Babich Oleksandr
Пару слів про ТЦК
Коли я проходив медкомісію, я був один доброволець. Решту хлопців привезли мобільні групи з ранку і протягом першої половини дня.
Бачив всі стадії їх поведінки від агресії і
вітчаю, до прийняття вже коли ми разом поїхали на аналізи і флюорографію. Бачив як співробітники Приморського тримають цю агресію і не реагують на відверте хамство.
Бачив, що обидва співробітника, які безпосередньо були задіяни з моїми документами мали важкі поранення (у одного ампутація, у іншого сталева пластина в голові і числені уламкові). І в складі мобільних груп теж майже всі, хто пройшов фронт і має поранення.
З медкомісії на території ТЦК повезли до звичайної лікарні на аналізи, кардіограму та флюшку. Я був один в лікарні з телефоном, у всіх 24-х інших їх відібрали, тож всі просили жінкам і мамам дзвонити або писати з мого. Так і перезнайомилися.
Спочатку попав на очі незграбний чоловік мого віку. Абсолютно розгублений. "Вийшов за хлібом, а тут...." Я дав йому подзвонити і він заспокоїв жінку. Через декілька днів зустрів його на вулиці (ми майже сусіди). Він вже стояв з валізою: "Направили в учебку зв´язку.
Я інженер за фахом" "Удачі!"
Один приїхав робити тату зі Львова в Одесу. Весееелий...)
Він, як і всі інші, як я розумію, після того як пройшли всі кабінети, були погодовані і поїхали до війська відразу з ТЦК. Троє з нашої групи втікли з лікарні. Військові відреагували спокійно: "Напишемо рапорти. Тепер у них почнуться проблеми"
Майже всі, хто був в нашій групі будуть служити нормально. Я бачив це по їх очах і по тому, що вони говорили сидячи на ганку лікарні. Шкодували, що не встигли зібрати речи та закрити справи... Ну, то теж якось само по собі закриється. Як у мене. Я встиг, майже все...
...
Пару слів про ТЦК
Я інженер за фахом" "Удачі!"
...
Сонная Сова• 06 июня 2024
Ответ дляL-i-s-a-92af
Вся України жила собі спокійно,поки армія вбивць,гвалтівників і мародерів країни-терориста не напала 24.02.22
Окей, ну раз расися напала то пойду я схвачу мимо проходящего человека, изобью до смерти и ничо мне не будет. Бо расися напала! Я невиноватая.
Магия света• 06 июня 2024
Ответ дляКиев_Елена
Поэтому и смешно читать истории про то, как мужчина вышел за хлебом, его скрутили в чем был, насильно привезли в ТЦК…и через 2 часа он смирился и готов от чистого сердца служить
Обычная история. Большинство людей в принципе законопослушны. Они не бегут добровольцами в армию, но если попадают в нее, то воспринимают это как данность и не устаивают истерики, не выпрыгивают из окон, не созывают всех окрестных теток, чтобы они прибежали и отбили их из военкомата. Просто идут служить.
Ответ дляDressCat
Влада за 2 роки так здійснила демотивування людей, що тільки дивуєшся - НАВІЩО?!
Протиріччя зараз у багатьох. Багато чоловіків кажуть ’вилка’, з якої не знаєш виходу. З одного боку, москаляк треба і хочуть знищувати, а з іншого - нема сенсу віддавати життя та здоров´я за майбутнє, яке нам пропонує зелена пліснява, вибудовуючі в Україні раша2.
Мотивація та заохочення повинні бути. А ці зелені потвори лише залякувати вміють, ничім не відрізняється їх управління від пуйловського. Так він хоча б кордони не закриває.
Про неготовність до вторгнення, крадіжки як не в себе, шашлики та несповіщення громадян, яких окупували і вбивали у 22му - то до купи також. Багато чого демотивуючого наробила влада, поки ми страждаємо. То хто захоче воювати, якщо не бачить добрих перспектив?..
Ось.Знаєте цього чоловіка?
Ответ дляРуда Сова
Мужчин пусть выпустят, чего же их заперли? Бояться, что не останется делающих защищать? Так их уже не осталось, все, перемога
100%
Кордони треба відкрити! А не робити з України в´язницю.
Хоча... Навіть у в´язницю потрапляють за злочини. А наших чоловіків ні за що закрили.
Ответ дляanayuryevna
в крыму замучили в пыточных многих.а буча ..а марик..а изюм..а сколько всего..так уезжайте!ну кто вам не дает.а мы не хотим из своих домов петлять в свиты с рябою торбою.не у всех есть конское здоровье вкалывать на фермах -заводах за аренду и тарелку супа.не у всех есть 2 мил евро купить жилье себе и детям
Хто цього не розуміє,несповна розуму чи свідомо працює на рф.
промокашка• 06 июня 2024
Ответ дляL-i-s-a-92af
В мене воюють більше сотні так чи інакше знайомих чоловіків і жінок і абсолютна більшість живі і здорові.І під руснею ніхто з них жити не хоче.
Перечитала ваши все сообщения, к сожалению не нашла ответа - на каком направлении воюет эта сотня? У меня даже нет столько знакомых , но зато есть и раненые и в плену и пропавшие без вести и те кто никогда больше не вернется, а у вас вот так как то Добавлю , двоюродный брат ушел в марте добровольцем ( что б не писали здесь разное) это его осознанный выбор , у него забрали практически всех друзей , многие уже не вернуться , да не смог сидеть дома
Ответ дляVA 11
Та Ви що??? А в мене вже десять знайомих загинуло, двоє пропало без вісти .
Не треба писдіти.
Брат подруги в дурці після нуля.
Не треба писдіти.
Брат подруги в дурці після нуля.
Удалено администрацией...
Natal_ka91• 06 июня 2024
Ответ дляanayuryevna
инквизиция-когда мы в сибирские бухенвальды в товарняках поедем,если выживем,и нам во влагалища монтажную пенку не засунут и не кинут обгоренных на кучу как тех,на житомирской трассе женщин и подростков девочек
О, щось новеньке, не про бурятів
Ответ дляLexxagirl
Бляха, не должно быть в принципе такого, что привезли мобильные группы! Не должно! Никаких насильных комиссий и бусификаций. Крепостное право какое-то. Еще и подобными опусами оправдывают
Так они ж прекрасно понимают что идейный и патриоты либо уже там либо закончились.
KrupinkaSs• 06 июня 2024
Ответ дляanayuryevna
это год назад было по тексту.а с другой стороны-зайдут орки ,изнасилуют детей,убьют жен,родителей,дом отберут.вы же видите,что эти садисты творят..(
Та тут уже садисты со всех сторон, у мужиков тупо нет шанса.
Ответ дляпромокашка
В воображении,.) Или на диванах.
Ответ дляanayuryevna
В смысле кто не даёт уезжать,вы сегодня проснулись?
Natal_ka91• 06 июня 2024
Ответ дляanayuryevna
В сенсі хто не дає чоловікам виїхати?
Киев_Елена• 06 июня 2024
Ответ для_ЯгодаМалина_
Даже в одной роте условия у ребят разные. Одни в целом(имею ввиду в домах) селе живут,есть вода,свет,еду готовят им местные....А в соседнем селе другие живут:ни одного целого дома нет, сидят месяцами в подвале, все в плесени,бомбят ежедневно, а из еды им привозят тухлое сырое мясо, колбасу с плесенью и мешок картошки. И выглядят они так как те пленные,что наши любят показывать по телеку(((( Но тут такое нельзя писать,это все ипьсьо.....
А меня интересует момент «еду им готовят местные»? Как это? Добровольно или добровольно-принудительно? Представила себя в селе) недалеко от линии фронта, стресс и тут вваливается толпа военных и ты должна им готовить?
Ответ дляЗвёздонька
Для мене біда в тому, що він має право на звільнення, але не уходить тому що типу воювати німому. Але це тільки моя біда, моя печаль. Заходжу сюди іноді, так гидко стає(
Удалено администрацией...
KrupinkaSs• 06 июня 2024
Ответ дляanayuryevna
Удалено администрацией...
_ЯгодаМалина_• 06 июня 2024
Ответ дляКиев_Елена
Еду привозят сырую:мясо,картошку,капусту...А местные за денюшку (из кармана военных) готовят им еду. Что не понятного? В той деревне где муж местные жили до последнего,пока их дом не разбомбят(((
Ответ дляРуда Сова
Что за блевотная ересь? Про телефон не нашла
Зайдите на страницу автора и найдите,раз тут повылазило
или ума не хватает ?