L-i-s-a-92af• 06 июня 2024

Про мобілізацію без істерики.Пару слів про одеськуТЦК

Babich Oleksandr

Пару слів про ТЦК

Коли я проходив медкомісію, я був один доброволець. Решту хлопців привезли мобільні групи з ранку і протягом першої половини дня.

Бачив всі стадії їх поведінки від агресії і

вітчаю, до прийняття вже коли ми разом поїхали на аналізи і флюорографію. Бачив як співробітники Приморського тримають цю агресію і не реагують на відверте хамство.

Бачив, що обидва співробітника, які безпосередньо були задіяни з моїми документами мали важкі поранення (у одного ампутація, у іншого сталева пластина в голові і числені уламкові). І в складі мобільних груп теж майже всі, хто пройшов фронт і має поранення.

З медкомісії на території ТЦК повезли до звичайної лікарні на аналізи, кардіограму та флюшку. Я був один в лікарні з телефоном, у всіх 24-х інших їх відібрали, тож всі просили жінкам і мамам дзвонити або писати з мого. Так і перезнайомилися.

Спочатку попав на очі незграбний чоловік мого віку. Абсолютно розгублений. "Вийшов за хлібом, а тут...." Я дав йому подзвонити і він заспокоїв жінку. Через декілька днів зустрів його на вулиці (ми майже сусіди). Він вже стояв з валізою: "Направили в учебку зв´язку.

Я інженер за фахом" "Удачі!"

Один приїхав робити тату зі Львова в Одесу. Весееелий...)

Він, як і всі інші, як я розумію, після того як пройшли всі кабінети, були погодовані і поїхали до війська відразу з ТЦК. Троє з нашої групи втікли з лікарні. Військові відреагували спокійно: "Напишемо рапорти. Тепер у них почнуться проблеми"

Майже всі, хто був в нашій групі будуть служити нормально. Я бачив це по їх очах і по тому, що вони говорили сидячи на ганку лікарні. Шкодували, що не встигли зібрати речи та закрити справи... Ну, то теж якось само по собі закриється. Як у мене. Я встиг, майже все...

...
coch100• 06 июня 2024
А почему телефон отбирают, не тюрьма же?

Seehund• 06 июня 2024
Ответ дляNathalie27
Ви така агресивна. Може біфренчику?
Там не поможет, только смирительная рубашка и в холодную воду на часик.
DressCat• 06 июня 2024
Ответ дляL-i-s-a-92af
Вся України жила собі спокійно,поки армія вбивць,гвалтівників і мародерів країни-терориста не напала 24.02.22
І це дає право на відкрите беззаконня? Дає право діяти проти своїх громадян як вороги?
oboeva• 06 июня 2024
Ответ дляDоe
Чтобы не позвонили юристу? В полицию за похищение? Не сняли на камеру? Не позвонили своим друзьям?
А чем юрист поможет, друзья тоже не придут отбивать,разве что возле больницы выкрадут.Вот наверное,чтоб не снимали на камеру крики и побои.
Dоe• 06 июня 2024
Ответ дляSeehund
Пусть на фронт мобилизуется, тогда поможет
inresta• 06 июня 2024
Ответ дляL-i-s-a-92af
всмысле?
вам выдали неправильные методички,
война идет с 2014 г.
садитесь, двойка
Dоe• 06 июня 2024
Ответ дляoboeva
Друзья разные бывают, есть неадекватные) зайдут в больницу где влк и выволокут.
Юрист или родные могут привезти медицинскую карту например.
Не знаю что делает полиция если позвонить про похищение. Наверное ничего…
oboeva• 06 июня 2024
Ответ дляDоe
Надо носить с собой несколько телефонов. Или они обыскивают?
Passiflora_• 06 июня 2024
Ответ дляL-i-s-a-92af
В мене воюють більше сотні так чи інакше знайомих чоловіків і жінок і абсолютна більшість живі і здорові.І під руснею ніхто з них жити не хоче.
І де ж ви набрали ту сотню знайомих чоловіків?
А в мене ніхто добровільно не воює, всіх призвали, троьх з роботи вже привезли назад під прапорець.
І із знайомих військових пенсіонерів (на роботі є таки) щось ніхто е побіг захищати батьківщину, яка їи з 40 років пенсію платить - всі сидять під бронню або інвалідноссті собі поробили.

osna• 06 июня 2024
Ответ дляoboeva
Да конечно, на кардиограмму их повезли ,на КТ с МРТ. Меня бесит просто эта тупая агитация. И ещё факт изъятия телефона,семья с инфарктом сляжет,пока дождется известий.
Ага. Знакомых недавно поймали, под конвоем тцк на медкомиссию. Медкомиссия: внимание: взяли анализ крови. Все! Прошли медкомиссию. Здоровы.
автор L-i-s-a-92af • 06 июня 2024
Ответ дляDоe
Какой такой доброволец? Имеет трех детей или жену инвалида и сам пришел? Не верю
Пришел сам в тцк
автор L-i-s-a-92af • 06 июня 2024
Ответ дляlisenok_8282
в нього роль мабуть така їздити з усіма ’наловленими’ і косити під патріота з телефоном
А у вашого яка роль?Така?

14 травня.

За даними слідства, вбивство 46-річного мешканця відбулося в селі Стариця Вовчанської громади. Правоохоронці зазначили, що російський військовослужбовець впритул застрелив цивільного.

У цей же день прокуратура зафіксувала ще один випадок озброєного нападу російських військових на мирного жителя. Наразі невідомо, де знаходиться чоловік.
Dоe• 06 июня 2024
Ответ дляL-i-s-a-92af
Пришел сам в тцк
Он не доброволец в таком случае - он обязан. Чушь какая )
Мом знакомые сами пришли - никто им такого не написал!
Доброволець это тот кто не обязан но пришел.
автор L-i-s-a-92af • 06 июня 2024
Ответ дляSeehund
Думаете настолько все плохо с бюджетом, что сам уже агитки пишет?
Ще раз.Ім´я автора на початку повідомлення.
marina26• 06 июня 2024
Ответ дляL-i-s-a-92af
А у вашого яка роль?Така?

14 травня.

А это уже перемога или как???
автор L-i-s-a-92af • 06 июня 2024
Ответ дляwer-inn
Спокойно последний раз Украина жила до майдана)
А потом решила послать рашу и хйла и вы этого пережить не можете
Dоe• 06 июня 2024
Ответ дляL-i-s-a-92af
А у вашого яка роль?Така?

14 травня.

Бляха, влада Украины сдала крым в 2014, потом херсон в 2022, сейчас Украина делает все чтобы мужики не хотели идти воевать, хотя могла бы делать все для военных и их мотивации, а вы все обсасываете рашистов. Идите сами убивайте своих врагов, вы тоже гражданин Украины.
oboeva• 06 июня 2024
Это одно лицо,или нет?
Елена1265• 06 июня 2024
Бедные люди, какой ужас. Просто за 5 минут превратились в раба, без права выбора, без возможности распоряжаться своей жизнью и здоровьем
Кошмар творится в этой стране

oboeva• 06 июня 2024
Ответ дляmarina26
А это уже перемога или как???
Не ,ну тут предупреждали же,граница,есть граница
Татьяна-В• 06 июня 2024
Это нечеловечески ужасно. Ни один мужчина не должен быть принуждаем к этому ужасу.
Елена1265• 06 июня 2024
Ответ дляcoch100
Разве не тюрьма?
ole4kakissa• 06 июня 2024
Ответ дляwer-inn
скальпель зсу и космический марсоход-это конечно..... мда...сильно, с козырей заходят.
А про полгода учебы за границей?
Чего только не приснится на пьяную годову
Татьяна-В• 06 июня 2024
Ответ дляL-i-s-a-92af
Да, сотни тысяч украинцев уже это не пережили на войне. Не было бы Майдана, они были бы живы. Это факт.
ole4kakissa• 06 июня 2024
Ответ дляoboeva
Это одно лицо,или нет?
Да, это он
https://istories.media/stories/2023/05/24/ya-uporo...
bespe4na_mavpa• 06 июня 2024
Ответ дляL-i-s-a-92af
Ну и для чего это нагадувати, итак все это знают. Но время лозунгов прошло, люди поняли, что пока они гибнут, наша влада продолжает мутить мутки и конца края этому пздц нет и не будет, пока вливаются бабки, пока есть что деребанить
oboeva• 06 июня 2024
Ответ дляole4kakissa
Да, это он
Ну тогда он в этой статейке врёт,щас пойду ещё раз о нем почитаю
Bejza• 06 июня 2024
Ответ дляosna
Аналіз крові- це фантастика, бо його у 99% навіть не беруть, у мого брата букет болячок, немає куска легені, ніхто навіть карточку не дивився
oboeva• 06 июня 2024
На данный момент не существует нормативного акта, который разрешал бы сотрудникам ТЦК и СП изъятие каких-либо вещей лиц на улице, других общественных местах, дома. Единственное исключение составляет проверка документов лица и поверхностный осмотр его транспортного средства на блокпостах. Следует отметить, что даже на блок-постах военные, полиция не имеют права изымать какие-либо личные вещи, не содержащие явных признаков преступления’, — отметил адвокат Юрий Сергиенко.
Шеллар• 06 июня 2024
Зеля-на-мінімалках, в очі ще один дивиться.
Цвинтар на очах розростається, там уже мешканців більше ніж живих в селі. З минулого року мобілізації нема, бо всіх вигребли.