Вельшановна• 06 июня 2024
Електромобіль дитині на один рік. Чи потрібен такий подарунок?
Вже почали обговорювати, що подарувати онукові на один рік. Запитали у сина, що потрібно дитині? син сказав, шо не знає та й у дитини все є. Порадився син з невісткою…Невістка закомандувала, щоб ми дарували електромобіль, а її батьки подарують дитячий велосипед. І я не розумію, нащо та машина, якщо дитині подарують велосипед? Яка користь від тієї машинки? Ще й коштує недешево…
bespe4na_mavpa• 06 июня 2024
На год и от велосипеда толку не будет, но вам то не выбирать)) дарите, что сказала, потом ей продавать))
Бабка-ежика• 06 июня 2024
Якщо є, де ставити, то ок, іграшка разів на 10. Тягати батькам. Якщо місця обмаль, то краще в парку брати в аренду. Дешевше буде і батькам не тягати. Гарна річ - біговєл (вєлобєг), вчить тримати рівновагу; або толокар (також вчить тримати рівновагу).
Вельшановна
• 06 июня 2024
Ответ дляbespe4na_mavpa
Ну щодо волосипеда не згодна. У мене дитина роботодавців з року вже сиділа у такому велосипедику і їй було цікавіше там, ніж у колясці. Так педалі ще не круте, але ж там ж такий самий принцип, як і у візочка. А щодо машини, то не розумію нащо купувати, щоб потім продавати?
Бабка-ежика• 06 июня 2024
На рік класні є толокари! Фірма Kiddieland. Брала на подарунки, якраз на рік; всі були були дуже вдячні. Іграшка якісна, легка, вчить тримати рівновагу. Серія з Віні-пухом цікава і дівчатам, і хлопцям.
Бабка-ежика• 06 июня 2024
Ответ дляВельшановна
У невістки двір чи квартира? Якщо двір, поставила машину і дитя «зайняте» (може, вона так міркує); якщо квартира, то це жесть. Ще й світло вимикають. І машина важка.
Вельшановна
• 06 июня 2024
Ответ дляБабка-ежика
Квартира 3кімнатна.
bespe4na_mavpa• 06 июня 2024
Ответ дляВельшановна
Ну я из тех, кто не видит смысла сидеть просто так) толокар идеальный транспорт для 1 года, в 1,5 уже беговел отлично
очки_ннадо• 06 июня 2024
Ответ дляВельшановна
Квартира 3кімнатна.
На якому поверсі? Тягати хто буде, бо вони досить важкі.
Стильна штучка• 06 июня 2024
Краше толокар з зйомкою ручкою для батьків, дитині мега цікаво і на цей вік підійде. І пізніше без ручки буде самостійно довго їздити на ньому.
Нам свекри по своїй ініціативі дарували електромобіль, ну а основному у них і стояв бо в нас нема було де зберігати його, дитина в захваті була коли до них приїжджала бавитись, потім відвезли на дачу, бо в місті ніхто не носився з тою машиною, на дачі трохи катався влітку коли приїзжджали на вихідні. Але звісно то нечасто було.
Язвочка• 06 июня 2024
Ответ дляБабка-ежика
Тільки ну толокар
Це каліцтво для ніг
Біговели краще, бо можна налаштувати під зріст дитини
Це каліцтво для ніг
Дую на вітер• 06 июня 2024
Ответ дляВельшановна
В мене син дуже любив електромобіль, більше двох років на ньому катався, навіть акумулятор міняли. Але він їздив не з року, а десь з півтора.
Вельшановна
• 06 июня 2024
Ответ дляочки_ннадо
Я не знаю, на якому поверсі вони живуть. Ніколи там не була у них. Невістка в основному тягати буде, бо син постійно на роботі.
Вельшановна
• 06 июня 2024
Ответ дляДую на вітер
Ну подарунки не завжди повинні даруватися прям на рік. Якщо і пізніше в ту машину сяде, то нічого страшного. Я просто не бачу сенсу в електромобілі, якщо є коляска і велосипед ще буде, то для чого той електромобіль?
Шлях до зірок• 06 июня 2024
Ответ дляВельшановна
Как мама автоводителя советую поискать в интернете описание электро машинок и скинуть вес. Как та же мама советую толкар , не вело, а обычную пластиковую машинку, моя его лет до двух точно тягала, пока не развалился.
Звезда в шоке• 06 июня 2024
Ответ дляВельшановна
Ну вам же сказали. Ну и подарите.
А то вам уже это не понравилось. Это их решение а не ваше
Вельшановна
• 06 июня 2024
Ответ дляЗвезда в шоке
Ну вам же сказали. Ну и подарите.
Так, їх рішення. Але ж це дурня, а не подарунок. Викидати такі гроші? Щоб дитина два рази покаталася, бо так невістка захотіла?
Звезда в шоке• 06 июня 2024
Ответ дляВельшановна
А вам яке діло? Бо мама так не вважає...
Вони самі розберуться
Дую на вітер• 06 июня 2024
Ответ дляВельшановна
Можливо вашому внуку теж сподобається електромобіль. Якщо дозволяють фінанси, даруйте те що попросили. Якщо не дозволяють, даруйте гроші і скажете, що не змогли самостійно обрати.
АяВсёЗнаю• 06 июня 2024
Ответ дляВельшановна
А с чего вы решили, что ребенок 2 раза покатается? Может, он будет в мега-восторге и не слезет, пока тот не развалится?
Если денег на него нет - то так и скажите, а то ищете дурацкие отмазки.
Звезда в шоке• 06 июня 2024
Ответ дляАяВсёЗнаю
Потому что так мама считает)))
У нас знакомые тоже долго использовали...то велик то машинка и так чередовали