Babich Oleksandr
Пару слів про ТЦК
Коли я проходив медкомісію, я був один доброволець. Решту хлопців привезли мобільні групи з ранку і протягом першої половини дня.
Бачив всі стадії їх поведінки від агресії і
вітчаю, до прийняття вже коли ми разом поїхали на аналізи і флюорографію. Бачив як співробітники Приморського тримають цю агресію і не реагують на відверте хамство.
Бачив, що обидва співробітника, які безпосередньо були задіяни з моїми документами мали важкі поранення (у одного ампутація, у іншого сталева пластина в голові і числені уламкові). І в складі мобільних груп теж майже всі, хто пройшов фронт і має поранення.
З медкомісії на території ТЦК повезли до звичайної лікарні на аналізи, кардіограму та флюшку. Я був один в лікарні з телефоном, у всіх 24-х інших їх відібрали, тож всі просили жінкам і мамам дзвонити або писати з мого. Так і перезнайомилися.
Спочатку попав на очі незграбний чоловік мого віку. Абсолютно розгублений. "Вийшов за хлібом, а тут...." Я дав йому подзвонити і він заспокоїв жінку. Через декілька днів зустрів його на вулиці (ми майже сусіди). Він вже стояв з валізою: "Направили в учебку зв´язку.
Я інженер за фахом" "Удачі!"
Один приїхав робити тату зі Львова в Одесу. Весееелий...)
Він, як і всі інші, як я розумію, після того як пройшли всі кабінети, були погодовані і поїхали до війська відразу з ТЦК. Троє з нашої групи втікли з лікарні. Військові відреагували спокійно: "Напишемо рапорти. Тепер у них почнуться проблеми"
Майже всі, хто був в нашій групі будуть служити нормально. Я бачив це по їх очах і по тому, що вони говорили сидячи на ганку лікарні. Шкодували, що не встигли зібрати речи та закрити справи... Ну, то теж якось само по собі закриється. Як у мене. Я встиг, майже все...
...
Пару слів про ТЦК
Я інженер за фахом" "Удачі!"
...
Ответ дляole4kakissa
Да, это он
так он давно служит, публикации год, значит он писал не о нынешних реалиях тцк. Здесь как-то одна советчица писала, что у нее служат муж и брат. Призывались с разницей в год, и она писала, что отношение было к ним совсем разное и прохождение влк, к тому, кого раньше, относились хорошо, а того, кого позже , относились ужасно и влк проходила на тяп-ляп((
Ответ дляL-i-s-a-92af
А потом решила послать рашу и хйла и вы этого пережить не можете
И прежде, чем кого-то посылать, нужно рассчитать свои силы. Сможете ли противостоять гопнику, который вас во много раз сильнее, если все его сторонятся и опасаются, но остаются целыми и дальше нормально живут, а вы такая смелая заявляете ему, что он сволочь, и получаете за это от него по самое немогу, и дальше у вас жизни уже нет, или минимум - больше нет нормальной жизни и здоровья. Для всех нормальных людей выбор очевиден. Почему-то даже все страны вместе не могут собраться и дать отпор раше.Одни мы самые смелые (и несчастные). То есть одни мы самые глупые, по итогу, так получается. Просто подставились не пойми зачем.
Ответ дляvikohka
лично знаю чeтвeрыx, с пeрвыx днeй на нолe, всe живы. да, были контузии, но они живы.
Лично знаю тех, кто с начала на нуле. Вот похоронили 3 с Харьковского направлении. Перебросили с Запорожского А тоже все были уверены, что вечные.
Кто там что гарантировать может. А семьи с детьми пооставались. И как теперь ?
Короче. Марафон уже не помогает, давай по форумам агитировать
_ЯгодаМалина_• 06 июня 2024
Ответ дляOllka
Тю на вас
У мене на мінусі хлопці
Ціла рота з початку війни
Втратили декількох, нещастя мало.
Навіщо так програмувати людей?
У мене на мінусі хлопці
Ціла рота з початку війни
Втратили декількох, нещастя мало.
Навіщо так програмувати людей?
Даже в одной роте условия у ребят разные. Одни в целом(имею ввиду в домах) селе живут,есть вода,свет,еду готовят им местные....А в соседнем селе другие живут:ни одного целого дома нет, сидят месяцами в подвале, все в плесени,бомбят ежедневно, а из еды им привозят тухлое сырое мясо, колбасу с плесенью и мешок картошки. И выглядят они так как те пленные,что наши любят показывать по телеку(((( Но тут такое нельзя писать,это все ипьсьо.....
Ответ для_ЯгодаМалина_
И командиры все за 20 км от нуля ,минимум. Тоже ребята рассказывали
Ответ дляlisenok_8282
ви забули дописати, шо майже ніхто з тих, хто сидів з ним в одній групі на відправку, ніколи не повернуться вже.
Ну чого такий песимізм? У мене з фірми добровольцями пішли десь 10-ро, потім ще десь людей 25-30 мобілізовано ще в 22-23 році. Всі , слава Богу жіві. Вже по більше двох років воюють. Не в тилу. На 0-1.
ВСІ! ЖИВІ ! Є поранені, одного комісували.
Я не знаю, що у вас таке сталося, чи де ви живете, але точно знаю, що все залежить від командира. А оці істерики ні про що.
Colombina.• 06 июня 2024
Ответ дляL-i-s-a-92af
В мене воюють більше сотні так чи інакше знайомих чоловіків і жінок і абсолютна більшість живі і здорові.І під руснею ніхто з них жити не хоче.
Врешь как дышишь
anayuryevna• 06 июня 2024
Ответ дляL-i-s-a-92af
У меня среди родных и знакомых только 1 погибший знакомый за все время
Ответ дляoboeva
Да конечно, на кардиограмму их повезли ,на КТ с МРТ. Меня бесит просто эта тупая агитация. И ещё факт изъятия телефона,семья с инфарктом сляжет,пока дождется известий.
Як би не поводили себе не люди, не можу зрозуміти оте відбирання телефонів. На підставі якого такого закону їх відбирають. Навіть злочинцями дають можливість зателефонувати. А це звичайні чоловіки, які мають віддати своє життя без надії на світле майбутнє і морально не готові до цього прям на вулиці. Чому вони не мають права зателефонувати дружині-мамі і т.д.
anayuryevna• 06 июня 2024
Ответ дляColombina.
Врешь как дышишь
Она не бот и она не врет.а вы-троль и об этом все знают.мои родные и друзья все живы.только вот недавно на щите знакомого привезли.не друг он мне.но очень хороший мужик
anayuryevna• 06 июня 2024
Ответ дляРыбка8
у меня тоже ранены,не все но есть.но все живы!только 1 кого знала ,знакомый погиб,2 года воевал..
KrupinkaSs• 06 июня 2024
Ответ дляРыбка8
Маленьке місто в Вінницький обл,на тій неділі хоронили двох хлопців,один з них мій сусід.Одного мобілізували в лютому цього року,другого пізніше,скільки вони побули на нулі,місяць?
Ответ дляРыбка8
Ну значит точно наш президент правду говорил весной, что потерь у нас 35000 всего. А мы не верили(
Vlada-Maria• 06 июня 2024
Ответ дляOlvia1987
Що воювати не так вже й страшно.Ну уб´ють так уб´ють.Пам´ятаєте білявку - радницю Залужного, яка говорила, а чого матері так переживають за синів на війні?Вони ж все одно колись помруть,так краще загинути на війні достойно.Автор процитувала такого ж радника.Те же яйца ,только в профиль.
Квартальні сценаристи працюють по одному шаблону, як у серіалі. Та й нащо напрягатись, видумувати, 73%ним і так зайде. А що застряне на вході, то самі придумають для полегшення входу)
Vlada-Maria• 06 июня 2024
Ответ дляoboeva
А головне, пише так, ніби це в порядку речей
Colombina.• 06 июня 2024
Ответ дляТатьяна-В
Респект!
Vlada-Maria• 06 июня 2024
Ответ дляФернанда
’Я бачив це по їх очах’... ой, вот что-то мне эта фраза напоминает, вернее кого-то с подобной фразой
ага)))) це той, кому в нірвані мір в глазах путіна привиджувася, чотирижди ухолянт
Vlada-Maria• 06 июня 2024
Ответ дляФернанда
Але ж витягли аж тепер, навіть полінувались своє склепати
Colombina.• 06 июня 2024
Ответ дляanayuryevna
Манька, иди-ка в блок