Н@Диете• 06 июня 2024

Вегетеріанство: з чого почати?

Усім привіт. Давно задумуюся відмовитися від м´яса. Хтось, хто практикує/практикував - можливо можете поділитися як ви починали?
КучМала• 06 июня 2024
перестаньте їсти м’ясо
як ще можна це ’починати’

OlenaMriya• 06 июня 2024
Мясо ешьте. Куриное. А молоко не пейте
Незламна Україна• 06 июня 2024
я би почала з аналізів, якщо у вас наприклад, брак заліза чи кальцію, то я б ну дуже обережно змінювала харчування
Zelenkа• 06 июня 2024
Ну їжте рибу. Чи ви навіть не гуглили різницю між веганством і вегетаріанством?)
Где тут 0?• 06 июня 2024
да никак) я не сознательный вегетарианец, просто мясо стало невкусно.Сначала красное,потом и птица.Я не идейная.поэтому есть смогу,если больше нечего
автор Н@Диете • 06 июня 2024
Ответ дляКучМала
перестаньте їсти м’ясо
як ще можна це ’починати’
м´ясо потрібно ж чимось замінити, щоб організм отримував все потрібне
OlenaMriya• 06 июня 2024
Ответ дляН@Диете
Все отримувать не буде
Не питайте ложных надежд
Мясо не заменит ничто
Даже протеин
Пишущаяся• 06 июня 2024
Ответ дляН@Диете
Я вже 10 років без м´яса.
Політ нормальний.
Вживаю молочні продукти та яйця.
Час від часу рибу, але її не дуже люблю, смак не подобається
автор Н@Диете • 06 июня 2024
Ответ дляZelenkа
на вегетеріанстві не їдять риби.

КучМала• 06 июня 2024
Ответ дляН@Диете
тваринний білок - це молоко, сир, яйця
рослинний білок - бобові
Zelenkа• 06 июня 2024
Ответ дляН@Диете
на вегетеріанстві не їдять риби.
Автор, будь ласка, погугліть види вегетаріанства. І що таке веганство. І про пескетаріанство зокрема https://life.liga.net/amp/poyasnennya/news/pesketa....
Ви як і багато людей, плутаєте веганівиі вегетаріанців. Вегани, в свою чергу, розділяються на декілька видів. Є настільки упороті, що і мед не їдять, оскільки вважають, що це продукт, отриманий від експлуатації тварин.
БальзаковскийВозраст• 06 июня 2024
Ответ дляН@Диете
А що потрібне організм отримує від мʼяса, окрім енергії?
feerka• 06 июня 2024
Продумывание для себя полноценное меню, находите магазине с продукц ей для вегетарианцев, сейчас много всего доступно.
Надо подружиться с бобовыми и специями, чтоб от них не дуло.
Познакомиться с суперфудами и тем, как и что употреблять/
12 лет назад начать было гораздо тяжелее - не было у нас продуктов в продаже, все надо было самому делать
Сейчас мне дается стать вегетарианцев проще простого, и еды достаточно. Даже во всех заведениях можно что-то найти
Шукаю трусики• 06 июня 2024
Ответ дляН@Диете
Добавить чечевицу и тому подобное.
Паспортний стіл• 06 июня 2024
Ответ дляБальзаковскийВозраст
Наприклад, незамінні амінокислоти. Лізинг, триптофан, аргінін...
БальзаковскийВозраст• 06 июня 2024
Ответ дляПаспортний стіл
Люди не м’ясоїдні, люди всеїдні
Паспортний стіл• 06 июня 2024
Ответ дляБальзаковскийВозраст
Люди не м’ясоїдні, люди всеїдні
Я вам про тепле, а ви мені про м´яке.
БальзаковскийВозраст• 06 июня 2024
Ответ дляПаспортний стіл
Я вам про тепле, а ви мені про м´яке.
Тепле може бути мʼяким
-Ань-• 06 июня 2024
Книга ’Экологическая медицина’, автор Марва Оганян.
Здорова життєрадісна старушка. Пояснює, як працює організм і чому людям не варто їсти м´ясо.