Babich Oleksandr
Пару слів про ТЦК
Коли я проходив медкомісію, я був один доброволець. Решту хлопців привезли мобільні групи з ранку і протягом першої половини дня.
Бачив всі стадії їх поведінки від агресії і
вітчаю, до прийняття вже коли ми разом поїхали на аналізи і флюорографію. Бачив як співробітники Приморського тримають цю агресію і не реагують на відверте хамство.
Бачив, що обидва співробітника, які безпосередньо були задіяни з моїми документами мали важкі поранення (у одного ампутація, у іншого сталева пластина в голові і числені уламкові). І в складі мобільних груп теж майже всі, хто пройшов фронт і має поранення.
З медкомісії на території ТЦК повезли до звичайної лікарні на аналізи, кардіограму та флюшку. Я був один в лікарні з телефоном, у всіх 24-х інших їх відібрали, тож всі просили жінкам і мамам дзвонити або писати з мого. Так і перезнайомилися.
Спочатку попав на очі незграбний чоловік мого віку. Абсолютно розгублений. "Вийшов за хлібом, а тут...." Я дав йому подзвонити і він заспокоїв жінку. Через декілька днів зустрів його на вулиці (ми майже сусіди). Він вже стояв з валізою: "Направили в учебку зв´язку.
Я інженер за фахом" "Удачі!"
Один приїхав робити тату зі Львова в Одесу. Весееелий...)
Він, як і всі інші, як я розумію, після того як пройшли всі кабінети, були погодовані і поїхали до війська відразу з ТЦК. Троє з нашої групи втікли з лікарні. Військові відреагували спокійно: "Напишемо рапорти. Тепер у них почнуться проблеми"
Майже всі, хто був в нашій групі будуть служити нормально. Я бачив це по їх очах і по тому, що вони говорили сидячи на ганку лікарні. Шкодували, що не встигли зібрати речи та закрити справи... Ну, то теж якось само по собі закриється. Як у мене. Я встиг, майже все...
...
Пару слів про ТЦК
Я інженер за фахом" "Удачі!"
...
БрЮнЕтОчКа77777• 06 июня 2024
Ответ дляL-i-s-a-92af
Удалено администрацией...
ДевочкаКрасавица• 06 июня 2024
Ответ дляOllka
Тю на вас
У мене на мінусі хлопці
Ціла рота з початку війни
Втратили декількох, нещастя мало.
Навіщо так програмувати людей?
У мене на мінусі хлопці
Ціла рота з початку війни
Втратили декількох, нещастя мало.
Навіщо так програмувати людей?
и именно поэтому сейчас гребут всех подряд, тотальная мобилизация. Да,да, мы вам верим
Ответ дляпромокашка
Перечитала ваши все сообщения, к сожалению не нашла ответа - на каком направлении воюет эта сотня? У меня даже нет столько знакомых , но зато есть и раненые и в плену и пропавшие без вести и те кто никогда больше не вернется, а у вас вот так как то Добавлю , двоюродный брат ушел в марте добровольцем ( что б не писали здесь разное) это его осознанный выбор , у него забрали практически всех друзей , многие уже не вернуться , да не смог сидеть дома
На дуже різних напрямках,в різних частинах і підрозділах,на різних посадах.Є кілька загиблих і багато хто отримали поранення,але більшість повернулися у частини.
Киев_Елена• 06 июня 2024
Ответ дляoboeva
Может дают продукты,чтоб тетка добавила капусты и наварила борща?
Я понимаю) но…нужно ли это «счастье» той тетке? Других забот у нее нет? Поэтому и спрашиваю, как на практике это происходит. Добровольно? «Скажите пожалуйста, не могли бы Вы нам готовить, а мы бы платили Вам. Нет? - Хорошо, извините за беспокойство, хорошего дня» или происходит также как и «добровольная мобилизация»
ДевочкаКрасавица• 06 июня 2024
Ответ дляL-i-s-a-92af
Удалено администрацией...
интересно, если бы дата регистрации была давняшняя, чтобы тогда говорили? что это все боты готовились задолго до войны? )))
Ответ дляNatal_ka91
О, щось новеньке, не про бурятів
Удалено администрацией...
БрЮнЕтОчКа77777• 06 июня 2024
Ответ дляДевочкаКрасавица
Тогда бы сказала, что вы матрешка, ждуниха и рашабот.
Natal_ka91• 06 июня 2024
Ответ дляL-i-s-a-92af
Удалено администрацией...
Я презираю все ка*пське і все що вони натворили. Терпіти не можу коли це пишуть технічні аккаунти з методичками
Ответ дляoboeva
В смысле кто не даёт уезжать,вы сегодня проснулись?
Вам особисто хто заважає? Аатобус на Кишенев відмінили?
Ответ дляКиев_Елена
А меня интересует момент «еду им готовят местные»? Как это? Добровольно или добровольно-принудительно? Представила себя в селе) недалеко от линии фронта, стресс и тут вваливается толпа военных и ты должна им готовить?
Дійсно ото злочини ЗСУ,да? Нарешті знайшла
Зовсім інша справа розстріляти голову сільради,як на Абрикосівці,чи сім´ю з дітьми,як в Волновасі,чи беззбройного 46-річного чоловіка в спину,як в Вовчанську.То ж такі мЄлочі простИтЄльниЄ росіцській армії?
Ответ дляDressCat
Ну і де там про беззаконня з телефонами? Якого дідька у людей забирають їх майно і не дають навіть сповістити рідних?!
Зайдіть на сторінку і прочитайте.Там є пояснення цьому питанню.
Ответ дляVA 11
Удалено администрацией...
Natal_ka91• 06 июня 2024
Ответ дляOllka
А пофіг, що хлопці 2,5 роки без відпусток
Нащо їх міняти? Так?
Міняти можна лише загиблих
Нащо їх міняти? Так?
Міняти можна лише загиблих
Так ніхто міняти ж не буде. Маляр чітко висловилася
Ответ дляKrupinkaSs
Удалено администрацией...
Ответ дляDressCat
Ні. А що?
DressCat•
Учасник проєкту з 04.10.23
Треба підучитися першиніж реєструватися на УКРАЇНСЬКОМУ форумі
Учасник проєкту з 04.10.23
Ответ дляoboeva
Удалено администрацией...