погодовані і поїхали до війська відразу з ТЦК. Троє з нашої групи втікли з лікарні. Військові відреагували спокійно: "Напишемо рапорти. Тепер у них почнуться проблеми"
Майже всі, хто був в нашій групі будуть служити нормально. Я бачив це по їх очах і по тому, що вони говорили сидячи на ганку лікарні. Шкодували, що не встигли зібрати речи та закрити справи... Ну, то теж якось само по собі закриється. Як у мене. Я встиг, майже все...
...
Пару слів про ТЦК
Я інженер за фахом" "Удачі!"
...
Ответ дляoboeva
А чем юрист поможет, друзья тоже не придут отбивать,разве что возле больницы выкрадут.Вот наверное,чтоб не снимали на камеру крики и побои.
Друзья разные бывают, есть неадекватные) зайдут в больницу где влк и выволокут.
Юрист или родные могут привезти медицинскую карту например.
Не знаю что делает полиция если позвонить про похищение. Наверное ничего…
Ответ дляDоe
Надо носить с собой несколько телефонов. Или они обыскивают?
Passiflora_• 06 июня 2024
Ответ дляL-i-s-a-92af
В мене воюють більше сотні так чи інакше знайомих чоловіків і жінок і абсолютна більшість живі і здорові.І під руснею ніхто з них жити не хоче.
І де ж ви набрали ту сотню знайомих чоловіків?
А в мене ніхто добровільно не воює, всіх призвали, троьх з роботи вже привезли назад під прапорець.
І із знайомих військових пенсіонерів (на роботі є таки) щось ніхто е побіг захищати батьківщину, яка їи з 40 років пенсію платить - всі сидять під бронню або інвалідноссті собі поробили.
Ответ дляoboeva
Да конечно, на кардиограмму их повезли ,на КТ с МРТ. Меня бесит просто эта тупая агитация. И ещё факт изъятия телефона,семья с инфарктом сляжет,пока дождется известий.
Ага. Знакомых недавно поймали, под конвоем тцк на медкомиссию. Медкомиссия: внимание: взяли анализ крови. Все! Прошли медкомиссию. Здоровы.
Ответ дляDоe
Какой такой доброволец? Имеет трех детей или жену инвалида и сам пришел? Не верю
Пришел сам в тцк
Ответ дляlisenok_8282
в нього роль мабуть така їздити з усіма ’наловленими’ і косити під патріота з телефоном
А у вашого яка роль?Така?
14 травня.
За даними слідства, вбивство 46-річного мешканця відбулося в селі Стариця Вовчанської громади. Правоохоронці зазначили, що російський військовослужбовець впритул застрелив цивільного.
У цей же день прокуратура зафіксувала ще один випадок озброєного нападу російських військових на мирного жителя. Наразі невідомо, де знаходиться чоловік.
14 травня.
Ответ дляSeehund
Думаете настолько все плохо с бюджетом, что сам уже агитки пишет?
Ще раз.Ім´я автора на початку повідомлення.
Ответ дляL-i-s-a-92af
А у вашого яка роль?Така?
14 травня.
А это уже перемога или как???
Ответ дляwer-inn
Спокойно последний раз Украина жила до майдана)
А потом решила послать рашу и хйла и вы этого пережить не можете
Ответ дляL-i-s-a-92af
А у вашого яка роль?Така?
14 травня.
Бляха, влада Украины сдала крым в 2014, потом херсон в 2022, сейчас Украина делает все чтобы мужики не хотели идти воевать, хотя могла бы делать все для военных и их мотивации, а вы все обсасываете рашистов. Идите сами убивайте своих врагов, вы тоже гражданин Украины.
ole4kakissa• 06 июня 2024
Ответ дляwer-inn
скальпель зсу и космический марсоход-это конечно..... мда...сильно, с козырей заходят.
А про полгода учебы за границей?
Чего только не приснится на пьяную годову
bespe4na_mavpa• 06 июня 2024
Ответ дляL-i-s-a-92af
Вся України жила собі спокійно,поки армія вбивць,гвалтівників і мародерів країни-терориста не напала 24.02.22
Ну и для чего это нагадувати, итак все это знают. Но время лозунгов прошло, люди поняли, что пока они гибнут, наша влада продолжает мутить мутки и конца края этому пздц нет и не будет, пока вливаются бабки, пока есть что деребанить
Ответ дляosna
Аналіз крові- це фантастика, бо його у 99% навіть не беруть, у мого брата букет болячок, немає куска легені, ніхто навіть карточку не дивився
На данный момент не существует нормативного акта, который разрешал бы сотрудникам ТЦК и СП изъятие каких-либо вещей лиц на улице, других общественных местах, дома. Единственное исключение составляет проверка документов лица и поверхностный осмотр его транспортного средства на блокпостах. Следует отметить, что даже на блок-постах военные, полиция не имеют права изымать какие-либо личные вещи, не содержащие явных признаков преступления’, — отметил адвокат Юрий Сергиенко.