L-i-s-a-92af• 06 июня 2024

Про мобілізацію без істерики.Пару слів про одеськуТЦК

Babich Oleksandr

Пару слів про ТЦК

Коли я проходив медкомісію, я був один доброволець. Решту хлопців привезли мобільні групи з ранку і протягом першої половини дня.

Бачив всі стадії їх поведінки від агресії і

вітчаю, до прийняття вже коли ми разом поїхали на аналізи і флюорографію. Бачив як співробітники Приморського тримають цю агресію і не реагують на відверте хамство.

Бачив, що обидва співробітника, які безпосередньо були задіяни з моїми документами мали важкі поранення (у одного ампутація, у іншого сталева пластина в голові і числені уламкові). І в складі мобільних груп теж майже всі, хто пройшов фронт і має поранення.

З медкомісії на території ТЦК повезли до звичайної лікарні на аналізи, кардіограму та флюшку. Я був один в лікарні з телефоном, у всіх 24-х інших їх відібрали, тож всі просили жінкам і мамам дзвонити або писати з мого. Так і перезнайомилися.

Спочатку попав на очі незграбний чоловік мого віку. Абсолютно розгублений. "Вийшов за хлібом, а тут...." Я дав йому подзвонити і він заспокоїв жінку. Через декілька днів зустрів його на вулиці (ми майже сусіди). Він вже стояв з валізою: "Направили в учебку зв´язку.

Я інженер за фахом" "Удачі!"

Один приїхав робити тату зі Львова в Одесу. Весееелий...)

Він, як і всі інші, як я розумію, після того як пройшли всі кабінети, були погодовані і поїхали до війська відразу з ТЦК. Троє з нашої групи втікли з лікарні. Військові відреагували спокійно: "Напишемо рапорти. Тепер у них почнуться проблеми"

Майже всі, хто був в нашій групі будуть служити нормально. Я бачив це по їх очах і по тому, що вони говорили сидячи на ганку лікарні. Шкодували, що не встигли зібрати речи та закрити справи... Ну, то теж якось само по собі закриється. Як у мене. Я встиг, майже все...

...
DressCat• 06 июня 2024
Ответ дляLexxagirl
Ой, ну давайте искренне будем верить в службу на нуле всех селебритис. Пиар такой пиар
Білявка великий антикорупціонер теж воює...

oboeva• 06 июня 2024
Ответ дляL-i-s-a-92af
Удалено администрацией...
VA 11• 06 июня 2024
Ответ дляL-i-s-a-92af
Удалено администрацией...
автор L-i-s-a-92af • 06 июня 2024
Ответ дляOllka
Тю на вас
У мене на мінусі хлопці
Ціла рота з початку війни
Втратили декількох, нещастя мало.
Навіщо так програмувати людей?
Удалено администрацией...
kh0110• 06 июня 2024
Ответ дляМагия света
Обычная история. Большинство людей в принципе законопослушны. Они не бегут добровольцами в армию, но если попадают в нее, то воспринимают это как данность и не устаивают истерики, не выпрыгивают из окон, не созывают всех окрестных теток, чтобы они прибежали и отбили их из военкомата. Просто идут служить.
Так если они законопослушны, то наоборот, должны делать огласку и требовать выполнения законодательства, а не покорно мириться как их используют нарушая закон.
Natal_ka91• 06 июня 2024
Ответ дляЗвёздонька
Удалено администрацией...
А хто ви така щоб визначати варта чи не варта? От чесно, без образ, ви не маєте права таке визначати
автор L-i-s-a-92af • 06 июня 2024
Ответ дляРуда Сова
Удалено администрацией...
oboeva• 06 июня 2024
Ответ дляКиев_Елена
А меня интересует момент «еду им готовят местные»? Как это? Добровольно или добровольно-принудительно? Представила себя в селе) недалеко от линии фронта, стресс и тут вваливается толпа военных и ты должна им готовить?
Может дают продукты,чтоб тетка добавила капусты и наварила борща?
Lexxagirl• 06 июня 2024
Ответ дляDressCat
Та я ржу. Мобилизация очень прям сочетается с запланированными концертами в Киеве и Львове. Но пипл схавает красивую картинку, да

автор L-i-s-a-92af • 06 июня 2024
Ответ дляРуда Сова
Удалено администрацией...
Бася-Мася• 06 июня 2024
Ответ дляIncol
Як би не поводили себе не люди, не можу зрозуміти оте відбирання телефонів. На підставі якого такого закону їх відбирають. Навіть злочинцями дають можливість зателефонувати. А це звичайні чоловіки, які мають віддати своє життя без надії на світле майбутнє і морально не готові до цього прям на вулиці. Чому вони не мають права зателефонувати дружині-мамі і т.д.
ТЦК - это военный объект, таково официальное объяснение.
автор L-i-s-a-92af • 06 июня 2024
Ответ дляМагия света
Сонная Сова• 06 июня 2024
Ответ дляМагия света
А потом пьют без передыху,бывают самоубийства или уходят в сзч, если успеют.
vviko• 06 июня 2024
Ответ дляBejza
Аналіз крові- це фантастика, бо його у 99% навіть не беруть, у мого брата букет болячок, немає куска легені, ніхто навіть карточку не дивився
Помню советчицу и её тему о брате с болезнью морфана. Интересно, в последствии его загребли или комиссовали.
Руда Сова• 06 июня 2024
Посмотрела страницу, у этого Babich Oleksandr комменты под постами про «слава тцк!» только доя друзей и изрядно подтерты неудобные
На ставке у тцк, он им хвалебные оды, они его «пристроят на тепленькое местечко», короче ряженный доброволец
DressCat• 06 июня 2024
Ответ дляБася-Мася
Дуже ’розумну’ відмазку знайшли.)))
автор L-i-s-a-92af • 06 июня 2024
Ответ дляVA 11
А сотні могил з прапорами на кожному кладовищі кожного міста то що??? Бутафорія? Живі та здорові?
В ЗСУ 1 МІЛЬЙОН воює.
І не ми цю війну обирали і розпочали.
Не хочете захищатись? То русня вашого чоловіка беззбройного в спину застрелить,як у Вовчанську в травні ...
Або вашу сім´ю в окупації,як тушок переб´є разом з дітьми,як в Волновасі.
Хочете так?
vviko• 06 июня 2024
Ответ дляТатьяна-В
И прежде, чем кого-то посылать, нужно рассчитать свои силы. Сможете ли противостоять гопнику, который вас во много раз сильнее, если все его сторонятся и опасаются, но остаются целыми и дальше нормально живут, а вы такая смелая заявляете ему, что он сволочь, и получаете за это от него по самое немогу, и дальше у вас жизни уже нет, или минимум - больше нет нормальной жизни и здоровья. Для всех нормальных людей выбор очевиден. Почему-то даже все страны вместе не могут собраться и дать отпор раше.Одни мы самые смелые (и несчастные). То есть одни мы самые глупые, по итогу, так получается. Просто подставились не пойми зачем.
А что нам уже надо было делать когда пошли войной? Может зеля думает сдерживать это шобло до того момента как они устанут либо попросят про переговоры. Я вобще сейчас не понимаю как и когда закончится этот весь ужас.
автор L-i-s-a-92af • 06 июня 2024
Ответ дляРуда Сова
Да они сейчас любые сказки нарассказывают, любых фильмов наснимают
Не верю!
Удалено администрацией...

mymoly• 06 июня 2024
Ответ дляoboeva
Да нет никакого чувака,копирайтеры клепают херню
А чому доброволець лише один. Це типу добровільно приходять у ТЦК 1%. Ну хоч би вже написали там 5або 10 чоловік. А то якость дуже сумна статистика
Ирина 789• 06 июня 2024
Ответ дляL-i-s-a-92af
В ЗСУ 1 МІЛЬЙОН воює.
І не ми цю війну обирали і розпочали.
Хочете так?
Удалено администрацией...
автор L-i-s-a-92af • 06 июня 2024
Ответ дляNatal_ka91
Авторе, що ви хотіли донести цим дописом? Що немає нічого страшного?
Що оновити данні доведеться всім і зрозуміти,що якщо немає підстав на бронь чи відстрочку,то служити теж доведеться.
Тож краще самостійно і цивілізовано зробити свій вибір.А вибір є завжди.
VA 11• 06 июня 2024
Ответ дляL-i-s-a-92af
В ЗСУ 1 МІЛЬЙОН воює.
І не ми цю війну обирали і розпочали.
Хочете так?
Удалено администрацией...
Natal_ka91• 06 июня 2024
Ответ дляL-i-s-a-92af
В ЗСУ 1 МІЛЬЙОН воює.
І не ми цю війну обирали і розпочали.
Хочете так?
Так ідіть і захищайте країну, розкажете заодно тут як там , чи дійсно нічого такого страшного
Сонная Сова• 06 июня 2024
Ответ дляL-i-s-a-92af
В ЗСУ 1 МІЛЬЙОН воює.
І не ми цю війну обирали і розпочали.
Хочете так?
Ааа,значить так надо. Не хотите воевать, желаете приносить пользу государству, тогда ТЦК вас похитит, побьет и добре як не умрете?
Або вашу семью у которой разбомбили жилье , выкинут на улицу и платить ВПО не будут, все спихнув на заграницу.

Атличный выбор!
автор L-i-s-a-92af • 06 июня 2024
Ответ дляLexxagirl
А хто сказав,що він на 0 служити буде?
Natal_ka91• 06 июня 2024
Ответ дляL-i-s-a-92af
Ви пропагандистка, тільки по-українськи. Ваші вже всі там?
ДевочкаКрасавица• 06 июня 2024
тю, только смотрела видео, что принудительная мобилизация это все ипсо, это все рашики разгоняют, как вы тут со своей статьей, разбиваете в дребезги эту теорию, оказывается доброволец аж один. На кого работаете, дамочка? Вот бы СБУ вами заинтересовалось
автор L-i-s-a-92af • 06 июня 2024
Ответ дляoboeva
Удалено администрацией...
Руда Сова• 06 июня 2024
Ответ дляlisenok_8282
ви забули дописати, шо майже ніхто з тих, хто сидів з ним в одній групі на відправку, ніколи не повернуться вже.
И только этот Babich Oleksandr оказался дома и повестка у него на какое то там июня