Латексне альтер ЕГО• 06 июня 2024
Суперсмачний обід! А що у Вас?
МаксХмара• 06 июня 2024
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Ви що, таке взагалі не їстимуть.
Или вы просто не сильно вкусно готовите . Я все ношу на работу ,все выедают ,уже надоели ,меня объедают
Голубец• 06 июня 2024
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
А що за заправка? В мене лише сіль, олія, італійські трави?
соєвий соус, мед, французька гірчиця, бальзамічний оцет (або соус), оливквова олія, часник, зелень, сік лимону
Не худа ні разу• 06 июня 2024
А в мене борщик пісний (з квасолею та рибною консервою) і тірамісу на десерт. А потім - кава і курити 😀
Латексне альтер ЕГО
• 06 июня 2024
Ответ дляМаксХмара
Я готую смачно, але таку дивину не готую, ну і не всі люблять мішанину тим більше діти. І нащо носити на роботу, якась дивина.
МаксХмара• 06 июня 2024
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
У нас дружный коллектив ,работаем и живём душа в душу ,носим все и всем делимся.
Латексне альтер ЕГО
• 06 июня 2024
Ответ дляГолубец
Дякую, таку до салатів роблю, а овочі так смакують, іноді дозволяю соус териякі.
куркулиха• 06 июня 2024
Ответ дляМаксХмара
Я из зайца рагу люблю .
Зайцы пошли косить трын-траву, в отпуске.
ДинамоКит• 06 июня 2024
Как и предыдущие 3 дня колбаса и вода, электричества нет, готовить не на чем, а сейчас уже и хлеб закончился, а магазинный я и ребенок не может есть.
МаксХмара• 06 июня 2024
Ответ длякуркулиха
У меня всегда есть в морозилке замороженная тушка зайца .
куркулиха• 06 июня 2024
Ответ дляМаксХмара
Вы охотник, у вас к зайцам особая неприязнь)? Капусту на борщ поели)?
Печенюшка• 06 июня 2024
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
На грилі електро.
В той час як скрізь вимикають світло і потрібно економити електропостачання?
У мене теж є гриль, але я його не вмикаю зараз, хоча і хочеться....
МаксХмара• 06 июня 2024
Ответ длякуркулиха
Просто люблю зайчатину. И конину .
МаксХмара• 06 июня 2024
Ответ длякуркулиха
Гурман)
Люблю супчик из конячей голени . Наваристый .
Латексне альтер ЕГО
• 06 июня 2024
Ответ дляПеченюшка
Співчуваю, я й так економлю, за добу світло лише 6 годин.
куркулиха• 06 июня 2024
Ответ дляМаксХмара
На лошадей надеюсь вы сами не охотитесь, а то пони в парке уже нервно оглядываются. Тут у нас тоже есть поня розовая...Ей надо вас остерегаться))
Печенюшка• 06 июня 2024
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Ну так всі без світла сидять! І коли вмикають, то ще й так його витрачати не розумно! Повинно бути свідоме суспільство, нажаль бачу, що ні( А так і будуть то звичайні графіки виключення, то аварійні ...
Я не знаю...як почитаю людей інколи, наче взагалі не думають ні про що....
Веселуха Муха• 06 июня 2024
Ответ дляМаксХмара
Борщик- братык
Для чого там хліб, то для песика?
МаксХмара• 06 июня 2024
Ответ длякуркулиха
Та поня мужик кузнецов.
ГороховаЯ• 06 июня 2024
Ответ дляКонотопська відьма
Вижу красный слизень сверху...
Что это?
Я тоже , не могла понять, что это
ГороховаЯ• 06 июня 2024
Ответ дляПеченюшка
Коломойский будет майнить крипту, а вы не включайте